Main Menu

Depilacija

Started by Bred, 12-06-2006, 16:33:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

E nista gore nego videti bradatu zenu! Bas mi je bilo smesno ove godine na vezbama, starije koleginice su nesto pocele da se smeju, i ja ih pitah o cemu se radi a onni rekose-pogledaj brkove kod XXX(1 koleginice) [a ona stvarno nije  obrijala brkove iako su joj dlake bile svetle]:> :> :>  . Dakle to i zenama smeta a kamoli muskarcima :!

Blesava*

Quote from: Bred on 19-06-2006, 11:01:14
[a ona stvarno nije obrijala brkove iako su joj dlake bile svetle]:> :> :> .

Brede...to se zovu nausnice ,  :K  :K  :K pa nismo valjda toliko maljave da bi se to zvalo brkovima ?  :roll:  :>

A sumnjam da ih ijedna zena brije... :wink:  vec depilira  :>  :>  :>

Vampire 666

ja poznajem devojku koja ih brije(zaista ima brkove, a ne nausnice)....

Alnus Glutinosa


Blesava*

Quote from: Vampire 666 on 19-06-2006, 22:21:08
ja poznajem devojku koja ih brije(zaista ima brkove, a ne nausnice)....

Pa ako ta sad ima brkove i jos ih brije,sta ce imati za desetak godina..  :`?

zoe

Ja sam bas svetla i nemam problema sa dlakama, dlacicama i sl. Nikad nisam ni pokusala da se depiliram jer mi je brijac sasvim dovoljan a nema nikakvih nus pojava. :loptica
Inace, pre neki dan brat mi je zaprepasceno rekao da se neki njegovi ortaci briju ispod pazuha pa me zamolio da ispitam javno mnjenje po tom pitanju. Ja taman krenula na tu temu sa nekim svojim drugovima, kad na forumu TEMA! E ziveo forum! Nego, kolege da vas cujem(pardon, ovaj, procitam!) :lol:

Alnus Glutinosa

Ja inace nemam nista protiv muske dlakavosti, cak mi je i privlacna  :) , osim onih dlaka na ledjima.  :roll: , ali vec nekoliko godina pokusavam da nateram brata da se brije ispod pazuha, nekako mi je to higijenskije!  :`

nasty girl

Quote from: Alnus Glutinosa on 19-06-2006, 22:29:56
Joj, jadna! :]

stvarno jadna ona.... :` :` :`

Quote from: Alnus Glutinosa on 20-06-2006, 09:53:45
Ja inace nemam nista protiv muske dlakavosti, cak mi je i privlacna  :) , osim onih dlaka na ledjima.  :roll: , ali vec nekoliko godina pokusavam da nateram brata da se brije ispod pazuha, nekako mi je to higijenskije!  :`
meni se ne svidja muska dlakavost po ledjima i grudima...odvratno mi je to...a sto se tice brijanja ispod pazuha i ja mislim da je higjenskije...ali kako naterati muskarce na to... :ohwell: :ohwell: :ohwell:

Blesava*

Muskarci i depilacija .... :run ....Kad jednom krenu da briju " siske ispod miske " to ce morati stalno...   :loptica

Vampire 666

...mozda je higijenski, al' meni je nekako gay....mada ja nisam neki "shumar" pa i nemam nekih problema....

nasty girl

ja koliko znamda to muskarci rade bez malo srama...oni masovno odlaze u kozmeticke salone....

milena

Meni od depilacije urastaju dlake, tako da sam morala (ne zeleci to) da predjem na brijac, jer sa njim nemam takvih problema,; jedino sto mora da se koristi na par dana, i malo jacaju dlake od istog.

yeca

Quote from: nasty girl on 20-06-2006, 10:01:12
meni se ne svidja muska dlakavost po ledjima i grudima...odvratno mi je to...

A izvini ¹ta æe¹ kad tvoj vampir ostari i te dlake se svuda pro¹ire, hoæe li ti i tad biti gadno??

vladimir

Quote from: milena on 20-06-2006, 10:45:58
Meni od depilacije urastaju dlake, tako da sam morala (ne zeleci to) da predjem na brijac, jer sa njim nemam takvih problema,; jedino sto mora da se koristi na par dana, i malo jacaju dlake od istog.

А од бријања може и да се направи фина предигра... :wink: :wink: :wink:

Bred

Ljudi, ne budite bukvalisti. Naravno nausnice i naravno depilacija, namerno sam preterao...
Sta? Ne volite tapiseriju? :> Cudno, ja bas znam neke koje se na to pale.
Sto se tice brijanja ispod mske-ja sam za, jeste vise higijenski ai lepse izgleda ( ne znaci sad da treba da depiliramoi noge)
Btw, trendovi se menjaju i granice pomeraju tako da je i  sasvom normalno, koliko sma primetio, da muskarci idu i u solarijum :shocked: