O prijateljicama noci

Started by Dukica, 08-01-2007, 16:11:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dukica

Quote from: smrda on 04-01-2007, 20:42:32
evo ja da bacim zisku..
@dukice...kako ne smatras da,ako ti je decko sa prostitutkom,nije te prevario?
malo sa paglu....pa da pitam...
inace lepo ste se slozili...heheh

Ne smatram da me je prevario,jer kad neko izabere prostitutku to znaci da nema drugog izbora. Znaci,jedini izbor mu je bio da plati za sex. Od mene ga nije dobio iz nekih razloga,tipa boles', nisam tu itd. Ibolje da ode i bude sa prostitutkom jer znam da se nece zaljubiti u nju,SIGURNO, nego moju najbolju drugarici ili ne daj Boze,komsinicu! :cvet


Smrda

aaaa...to je uslucaju neke elementarne nepogode...cool...
sad te skapirah...
brate,malo si me za*ebunila....
:cvet
I ja mislim da tako treba... :wink:

Darker

Ma najbolje da tako treba! menjaj ¾enu, ako ne mo¾e¹ da se suzdr¾i¹, jbt!!! a i desnica ruka je uvek tu za hitne sluèajeve... Mislim, ono....

Wolf

Nisam za sex sa prostitutkama, ali ni za desnicu...Ako ti je stalo do osobe sa kojom si, mozes valjda da se suzdrzis neko vreme :hm

Dukica

Pa posle onoliko prica u temama tipa Sexom do zdravlja i ne znam ti ja sta jos, procitah jos jedan podatak- zenski orgazam povecava prokrvljenost materice i tako smanjuje bol u toku ciklusa,a i smanjuje rizik za dobijanje cista na jajnicima. Tako da radovan sex i redovni orgazmi, pogotovo zenskom telu prijaju.
Eto zasto je bitno imati redovan sex  . A ako ti dragi nije tu ili je na duze vreme sprecen, ne vidim sta fali i sexu za pare. Npr. decko ti otisao na 2,3,4,5,6,.. meseci negde.
Mislim da bi i za njega i za mene bilo pametno da lepo platimo sex i budemo mirni i nastavimo da se volimo. Vec kad nije prostitutka u pitanju ( muska ili zenska ) , jedna strana moze da se primi i da neko tu bude povredjen, a to ti ne treba jer imas svoga dragog ili dragu! :happy:   

Dukica

Jass,uzdrzavanje od sexa je mozda dobro za muskarce,ali za zene nije sigurno.
Ja razumem potrebu za monogamijom,i primenjujem je u praxi,ali isto tako razumem i potrebu za sexom. Mislim da bi surova bila npr sledeca situacija:

Ti odes na par meseci negde na usavrsavanje,a decko ti ostane u Bgdu. Stvarno bi mi ga bilo zao kad bi znala da sve vreme nije imao sex. Ne mora da mi govori to, jednostavno bi razumela. SAMO AKO JE U PITANJU SEX SA PROSTITUTKOM!

Nije mi se desilo u praxi,ali ne osudjujem takav postupak.

To sto neko apstinira decenijama, mislim da nije normalno. Takve osobe su vrlo cesto i psihicki i emocionalno osakacene.Po meni...

Ne bih da me pogresno shvatite,nije da sam za sex uvek i svuda i sa bilo kim. Ali da ga imas u normalnoj meri sa osobom koju volis i da ga odrzavas,je najbolja varijanta.   

AquArius

#6
... uzimimo da seks sa prostitutkom spada u kres kombinaciju,
da bi, u nekom sirem smislu upala u ovu temu.

A i prostitutki ima raznih,
i ne moraju biti jeftine nimalo.

Uzmimo sad, reda radi, u muskom rodu, jednog prostitutka.
Ja sa tim prostitutkom ne bih bila,
i to itekako ima veze sa ljubavi i ozbiljnom vezom,
ali prema sebi,
u najmanju ruku...

Smrda

ma ljudi sto ste digli toliku prasinu oko toga..
Dukica je samo rekla,sta ako......da mora od dva zla da bira...izabrala bi manje...
bolje da sexa sa prostitutkom,nego da svrlja svako vece sa drugom...
uzela je najgori slucaj u razmatranje....
ja sam to tako skapirala...
i donekle mogu da je skapiram...
ne verujem da bi to bio moj put u doticnom slucaju,ali kao sto ona rece-ne osudjujem
:cvet

Al-Jasmina

Duki,
znam ja da je apstiniranje lo¹e...i sve to stoji,
a ¹to se tièe o usavr¹avanju u inostranstvu i deèku
sto mu gromova, pa ako treba nalazili bi se na dan dva negde... :)

Nesebièno je s tvoje strane ¹to si u stanju da bude¹ do te mere bri¾na
i stavi¹ se u tudju ko¾u! :Bog

mada Willie, as uvek ima sna¾an argument :cvet

Dukica

Hvala Smrdo care!
I mada je ruzno sto razmatram najgori slucaj,al neko i to mora  :K

Sorry,ako sam vas navela na off,al samo sam htela da kazem da i sex sa prostitutkom nije toliko strasan,jer pokazuje samo potrebu za sexom koju zadovoljis ako imas para,i svako na svoju stranu i milina.
A kad je situacija,k'o sto Maslacak kaze " bes ga desilo se", e to vec nije lepo,tj. desava se,razumem, al se trudim da do toga ne dodje,jer ako se opustim i kazem " bes ga......", desavace se opet i opet i opet.....a to ne vodi nikud. 

Maslacak

Quote from: Dukica on 10-01-2007, 09:30:51
jer ako se opustim i kazem " bes ga......", desavace se opet i opet i opet.....a to ne vodi nikud. 

Mozda, ali mislim da ne mora tako da bude. A identicna stvar moze da se desi i sa prostitutkom, cak mislim mnogo pre.... Sta ima veze, to je samo ku**a, nije problem, ona to radi za pare... i onda tako opet, i opet...

Dukica

Ali prostitutka se nece sigurno naloziti na njega,jer njoj zvizdi za to! A nece ni on,ako je normalan,pa u sve to ulazi ,bez emocija. Ne znam kako ce drugacije i da ulazi,kad  u startu zna sta ga ceka i da je to samo sex za pare i nista vise.
Ne verujem da postoji musko na ovom svetu koje ce se opredeliti da citav zivot bude sa prostitutkama,ako moze da ima normalnu devojku. :ohwell:

Jel ima ovo veze sa kres shemom?  :ohwell:
Verovatno da ne....

alfie

#12
Stef bacio kosku i vidite sad gde smo(ste) stigli?!
Sex za jednu noc,Prostitutke itd.? Samo za one koji umeju sa tim da se nose...
Za paljevine to nije!
Dakle u pitanju je klasicna kontraindikacija....
A Spolne Bolesti!!!! Ne¾eljeni efekat!!! ...ili obrnuto... Uf! Uvek se zaje*em ovako... :>
Enivej, Bog nek chuva Prostitutke!!! :angel:

Al-Jasmina

I sve nas od Polno prenosivih bolesti i mladosti protracene u cekaonici klinike...

AquArius

#14
Quote from: alfie on 14-01-2007, 12:02:00
Ne¾eljeni efekat!!! ...ili obrnuto...

... mislis zeljeni efekat?

Zeljeni efekat u neozbiljnom je
nezeljeni u ozbiljnom.
I vice versa.

I tako...