Bomba ispod automobila Cedomira Jovanovica?

Started by mikele, 19-01-2007, 23:49:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

lijepa bosanka

#15
Pa docekala si!!!!!!! A o tome ko je bez koga i cega ostao se vec nadugo i nasiroko pricalo u nekim temama!!!! I dosta s tim vise!!!!!!
Ja tu koaliciju sa vise slova nego glasova ne podrzavam....izmedju ostalog ima i toga sto si ti navela....
I moj glas da ide nekoj iskompleksiranoj,isfrustriranoj babi koja se usudila da samara srbe prognane s Kosova?!  :nene:
Ona i jos par njih  su .....za  puc i to javno....

A to s bombom je samo scena...sto je i potvrdjeno iz mup-a...tako da i ovo cedici nije uspjelo...Sta li je sledece??? :hmm

jeca87

Smislice on, ne brinem se ja za njega...mozda bas danas! :)

willie the scot

mogao je makar da raznese taj dzip...na promociji ne bi trebao da se shteka...

Alnus Glutinosa

mogao je i da se samoubije!
zar je zivot vazniji od kampanje?!  :roll:

dissolved girl

Quote from: lijepa bosanka on 21-01-2007, 10:53:32
A to s bombom je samo scena...sto je i potvrdjeno iz mup-a...tako da i ovo cedici nije uspjelo...Sta li je sledece??? :hmm

e ako je mup potvrdio... :roll:

@alnus

nemoj za te placenike,i tebe ce isamarati..

Bred

Quote from: willie the scot on 21-01-2007, 14:30:50
mogao je makar da raznese taj dzip...na promociji ne bi trebao da se shteka...
:wall: :K

Darker

ajde proèitajte moj post... Bilo bi uputno zezati se na taj raèun da se ovde veæ nije desilo ¹ta se sve desilo, ovako je blago reèeno-neukusno....

Bred


dissolved girl

Quote from: Bred on 23-01-2007, 11:49:08
A sta se desilo?

ma nista.samo par ubistava, i mnogo pretnji i pokusaja koji su prethodili tim ubistvima ali nista strasno.

Darker

Quote from: Bred on 23-01-2007, 11:49:08
A sta se desilo?
Kad veæ moram da citiram sam sebe:
QuoteAli ne znam da li bih se sprdao sa tim stvarima(koliko god bile neozbiljne) posle ubistva Æuruvije, Stamboliæa, 2 atentata na Dra¹koviæa i ubistva Ðinðiæa...
Je l' sad jasnije?? :hmm :hmm

Bred

kakve veze ceda ima sa djindjicem? nije ni upola toliko vazna licnost kao on a jedino zbog cega mogu cedu da dignu u vazduh jeste zbog kriminalne proslosti i "poslova"...

Roben

Bravo Bred ovo kao da sam ja pisao :loptica :loptica :loptica

dissolved girl

Quote from: Bred on 24-01-2007, 11:32:15
kakve veze ceda ima sa djindjicem? nije ni upola toliko vazna licnost kao on a jedino zbog cega mogu cedu da dignu u vazduh jeste zbog kriminalne proslosti i "poslova"...

ima velike veze sa djindjicem.vidi se da ne pratis njegov rad i delo.

Roben

Nema ama bas nikakve veze s Djindjicem, jer je Djindjic hteo da pohapsi sve njegove drugare koje je on obilazio u CZ-u (valjda im je nosio banane i cigarete) zbog cega je i platio zivotom.

dissolved girl

Quote from: Roben on 24-01-2007, 17:20:53
Nema ama bas nikakve veze s Djindjicem, jer je Djindjic hteo da pohapsi sve njegove drugare koje je on obilazio u CZ-u (valjda im je nosio banane i cigarete) zbog cega je i platio zivotom.

ima nema ima nema...