Duhovitost na ceni

Started by hulio_salinas, 13-01-2007, 18:10:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Duhovitost na ceni
Izvor: Krstarica



Postoje mnogi naèini udvaranja, ali najuspe¹nijim se smatra onaj koji podrazumeva duhovitost. Duhovitost æe pobolj¹ati svaki zavodnièki pristup i, uop¹te, duhovitost uvek mo¾e u velikoj meri da popravi va¹ kontakt sa suprotnim polom.

Ukoliko uspete da je nasmejete, neæe joj smetati èak ni to ¹to ste pristalica ekscentriènog flerta, gde u svakoj reèenici, pa èak i kada se divite njoj, uvek poèinjete svoje reèenice sa "ja, pa ja". Mada dame u principu ne podnose egocentriène mu¹karce, ukoliko to uspe da je nasmeje, imate ¹anse. Naravno, ne bi bilo lo¹e da barem s vremena na vreme postavljate i pitanja u kojima neæete nagla¹avati svoju liènost. Pa¾ljivo slu¹anje onoga ¹to vam ona govori se podrazumeva. Duhovitost je ne¹to zbog èega se daju tolerisati i najneprimereniji komplimenti. Umesto da je zatrpavate njima, smislite ne¹to lepo i duhovito, a da se ne odnosi samo na njen fizièki izgled. Èak i ako spadate u mu¹karace koji ne vole flert - flertujte. Sigurno je neæete osvojiti ukoliko je budete ignorisali. Moraæete ipak malo vi¹e da se potrudite.

Duhovitost mo¾e da vam pomogne èak i kada ste pesimista, onda kada èvrsto verujete da ni uz najveæi trud ne mo¾ete nikoga da zavedete i osvojite. Ukoliko zbog takvog stava odbijate da napravite situaciju za kontakt, gre¹ite! To opet ne znaèi da svoju igru zavoðenja treba da pretvorite u bujicu pitanja. Opustite se, bolje da malo æutite nego da se ona upla¹i va¹ih pitanja. U takvom stadijumu najbolje æe biti da je ne analizirate sve vreme, jer takvo pona¹anje mo¾e samo da je iznervira i natera da vas pod hitno ostavi. Ukoliko pak spadate u onu grupu koja nema problema s flertovanjem, trudite se da ne stvarate veliki krug obo¾avateljki. Umesto toga, izaberite onu koja najvi¹e odgovara va¹em karakteru.

Darker

E ovo je tako taèno... Ali, velika stvar je kad duhovit mu¹karac naleti na osobu koja mo¾e DA RAZUME  tu duhovitost... I obrnuto, naravno... Mada ponekad i to nerazumevanje humora, mo¾e da bude duhovito i simpatièno...

cvjetic

 :] :] :] :] :] :] :]   duhovitost je za mene vrlo bitna,jer se u duhovitosti ogleda dosta osobina.po meni samo inteligentna osoba moze biti duhovita.takodje,nacin na koji neko pravi salu,zlonamjeran ili simpatican,pokazuje kakav je kao osoba....ja volim duhovite muskarce....
   @dark,malo je njih koji shvataju tvoju duhovitost,slazes se? :K :K :K :K

Korisnicko Ime

hehehehehehhe
mislim da njegova duhovitost ne dolazi do izrazaja kada je sa nama u drustvu
samo se crveni
hehehehehhe

cvjetic

Quote from: Korisnicko Ime on 14-01-2007, 18:59:14
hehehehehehhe
mislim da njegova duhovitost ne dolazi do izrazaja kada je sa nama u drustvu
samo se crveni
hehehehehhe
hahhahahahaahhahhahhahahha,so true.....

Smrda

uh...ja bih to volela da vidm... :>
to da D  :stid:  :>
heheh >:D
LM,ja mislim da je zvaka(iliti prica,spika) jako bitna stvar.
Onaj ko ima dobru zvaku(duhovitost i sarm) vec ima 50% sanse da ocara devojku...
na sve to,jos ako je hrabrica- prolaz mu je vec otvoren

Alnus Glutinosa

Duhovitost na ceni!!
I te kako!  :/
Godinama unazad me je jedan mladic kupuje svojim izjavama...  :happy:

stef

 To jeste...Da bi me devojka zainteresovala, mora da voli da se smeje i da nasmeje...

Darker

Quote from: Korisnicko Ime on 14-01-2007, 18:59:14
hehehehehehhe
mislim da njegova duhovitost ne dolazi do izrazaja kada je sa nama u drustvu
samo se crveni
hehehehehhe
To je zato ¹to ja RAZUMEM va¹u duhovitost;-)

lycos

Quote from: Darker on 14-01-2007, 13:55:19
Ali, velika stvar je kad duhovit mu¹karac naleti na osobu koja mo¾e DA RAZUME  tu duhovitost...

bas tako

pekmez

ovi musskarci ssto govore da im ne razumeju duhovitost - pa mozzda sto su fore glupe, pa ih ne prihvataju, kladim se da zzivite pod parolom "zzivot je zezanje", "bolje da se zezam nego da budem ozbiljan", i da u svakoj reccenici pokussavate da nasmejete, e pa to ne ide tako, zato u 99% sluccajeva ispadnete glupi, fora treba da se osmisli, ne moze se uvek biti neozbiljan, i onda kad ispadnete glupi mislite da ste u pravu: "bass nemass smisla za humor".

Maslacak

Hmm...
pa, zivot jeste zezanje, i uvek je bolje zezati se nego biti ozbiljan :K :K

jeste, fora treba da se osmisli, ali valjda duhovitost i jeste osobina da mozes brzo da osmislis dobru foru :> Ako ti treba 100 godina... prodje voz...

Ja se ni ne druzim sa ljudima sa kojima se ne smejem :happy:

Ej, a zasto se uvek govori o duhovitosti muskaraca? Ispade da devojke ne treba da budu duhovite, vec samo da razumeju muske fore :> :>

Smrda

ja mislim da je duhovitost urodjena,a fora dodje sponatano...
eto...kao maslackica!!!

Al-Jasmina

Ja svoj humor svako malo volim da castim,
nema mu cene,
narocito kad smo sami i dosadno nam je...  :Lj
Ili nas zatrpa lavina pa Jasmina panici, i treba je opustiti da ne potrosi sav kiseonik
ili grebemo uz zidove zaglavljenog lifta i vicemo: Zajedno, zajedno!  :K


Darker

Quote from: pekmez on 15-01-2007, 17:28:25
ovi musskarci ssto govore da im ne razumeju duhovitost - pa mozzda sto su fore glupe, pa ih ne prihvataju, kladim se da zzivite pod parolom "zzivot je zezanje", "bolje da se zezam nego da budem ozbiljan", i da u svakoj reccenici pokussavate da nasmejete, e pa to ne ide tako, zato u 99% sluccajeva ispadnete glupi, fora treba da se osmisli, ne moze se uvek biti neozbiljan, i onda kad ispadnete glupi mislite da ste u pravu: "bass nemass smisla za humor".
Je l' si ovo poku¹ao da ispadne¹ duhovit?:-)