Main Menu

Depilacija

Started by Bred, 12-06-2006, 16:33:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Maslacak

#75
hahahaha...kaakva fotka  :Bog :Bog

ja ne idem na depilaciju...mrzim ta "zenska mesta"...jedva se i kod frizera nateram da odem, a solarijumi i kozmeticki saloni su mi misaona imenica :>

brijanje i masinica, kako kad, meni sasvim dobro rade posao, ja zadovoljna :happy:

a sto se tice depilacije kod muskaraca...to mi se ne svidja..."gladak muskarac"...ljigavo :K
a pogotovo u kontekstu ideje da bih mogla imati decka koji koji se vise licka od mene :> neka fala, vise mi se svidja stara dobra podela polova. a moj decko je cakum-pakum sto se higijene tice tako da to nema veze sa depilacijom :)

Masha

A ja se bas lepo odmorim u kozmetickom salonu, bas mi prija kad me neko sredjuje, a ja uzivam. I depilacije mi ne padaju tesko. Mislim, vecina devojaka se zali da ih boli, a meni je potpuno ok. Dosta stvari, sto se tice sredjivanja, mogu i sama da radim (manikir, pedikir, feniranje, mada lepse mi je kad pustim mozak na otavu u salonu), ali dlake ostavljam starom dobrom vosku.

Maslacak

e, ja ne podnosim da me neko sredjuje :K

Al-Jasmina

Sestra je kozmeticarka-
i to vrlo spretna ali i ja sam sa mashinicom...
Istina neki momenti se lakse prebrode uz pomoc voska
(recimo brazilska depilacija)

AquArius

uuu
brazilian groove

detalji, detalji

:)

Al-Jasmina


AquArius


lijepa bosanka

Kod depilacije je stvar da se pretrpi prvih par puta,dok korjen dlaèice ne oslabi...poslije je to sasvim jednostavno... 8)
Takoðe je va¾no koristiti nekakav losion ili serum protiv urastanja nakon depilacije,jer to je ba¹ gadan problem... :ohwell:
ne bi bio da mi npr. kada se pojavi urasla dlaèica ,uzmemo sterilnu iglicu i izvuèemo je...meðutim svi upra¾njavamo neke druge metode... :batina
Ali moram priznati da je meni  mnogo ljep¹i osjeæaj kada sam izdepilirana...nekako imam vi¹e samopouzdanja... :djavo

Al-Jasmina

Istina, a postoji jedan losion protiv urastanja- on je keratolitik, ali ja ne znam koji mi je naziv..mogli bi oni koji koriste da navedu neki koji funkcionise...

lijepa bosanka

Ok. Ja kupujem u salonu gdje idem na depilaciju..
depileve-plant extract lotion
Dobar je,usporava rast dlaèica,smiruje ko¾u...
Ali mora redovno da se nanosi,poslije svakog kupanja,prvih pet dana poslije depilacije..

Saznala sam za jo¹ jedan,ali o njemu æu pisati kada ga isprobam... :cvet

Al-Jasmina

Taj depileve, ko prozivodi?
Ima li vidnog dejstva?

lijepa bosanka

#86
depileve je linija proizvoda za depilaciju(voskovi,trake,...) koliko sam ja upućena...
Losion je pakovan u ampulama od po 10 ml.
Efekta ima ako se redovno koristi...kao i  drugi proizvodi za njegu...

AquArius

depileve (http://www.head2toebeauty.com/skin_waxing/swx_depileve.htm)

nemaju svoj sajt
ovo je nablize

sad cu jos da gledam

Smrda

ej,ovako..
depileve distribuira Karika group...
snabdevaju vecinu salona,
ali
rade i na malo prodaje,
tako da,ako nekom treba broj,
nek se javi na pm...
ne znam smem li da reklamiram vako...mislim,za DZ...hehhe..
i da,.dobra je..ima gi raznih
losioni,mleka,ampule....
a ima i voskova..ma svasta nesto...
koga zanima,neka pmuje..

Darker

E... i kako posle ove prièe da mu¹karac ne doðe kuæi mrtav pijan i to jo¹ sa tekme?:-):-)