Iron Maiden u Beogradu!!!!

Started by Korisnicko Ime, 16-01-2007, 11:21:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Korisnicko Ime

15/01/2007Maiden confirm Belgrade gig

Iron Maiden have confirmed that further to last weeks announcement of an additional show in Athens they will be playing a headline show in Belgrade on Wednesday March 14th 2007 as part of a short run of dates in mid March.

The venue is the 18,000 capacity Belgrade Fair Indoor Arena and tickets for the show will be going on sale on Wednesday 24th January.

Says Steve Harris 'I'm pretty sure in saying that this will be the first time we've been to Belgrade for just over 20 years back on the Somewhere in Time tour so I'm sure many of our fans in Serbia will be very excited at the news that we're making this visit that some would say is long overdue! As we said a couple of years ago we would try and visit new places and cities where we haven't played for a long time when the opportunity to do so came up and this is just such an occasion. And we are very much looking forward to it'

For more information and links to where to buy tickets please check back here shortly.

http://www.ironmaiden.com/homepage.php?section=0&subsection=0





Ajron mejden sti¾u u Srbiju
16-01-2007 14:35

BEOGRAD, 16. januara 2007. (Beta) - Legendarni britanski hevi metal sastav "Ajron mejden" (Iron Maiden) odr¾aæe 14. marta koncert u Beogradu, u okviru svoje svetske turneje "A Matter Of Life and Death" (Stvar ¾ivota i smrti).

Produkcija "Avalon" iz Skoplja odluèila je da "Ajron mejden" jedini koncert na balkanskom delu turneje odr¾e u hali 1 Beogradskog sajma, a karte æe biti pu¹tene u prodaju od 24. januara.

Voða "Ajron mejden" basista Stiv Haris (Steve Harris) na sajtu benda poruèio je da se "unapred raduju dolasku u Srbiju", prvi put posle 20 godina i nastupa u hali "Pionir" 1986. godina tokom svetske turneje "Somwere In Time" (Negde u vremenu).

"Sasvim sam siguran da æe brojni na¹i obo¾avaoci u Srbiji biti uzbuðeni zbog vesti da dolazimo u posetu, koja je po mi¹ljenju mnogih veæ predugo odlagana. Kao ¹to smo najavili, poku¹aæemo da obiðemo mesta gde dugo godina nismo svirali, i sada je za to prilika", ka¾e Haris.

Menad¾er benda Rod Smolvud (Smallwood) najavio je da u Beograd sti¾e pozornica koju "Ajron mejden" koriste na turneji svuda po svetu, a koja ukljuèuje divovsku lutku-maskotu strave i u¾asa Edija (Edie).

Smolvud je najavio da æe bend prilagoditi reportoar tako ¹to æe pored pesama novog albuma, u njega ukljuèiti vi¹e starih hitova koje njihovi po¹tovaoci u Srbiji nisu imali prilike dugo da èuju u¾ivo.

Prvi album "Ajron mejden" su objavili 1980. godine. U Beogradu su prvi put nastupili 1981. godine sa prvim pevaèem Polom Di Anom, i potom 1984. godina sa novim pevaèem Brusom Dikinsonom (Bruce Dickinson), koji se posle odsustvovanja tokom devedesetih godina vratio u bend 1999.godine.

Izvor: NaDlanu.com

Lady Jane


willie the scot

 :Bog :djavo
sta drugo reci za njih...

Phenomenon

#3
Definitivno jedan od najsrecnijih dana u mom zivotu, dogadjaj koji se poslednji put desio ovde kod nas pre 21 godinu.
14.03.2007. Beogradska Arena  i SCREAM FOR ME BELGRADE! SCREAM FOR ME BELGRADE! THE IRON MAIDEN!!!


Rokenrol

Ljudi juce me umalo srce nije prekinulo kad sam cuo jos sam uzbudjen,naravno rijec je o MAIDENU!!!!!  :djavo :lol3:
Bice frka za karte,jer u Evropi drze samo jos koncerte u Atini i Londonu,pored Beograda,vec zovu iz citavog regiona,iz Bugarske,Madjarske,Hrvatske itd. zato cim krene prodaja navalite jer bice jos malo pa nestalo!!!!
MAIDEN joj,jos ne mogu vjerovati ! To nije vijest dana,vec vijest godine!!!!

Korisnicko Ime

Inace, negde sam naleteo na podatak da ce cena karte biti 3000 din

nasty girl

Quote from: Korisnicko Ime on 17-01-2007, 11:02:36
Inace, negde sam naleteo na podatak da ce cena karte biti 3000 din

ja sam naletela na vise mesta na taj podatak....

Phenomenon

Quote from: Korisnicko Ime on 17-01-2007, 11:02:36
Inace, negde sam naleteo na podatak da ce cena karte biti 3000 din

Isto sam cuo. Samo da nadjem kartu. Mada sam sad u nekoj kombinaciji za propusnicu za backstage, mada slaba vajda od toga. Ma nek bude i vise para karta, sto je karta skuplja, manja zainteresovanost, znaci veca verovatnoca da se dodje do karte.

Maslacak

#8
Odmah da kazem svima koji planiraju na Maidene da likovi na turneji kategoricki sviraju skoro iskljucivo novi album...samo par starih pesama. Narod se buni al njih boli k**** :>
Ja se nesto dvoumim...

Quote from: nasty girl on 17-01-2007, 10:09:06
Brazilski power metalci Angra dolaze u Beograd, SKC, 09.03.2007., u sklopu turneje na kojoj promovi¹u novi album Aurora Consurgens! Ova turneja je ujedno i proslava 15 godina rada benda, a Angra æe biti podr¾ana sastavom Domain .
Za sve fanove power/prog zvuka ovo ce biti poslastica !

Na njih bih rado isla al sad su me ovi Maideni skroz zbunili :K A cula sam da je karta za Angru samo 1200 :>

Korisnicko Ime

Tracklist Maiden-a iz Milana, mart 2006.

1. "Different World"
2. "These Colours Don't Run"
3. "Brighter Than a Thousand Suns"
4. "The Pilgrim"
5. "The Longest Day"
6. "Out of the Shadows"
7. "The Reincarnation of Benjamin Breeg"
8. "For the Greater Good of God"
9. "Lord of Light"
10. "The Legacy"
11. "Fear of the Dark"
12. "Iron Maiden"

13. "Two Minutes to Midnight"
14. "The Evil That Men Do"
15. Hallowed Be Thy Name"

Phenomenon

Pa verovatno ce i ovde kod nas svirati novi album, ali ipak se nadam da nece ceo, ipak dugo nisu bili ovde...
Ma nek sviraju sta hoce bitno je da dolaze!!!

Ja idem 10000000000000000000000%! Ima da kampujem ispred blagajne samo da kupim kartu!

Maslacak

Ne ne, rekli su, na celoj ovoj turneji sviraju CEO novi album!
To vracaju za to sto su prosle godine pravili turneju na kojoj su svirali samo prva 4 albuma (steta sto su nas bas tad omasili) :> A negde sam procitala da ce na sledecoj turneji svirati ono izmedju ta prva 4 i ovog novog :K :K
Likovi....

btw, identicna playlista je bila i u Stockholmu.

Darker

©teta samo ¹to nisu do¹li kada su mi bili potrebni i zanimljivi:-)

nasty girl

ja tajodje necu ici na taj koncert jer ne volim maiden -e... ali napunice halu 100%...

Phenomenon

Bice prepuna Arena, dolaze ljudi iz Hrvatske, Bosne, Madjarske, okolnih zemalja.
Samo da nadjem kartu!