I to je Srbija... na zalost

Started by mikele, 27-12-2006, 09:45:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mikele

Zet slomio ruku predsedniku op¹tine


Predsednik op¹tine Smederevo Sa¹a Radosavljeviæ (DSS) potukao se u nedelju uveèe u svojoj kuæi sa svojim zetom Prvoslavom M. - posle nastupa poslanika DSS iz Smedereva Dragana ©ormaza u televizijskoj emisiji TV Pink "Piramida". Radosavljeviæu je u ovom okr¹aju izvukao "deblji kraj" po¹to mu je polomljena ruka, a Markoviæ je uhap¹en i osumnjièen za nano¹enje te¹kih telesnih povreda, preneo je "Blic".

Prvoslav M. (42) je upao u Radosavljeviæevu kuæu uvredjen zbog navoda koje je u emisiji izneo Radosavljeviæev stranaèki kolega ©ormaz, upao mu u kuæu i - nastala je op¹ta tuèa u kojoj su na Radosavljeviæevoj strani uèestvovali i njegov otac Miroslav (71) i majka Ljubica (66).

©ormazova izjava zbog koje je izbila gu¾va je da je zamenik ministra trgovine i turizma, èlan SPO, rekao da je 20 miliona dinara iz nacionalnog investicionog plana odobreno za izgradnju privatnog hotela u Smederevu. Taj hotel bi trebalo da gradi Prvoslav M.

Radosavljeviæ je Beti rekao ga je odmah posle te izjave ©ormaza, Prvoslav M. pozvao mobilinim telefonom i pretio ubistvom njemu, "Draganu ©ormazu i zameniku predsednika op¹tine Slobodanu Miladinoviæu". Navodno, rekao je Radosavljeviæ, mi se me¹amo Prvoslavu u poslove oko izgradnje hotela.

"Nekoliko minuta potom na mojim vratima pojavio se Prvoslav M. i odmah nasrnuo na mene i dalje preteæi da æe me ubiti" rekao je Radosavljeviæ.

Radosavljeviæ je ocenio da je "napad na njega" posledica "sporosti suda" koji postupak protiv Prvoslava M. zbog napada na zamenika predsednika op¹tine Slobodana Miladinoviæa poèetkom oktobra "nije sproveo na najbr¾i moguæi naèin".

Osumnjièeni Prvoslav M. negirao je napad na predsednika op¹tine istièuæi da je on o¹teæen jer je fizièki napadnut i da je zadobio te¾e povrede u toj tuèi.

Istra¾ni sudija Op¹tinskog suda u Smederevu Dragan Rogan, odredio je u nedelju Prvoslavu M. jednomeseèni pritvor "zbog opasnosti od ponavljanja dela i uticaja na svedoke, odnosno o¹teæene, kao i zbog èinjenice da je osumnjièeni veæ osudjivan na kaznu zatvora".

(Beta/MONDO,Blic)

Bred


Darker

a najjaèe ¹to s negde spominje Markoviæ, a negde Prvoslav M.?????!!!!

mikele

Da, to je najjaca fora.Prvo u tekstu ide kao Prvoslav M,kao gistro nesto anonimno.A onda kasnije "Markovic je uhapsen".  :lol2: :lol2: 
Smejurija

hulio_salinas

#4
Ljudi da vam kazem nesto o MOM GRADU   :>

Taj Prle je (kao) najveca faca u Smederevu. Pravi splavove, kafice, prodaje carinsku robu, mobilne telefone. Njegovi ljudi su stalno po zatvorima zbog teskih kradja. On glumi tamo dezurnu budalu, jer samo retki ljudi znaju ko je on u stvari! Ja sam medju povlascenima...   8) (Don Michael Corleone)
Taj ti je bato SITNA RIBA!!! On je samo pijun! Naime, izvesni "Ciga" koji radi u Nemackoj je izabrao glupog Prleta da radi umesto njega. "Ciga" kupuje sve najatraktivnijne tacke u gradu. Da bi Ciga ostao "siva eminencija", sve to radi Prle... U svim papirima pise neko levo (Cigino) ime, a ne Prletovo. A on se samo duva i preti smrcu.
Kada je BEKO u SDu propao, prodavao se lokal na NAJPROMETNIJEM MESTU U GRADU. Odrzana je javna licitacija. Ako prihvatite da sam ja Michael Corleone, onda cu vam reci da je Vito Corleone bio na istoj licitaciji. Stavio je najvecu mogucu ponudu za taj lokal. Cak mnogo vise od druge predlozene cene. Tu drugu cenu je predlozio Prle. Na toj licitaciji je izbio pravi metez. Zasto? Agencija nije htela da prihvati Vitovu ponudu, jer je Prle imao bolju namenu za isti lokal.
Vito je hteo da otvori pekaru visokog standarda (elitnu gradsku pekaru+poslasticarnicu), a Prle je hteo da prodaje carinsku robu. Opstina je zakljucila da je mnogo bolje prodavati carinsku robu, nego otvoriti nesto sto Smederevo nema! Inace nisam rekao: agencija je bila spremna da dozvoli Vitu da dobije trazeno, ali neposredno pre zakljucenja odluke zazvonio je telefon. Covek koji se javio na telefon, sa strahopostovanjem je rekao: "Da, gospodine. Bice kako vi zelite." Pretpostavljate, to je bio Ciga!
Nadam se da vam je jasno sta sam hteo reci...  :wink:

==========

inace... mogu 3 dana da vam pisem o raznim zajebancijama... Pa to nema nigde... Mozete i da preimenujete temu: Smederevske malverzacije... ja cu vas hraniti ludarijama...   :K :K :K



DODATAK:
ispricacu vam celu pricu o TOM HOTELU, odnosno NACIONALNOM INVESTICIONOM PLANU... To je za plakanje  (od smeha)...   :Bog :Bog :Bog
pricu vam dugujem do daljnjeg...  8)