U ljubavi ne morate...

Started by hulio_salinas, 05-01-2007, 08:42:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

AquArius

Ne bih sad da zalazim u pricu o poverenju, koje onda povlaci i postovanje osobe sa kojom si za sobom,
jer jer za to imamo drugu temu,
samo da dodam apsolutno ne mislim da je to opustanje veze, kako bi to mozda neko pomislio.

Quote from: Darker on 07-01-2007, 19:43:34
èim ne mo¾e da smisli mog najboljeg prijatelja, ili sam ja kreten ¹to se dru¾im sa njim(jer je on odbojni majmun) ili sam kreten ¹to sam sa razma¾enom kuèkom(tj. njom) jer je deèko super... kapi¹?

A sta je sa ostalim drugovima,
samo taj jedan bode oko (D zaustavi se na oko  :K),
ili su i ostali u istom koshu. 

Ne mislim konkretno na ovu situaciju, ali desava se da ... prica "tvoji prijatelji su bljak/kreteni/chobani/budale" bude povod, a ne i razlog.

Meni je smetala jedna osoba, sa kojom se moj momak druzi,
za koju sam smatrala da mene ne postuje kao coveka, ...
I uvek sam nesto negodovala kad idu da se vide,
zato sto sam mislila da na njega moze da utice i to negativno...
Osoba je muskarac, dakle nije neki trip drugarica-ili-ne  :smile:

Poenta je, da sam pogresila. I shvatila da je pomenuto drago bice i dovoljno odrastao i dovoljno siguran u sebe i nas,
i da ne mozes nista postici tako sto ces dramiti.
...
I da dala sam jos jednu sansu (recimo to tako) pomenutoj osobi.
A i sebi valjda tim.


Darker

E tako i treba i o tome i prièam...

Al-Jasmina

Ovo ti je treca poruka istog formata na koju nalecem u poslednjih 15ak minuta.......

Naravno da se sla¾e¹, Aqua je to divno obrazlo¾ila!

Smrda

@coolg...sad mi je ,kao malo jasnije... :roll:
no,da ne odemo u off... :cvet

ja kapiram sta htedoste reci,
i Aqua-u pravu si,zaista :wink:
ali,takodje mislim da ponekad ne mora da bude ljubavi izmedju najboljeg druga i devojke...
a postovanja mora da bude...
i sama si to naglasila
(smatrajuci da te ne postuje...)
jednostavno,nekad postoje osobe sa kojima ne kliknes...
pa makar on/ona bio/la drug/drugarica tvog decka....
a u tom slucaju,po mom skromnom misljenju,postovanje i fer play spasavaju stvar

Dukica


willie the scot

 :> :> :>
...ne moramo,ali vi morate :>

cvjetic


AquArius

I krajnje promasena tema  :>

Tema je o druzenju sa drugovima nase nam drage druge polovine...

Maslacak

#23
Moj decko ume da kaze da volim da skupljam kretene oko sebe...
toliko o tome sta misli o mom drustvu :K
A Darker je u pravu u onom da to znaci da nesto medju nama nije u redu...
to onda otkriva i deo mene koji on odjednom uvidi, kao da ga ranije nije video...mozda i nije...i shvati da mu se taj deo mene ne svidja...razocaram ga...
Tako nastaje problem. :ohwell:
Ali ono sto moze je da nauci da to razume, prihvati...i da ih postuje.
Jer taj "deo" koji se druzi sa njima, i kome takvo drustvo odgovara, ipak nisam "cela ja" pa da me on sa odjednom vise ne voli...to su jednostavno neke stvari koje se pojave usput kao kamen spoticanja...i koje prevazidjes ako mislis da vredi...
A o nekom velikom druzenju inace nema bas govora, posto zivimo u razlicitim gradovima...

hulio_salinas

Quote from: Maslacak on 10-01-2007, 01:19:46
Moj decko ume da kaze da volim da skupljam kretene oko sebe...
toliko o tome sta misli o mom drustvu :K
A Darker je u pravu u onom da to znaci da nesto medju nama nije u redu...
to onda otkriva i deo mene koji on odjednom uvidi, kao da ga ranije nije video...mozda i nije...i shvati da mu se taj deo mene ne svidja...razocaram ga...
Tako nastaje problem. :ohwell:
Ali ono sto moze je da nauci da to razume, prihvati...i da ih postuje.
Jer taj "deo" koji se druzi sa njima, i kome takvo drustvo odgovara, ipak nisam "cela ja" pa da me on sa odjednom vise ne voli...to su jednostavno neke stvari koje se pojave usput kao kamen spoticanja...i koje prevazidjes ako mislis da vredi...
A o nekom velikom druzenju inace nema bas govora, posto zivimo u razlicitim gradovima...

OFF
o cemu ti pricas?! da nije... ne, ne.. nemoguce da je to... osim ako... ne, ne...
buxaaxxaxaxa   :K :K :K


hulio  :F, back to the topic:
U ljubavi ne morate da objasnjavate da ste vi osoba koja ima svoj normalan zivot. Ne moram svakog dana da objasnjavam: "Nisam mogao duze ostati, jer..." bla bla bla... Ne moram svakog dana dubeti na trepavici, ne bi li si ona 2-3 puta nasmejala... Ne moram svakog dana da objasnjavam da mi je ponekad potreban odmor, san, cisto da bih normalno funkcionisao... Ne moram svakog dana da objasnjavam da ja nisam masina... Toliko...

sve sto napisah, najblize je prethodnom postu (by Maslacak), samo iz drugog ugla..

AquArius

hulio  :F
****


... Posle nekog odredjenog vremena, veze je l',
imamo dosta zajednickih prijatelja, poznanika,
negde, along the way, upoznas sve njegove najbitnije osobe,
pa manje bitne, pa poznanike, pa prolaznike,
to vazi i za njega.

Jednostavno, neki su bili tu pre mene,
recimo da su mi oni alfa i omega i u njih se nikad "ne mesam",
a i ovi ljudi su super, tako da problema nije ni moglo da bude.
:happy:

Coolgemini

Nadovezao bih se na prethodne postove.... :happy:
Ako postoji iole neka ljubav u nekoj vezi,i ako ima svega sto je nuzno neophodno za jednu uspesnu vezu,prijatelji od dvoje zaljubljenih ne mogu niposto da uticu na tu vezu...Na kraju krajeva nije ni bitno ko se sa kim druzi...Vazno je da se partneri gotive,postuju i cene...Jer,naravno,postovanje partnera kao bica koje se voli,ukljucuje i automatsko postovanje njegovih zelja,zivotnih sfera,interesovanja,pa i prijatelja...I to nikako ne moze da utice na promenu mog pogleda prema voljenoj osobi... :!

Wolf

Slazem se u potpunosti sa CoolG. Ako moja devojka ne gotivi nekog mog druga, nikada mi nece reci da se ne druzim sa njim zbog nje i ja to postujem. I niko ne moze da utice na nasu vezu!

Masha

I ja se slazem sa CoolG i sa Wolf-om.

Maslacak

Quote from: Coolgemini on 10-01-2007, 11:25:04
Jer,naravno,postovanje partnera kao bica koje se voli,ukljucuje i automatsko postovanje njegovih zelja,zivotnih sfera,interesovanja,pa i prijatelja...I to nikako ne moze da utice na promenu mog pogleda prema voljenoj osobi... :!

Naravno da ukljucuje, odnosno treba da ukljucuje, ali to je sve teorija, koja se u praksi cesto pokaze drugacije.
...ja govorim o nekim drugarima koje sam sticala nakon ulaska u vezu...znaci "along the way". A ako se mom decku oni uopste ne svidjaju, a mislio je da se ni meni takvi ljudi ne bi svidjali, zar nije logicno da pomisli: cekaj, ja mislim da su oni kreteni, a ona se druzi s njima, znaci...? :K
U tom smislu moze da utice na promenu pogleda na osobu. A naravno da je tu postovanje, i naravno da nece traziti da prekinem da se vidjam s njima, ili tako nesto!
Ok, ne znam da li je ovo off... ali Aqua, je rekla da pricamo o drustvu u vezi, i ja pricam o tome...