Navijaè iz Hrvatske poslao Zvezdi 50 evra!

Started by Jack-Jack, 29-12-2006, 11:26:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Jack-Jack

" Navijaè iz Hrvatske poslao Zvezdi 50 evra!
Petak, 29. decembar 2006. 10:57

Neobièno pismo iz Hrvatske stiglo je na Marakanu iz Hrvatske, pi¹e u petak "Sportski ¾urnal".

Uz èestitke za Novu godinu i Bo¾iæ, kao i ¾elje za uspe¹nu 2007. godinu, navijaè Crvene zvezde Ilinko Bariæ iz Babine grede poslao je u koverti i 50 evra!

Bariæ je u obrazlo¾enju istakao da je ¾eleo da na skroman naèin, u skladu sa svojim moguænostima, pomogne voljenom klubu. Iako zateèeni, crveno-beli su prihvatili poklon sa velikim zadovoljstvom.

"Novac æemo proslediti u na¹ humanitarni fond", objasnio je generalni sekretar Zvezde Neboj¹a Lekoviæ.

Pitamo se, ima li u Srbiji navijaèa Dinama ili Hajduka, pa jo¹ spremnih na slièno delo?


(MONDO) "


Odusevio sam se kad sam ovo procitao. Ipak ima normalnih ljudi na ovim prostorima.

Alnus Glutinosa


zabica

verovatno je nas samo sad zivi tamo, a ranije je bio vatreni navijac!
ali kakav gest! da je iznenadio, iznenadio je... jos da je neki milioner pa da im da da placaju hale na vreme  :]
:K

Pedja

Treba da mu posalju neki dres ili sezonsku kartu u znak zahvalnosti.Malo je ovakvih ljudi...

hulio_salinas

Ma treba da mu spasu glavu iz Hrvatske...   :lol2: :lol2:

Darker

Ma, treba ovako da mu objave puno ime i prezime, kako bi ¹to pre mogli da ga isprebijaju u Hrvatskoj... kakvi debili, ne verujem... :F :F :F :F

nasty girl


Bred

Quote from: Darker on 04-01-2007, 14:22:40
Ma, treba ovako da mu objave puno ime i prezime, kako bi ¹to pre mogli da ga isprebijaju u Hrvatskoj... kakvi debili, ne verujem... :F :F :F :F
i agree

hulio_salinas

Bred, Darker
A zasto da ga isprebijaju?
A da je tih 50 evrica uplatio Farmacija Forumu, da li biste onda rekli da je debil?!

Darker

Macane, Hrvat, iz Hrvatske uplatio delijama (ubij, zakolji, da Hrvat ne postoji!!!) 50€... Nije on debil nego je debil taj koji mu je objavio ime+prezime, jer æe hajdukovci da ga naðu i otkinu od ¾ivota... Da li je sad malo jasnije?

mikele

I ja se slazem da nije bas najpametnije sto su mu objavili puno ime i prezime i mesto stanovanja jer ga u narednih nekoliko dana ne cekaju bas najprijatniji trenutci.Stvarno su slepci,ali nevidjeni slepci  .grins. .grins. .grins. .grins.

Al-Jasmina

Nisam bas sigurna da ce mu biti lose jer mnogi od njih tamo na nase klubove gledaju kao na strane klubove, i cak sam cula od njih xy sledecu recenicu : ''Navijam za Hajduk/Dinamo a od vasih za Zvezdu...'' ...i to mladja populacija...

Sem toga neko se tamo moze dobro nasmejati i iskomentarisati zlobno kako nam je jadan fudbal kad ga oni moraju pomagati...

lijepa bosanka

Pa Darker....Hravti su emancipovani....ne bi oni tako ne¹to uradili......hahaha.... :> :> :>
Quote from: Darker on 05-01-2007, 12:55:06
Macane, Hrvat, iz Hrvatske uplatio delijama.....
Ako je on Hrvat,jer ¾ivi u hrvatskoj,a pravoslavac je....Za¹to vam onda smeta  ono ¹to je ©e¹elj govorio.....da u Srbiji ¾ive Srbi razlièitih vjera??!! :shock
Taj momak ¾ivi blizu granice R.S. i Hrvatske,znam gdje je to,prolazim kroz ro mjesto kada idem u Bg!!!! I sasvim je logièno ¹to navija za srpski klub....mo¾da je èak i do prije par godina ¾ivio u R.Srpskoj kao izbjeglica,pa je morao da se vrati tamo!!! U R.Srpskoj ljudi najnormalnije navijaju za klubove iz Srbije,kao i za reprezentaciju Srbije...

stef

 I treba, ja gledam na RS kao deo Srbije a ne Bosne!

mikele

Quote from: Al-Jasmina on 06-01-2007, 03:32:54
Nisam bas sigurna da ce mu biti lose jer mnogi od njih tamo na nase klubove gledaju kao na strane klubove, i cak sam cula od njih xy sledecu recenicu : ''Navijam za Hajduk/Dinamo a od vasih za Zvezdu...'' ...i to mladja populacija...
Da,ali se ne sme zaboraviti da ima jako puno fanatika(koji vise dolaze do izrazaja) kojima smeta sve to ima veze sa Srbijom.A medju njim su i Torcida i BBB(navijaci Dinama) koji su prosle godine prebili momka u Zagrebu jer je nosio zvezdin dres ispod jakne,a zatim je policija uhapsila tog istog momka jer je navodno krsio javni red i mir.