Kolokvijum iz biohemije

Started by Bred, 09-01-2007, 15:27:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Darker

Ok, to sam i ja èuo, a bio sam ubeðen da je sad u èetvrtak :wall:

igrackica

Na forumu jeste pisalo da iz svake grupe treba imati po 2.5 poena, ali je problem sto oni od pocetka godine naglasavaju kako ce test biti promenjen i kako je sada sve na zaokruzivanje, te samim tim mozemo doci do zakljucka da se cela koncepcija kolokvijuma promenila. Oduvek se na testovima gde iz svake grupe treba imati pola i vise od pola, to naglasavalo i vizuelno je bilo odvojeno.

Dalje, nama je u 4. doslovno receno da ovisno od formulacije pitanja mozemo zakljuciti da li ima vise ili 1 tacan odgovor. Tj, ako je pitanje formulisano u jednini samo 1 odgovor je tacan i naravno da smo se time rukovodili, te tako ja nemam skoro nijedno pitanje pogresno, vec uglavnom po pola boda, jer sam se rukovodila njihovim instrukcijama! Sada ce verovatno neko reci da nisam dovoljno dobro naucila i da bih morala videti da je jos neki odgovor tacan, medjutim, ja sam brzo odradila test i cim u pitanju vidim prepoznatljiv odgovor ja se nisam zadrzavala i udubljivala u ostale, a sa testa sam izasla posle 15 min prezadovoljna kako sam uradila, medjutim, ocenom naravno nisam zadovoljna!

Nego nije retka pojava da nas asistenti proglase razmazenima, nezadovoljnima, nekriticnima i nezahvalnima, jer zaboga oni nam izlaze u susret i daju LAK test i mi se jos posle bunimo.

"Ako je i jedan student dobio 10, znaci da je test bilo moguce nauciti, zagrejte stolicu!", tako otprilike zvuci njihova omiljena recenica, verujem da je i ovoga puta izgovorena...

A posledica ovoga je prezivljavanje prkaticnog, cujem da je svojevrsni maltretman kao da nam je to zaboga kljucni predmet! Ko prezivi pricace...


zoca

ajte drugari da li neko zna kada je popravni za biohemicare...ja sam cula 31-og...jel' to tacno?

Darker

Jeste,31-og,potvrdjeno na institutu!

*

Ovako, moram da pohvalim osoblje sa instituta koje ocigledno cita ovaj forum, pa su na samom kraju testa dodali da iz svake grupe pitanja je potrebno min 2.5 poena!!! :Bog :Bog

A, sa druge strane, ne bih da komentarisem (NE)pomoc ass na kolokvijumu... Kad padnete kol, onda vam kazu "sledeci put pitajte ass", a kad zovete ass ona/on vam kaze pogresan odg ili samo "razmislite" i to ne trazite od nje/njega da vam odg na pitanje, vec da vam razjasni kontekst jako lepo srocenog pitanja...
Zaista sam mislila da su korektniji na ovom istitutu, samo toliko.... Vise nemam komentara...
Steta je da se tako lep predmet omrzne zbog osoblja  :pst
Ako im je to bio cilj, onda su na dobrom putu

Bred

I ja sam stekao utisak da taj institut nije bas student-friendly  :ohwell:

MiKy

kad su rezultati popravnog?

*


misha

Da li neko zna kada su rezultati popravnog kolokvijuma koji je odrzan danas(31.01.)?

bilja_tb


Goku

  Rezultati ponovljenog kolokvikuma iz Medicinske biohemije odrzanog 31.1.2008.,
za smer MB:

zoca

treci termin polaganja kolokvijuma za smer MB ce biti 22.02 u 9h u vezbaonici 204...

Goku

  Ako pa¾ljivo pogleda¹ post iznad tvog, videæe¹ da tamo pi¹e 23.02.

  Ili je to nova informacija?

zoca

da pisalo je 23 pa je prepravljeno na 22...23 mu dodje subota...rukom je prepravljeno

nectar

Da li bi neko napisao pitanja sa kolokvijuma koji je bio juce? Hvala unapred!