Bora Djordjevic-Ep o Cedi

Started by Phenomenon, 15-01-2007, 14:43:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Phenomenon

EP O ÈEDI - Bora Ðorðeviæ


©ta da radim, kad ne mogu
da zaradim ni za drogu,
i da mogu, ¹ta mi vredi,
drogu daju samo Èedi.

Sebièan je onaj Èeda,
sve sam tro¹i nikom ne da,
on visoku plaæa cenu
da nahrani nos i venu!
   

Podoènjaci, lice bledo,
nema "o¾eni me Èedo",
ribama je dao nogu,
o¾enio on je drogu.

Ne znam ¹ta da radim s Èedom,
sve on sada hapsi redom,
policiju ima strogu,
samo njemu daju drogu

PS. Zna li neko je li ovu pesmu recitovao za doèek Srpske Nove

cvjetic

pricala je jedna koleginica danas na faksu,bila je na trgu.kaze da je ono fazon zavrsio nastup,i kao krenuo,pa se vratio,i rekao kao da nije htio da bude vulgaran,ali kao mora da to uradi...i uradio je!

mikele

Quote from: Phenomenon on 15-01-2007, 14:43:39
EP O ÈEDI - Bora Ðorðeviæ


©ta da radim, kad ne mogu
da zaradim ni za drogu,
i da mogu, ¹ta mi vredi,
drogu daju samo Èedi.

Sebièan je onaj Èeda,
sve sam tro¹i nikom ne da,
on visoku plaæa cenu
da nahrani nos i venu!
   

Podoènjaci, lice bledo,
nema "o¾eni me Èedo",
ribama je dao nogu,
o¾enio on je drogu.

Ne znam ¹ta da radim s Èedom,
sve on sada hapsi redom,
policiju ima strogu,
samo njemu daju drogu

PS. Zna li neko je li ovu pesmu recitovao za doèek Srpske Nove
Jeste,to je ta pesma.Ja,iako ne mirisem bas Cedu,mislim da to nije bilo u redu i da to nije trebalo ni Kostunici,ni Bori.Nekako mi je sve to primitivno da ti na takvom mestu,pred toliko ljudi koji nisu dosli to da slusaju,recitujes tako nesto.  :box :box :box
Sada moram i da napisem neki vic da ne bude da sam promasio temu  :K :K :K
Ovo je vic iz danasnjeg kurira,stvarno je extra
Razgovaraju Mujo i Haso:
- Zna¹ li, Haso, da se Ibro pre mesec dana odselio u London?
- Je li? A gde ti je taj London?
- To ti je, moj Haso, oko dve 'iljade kilometara od Sarajeva!
- Auuu! Koja vukojebina!

nasty girl

ja ne mogu da veruje m da je izrecitovao tu pesmu....

to uopste nije bilo fer prema cedi.... :bljak: :bljak:

cvjetic

ja stvarno ne zelim da se petljam u politiku,i moje misljenje nije bitno...ali sto je puno,puno je...i kao on savjetnik ministra za kulturu,ili sta je vec...to je vrhunac nepostovanja i nekulture,a cak nije bio politicki miting nego proslava nove godine...bas su ljudi odvratni...

Roben

Dok je Bora pisao o BABA JULI svima je bilo simpaticno a sada ga svi osudjuju, mislim da svi treba da shvate da je to jednostavno Bora Djordjevic i da je to njegov nacin izrazavanja.Posto B92 lize Cedi guz..u morali su od toga da naprave skandal

Korisnicko Ime

Cek, cek, cek
Baba Jula = Ceda Jovanovic
nisam pristrasan, ali covece ne mesaj babe i zabe

Roben

Da ne pravimo chat na ovu temu.Ja sam rekao da je to njegov stil izrazavanja i da ne treba dizati prasinu.Nisam uporedjivao Cedu i BABA JULU.Moje misljenje o njima nije vazno za ovu temu a i nije uopste pozitivno :nene: :nene:

leila_bgd

ja sam Corbu stvarno volim, ali smatram da je sa ovim malo prekardasio....
Drugo je pevati o Baba Juli, a drugo optuzivati nekoga da je narkoman na sred proslave nove godine i u sred predizborne kampanje...
Uostalom, neka prvo pogleda sebe pa neka onda drugima sudi o zavisnosti......

dissolved girl

fuj.treba da se digne prasina,zato sto takve stvari ne treba da se desavaju.i da je ova zemlja normalna onakav dogadjaj se nikad ne bi organizovao.

izvinjavam se na off-u.

lijepa bosanka

#10
Quote from: Roben on 19-01-2007, 17:29:37
Dok je Bora pisao o BABA JULI svima je bilo simpaticno a sada ga svi osudjuju, mislim da svi treba da shvate da je to jednostavno Bora Djordjevic i da je to njegov nacin izrazavanja.Posto B92 lize Cedi guz..u morali su od toga da naprave skandal
upravo i ja mislim isto....i to je pjesnicka sloboda.... :lol3:
mnoge je on prozivao po svojim pjesmam...pa sta je to cedica da njega ne smije....uostalom nije nista novo rekao... :lol2:


dissolved girl

jak mi je on pesnik..i proziva cedu kao sto proziva sve ostale,tacno.i nije mu zabranjeno,na zalost.i nije nista novo rekao,zato mu je i glupa 'pesma'.i da je imao malo mozga,davno bi otisao sa scene i ne bi se ovako blamirao.

nasty girl

@lb

mislim da nisi u pravu, Bora kao ministar kulture ne bi treba tako nesto da radi....sramoti nas a koliko sramotti sebe necu da komentarisem(ja boru stvarno mnogo gotivim kao pevaca, ali sto je mnogo, mnogo je...)

dissolved girl

Quote from: nasty girl on 20-01-2007, 22:49:27
@lb

mislim da nisi u pravu, Bora kao ministar kulture ne bi treba tako nesto da radi....sramoti nas a koliko sramotti sebe necu da komentarisem(ja boru stvarno mnogo gotivim kao pevaca, ali sto je mnogo, mnogo je...)

mala ispravka,nije bio ministar kulture,nego neki kao pomocnik,savetnik..mada je podjednako tragicno...

Roben

on nije odavno ni savetnik bar toliko treba da znate,bio je nesto malo na pocetku
:roll: