Nasty, Zabice, srecan rodjendan!

Started by SPRING, 27-12-2006, 23:13:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

SPRING

Srecan vam rodjendan  :loptica

Sve najlepse vam zelim :wink:

AquArius

Srecan rodjendan devojke!
Samo najbolje,
samo slatko ...

:happy:
:ziveli

anaj

srecan vam rodjendan
i sve destke vam ¾elim
ako studirate
a ako ne novi auto

Darker

Vi¹e vam se isplati da ne studirate... Ja vam ¾elim puno sexa do nove godine, posle æu da vam po¾elim ne¹to drugo:-)
A da smo ¾ivi i zdravi...

stef

 Nasty :cvet srecan rodendan!!!Sve najbolje.
Sticenice :cvet i tebi srecan rodendan! Zelim ti uspesno studiranje.

hulio_salinas

Dame, srecan rodjendan!  :cvet :cvet

What we do in life, echoes to eternity!



================

Gorana, kao ¹to mrzim prazna obeæanja, tako mrzim i prazne ¾elje: „Da si mi ¾iva i zdrava i bla bla bla“. Nego, reæi æu ti ne¹to drugo. Ne¹to ¹to ti moram reæi. Smatram da je su¹tina ¾ivota pobediti smrt. Èim to neko pomene, sagovornik se nasmeje sa blagim nepoverenjem. Ali, veruj mi, da je tako ne¹to moguæe! I ja znam naèin. Treba posle tvoje smrti da ostane tvoje delo u vidu zvezde, koja æe obasjavati i grejati sledeæe generacije. Dakle, zna¹ da ¾ivimo u stra¹nom svetu, ru¾nom, pokvarenom, moralno retardiranom, intelektualno zaostalom. Faca je onaj ko popije 10 piva, a budala je onaj ko ustane babi u autobusu. Stièe se utisak da mora¹ da se pokorava¹ izve¹taèenim moralnim standardima da bi postala neko i ne¹to. E pa ne sla¾em se sa tim! Mo¾e¹ i te kako da prkosi¹ nezreloj dana¹njici i da ostane¹ zapamæena. Poznato ti je da se ljudi danas smeju samo kada su bolesni. Taj osmeh je, naravno, beznade¾an. Drugi vid osmeha je samo fosil na ovoj planeti. Zato se pamte oni ljudi koji drugim ljudima mame one iskrene i zdrave osmehe na lice. Ti si jedan od njih. Svojim pozitivnim nabojem osve¾ava¹ lica dragih i ne tako dragih ljudi. Kad god mo¾e¹ trudi se da se smeje¹. Posle odreðenog vremena shvatiæe¹ da u¾iva¹ u tome. Shvatiæe¹ da u¾iva¹ u ¾ivotu. Znaèi, produ¾ava¹ sebi ¾ivot i èini¹ da drugi ¾ive lep¹e i bolje. Zar nije to najveæa nesebièna sreæa na svetu? Ne ula¾e¹ nikakav napor, jer biva¹ ono ¹to jesi. Veruj mi da æe rezultat takvog stava i takvog pona¹anja biti samo pozitivan. Svet pamti pobednike! A koliko ja znam, pobednici se smeju. Zar ne? Zato osmeh na lice i dobro raspolo¾enje u srce, pa na trnovit put ¹to se ¾ivot zove. Zamisli tu sreæu da tvoji unuci prièaju: „Ma bakuta je legenda!“. Samim tim ostavila si trag na ovom svetu. Trag ne mogu da ostave proseèni, neambiciozni i inertni! Zato veruj u svoj uspeh i u¾ivaj u ovozemaljskom ¾ivotu, jer tvoje u¾ivanje drugima produ¾ava ¾ivot. Meni produ¾ava!

Sreæan ti roðendan, budalice!  :cvet

================

zabica

smrdo, darker, aqua  :cvet :cvet :cvet

anaj ovo za kola mi se jako svidja  :K i za tebe  :cvet

stef  :cvet :~

hulio ti vec znas...  O0 :K
i za tebe  :cvet

hvala ljudi!

zabica

nasty (uh, kako da srocim)
SRECAN TI RODJENDAN!!! :loptica
zelim ti malo khm, i malo vise khm i jos pomalo khm  :K :K
zelim ti stvarno sve najnaj, i dobru zurku! :V
:cvet

nasty girl

e ovako ljudi hvala vam....  :cmok :cmok :cvet :cvet :cvet

Zabice zelim ti sve naj,naj,naj.... sve sto pozelis da ti se ostvari....

i da se lepo provedes za rodjendan ako ne danas onda posle organske.... :cmok :cmok :cvet :cvet

Alnus Glutinosa

Devojcice,
Srecan vam rodjendan!!!
pamet u glavu...
osmeh na lice...
i gazi...  :wink:

:cvet  :cmok

:cvet  :cmok

mullala


Korisnicko Ime


pop

Da se i ja prikljucim lepim zeljama, sto bi Vuk rek'o: HEPI BRSDEJ TU BOUT OV JU!!!  :ziveli

Bred

#13
Nasty, rodjendan? Pa srecan rodjendan obemaaaa! zive bile i velike porasle! :) :ziveli

Wolf

Srecan rodjendan i zelim vam sve najlepse :cvet