Zaljubljivanje preko interneta

Started by Coolgemini, 20-01-2007, 11:42:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Da li ste ikad bili u vezi sa osobom putem interneta??

Da,mislim da je to danas normalna i cesta pojava
22 (34.9%)
Ne,to je bljutavo,vestacki i glupo
15 (23.8%)
Nemam komentar
26 (41.3%)

Total Members Voted: 63

ares

Ja sam za to da ako naletis na nekog ko ti se svidja na netu, pozoves ga na pice ako je on u blizini tebe. Sto se tice nesto na daljinu, vrlo sam sumnjicav po tom pitanju i mislim da je vecina devojaka takva! Naravno uvek sam pre za varijantu bez interneta, ali kad ga vec koristis mozda se nadje neko i u toj prici!

One slike ljudi sa neta deluju mi nekad toliko nerealne i sve mi se cini da su to neki depresivni ljudi iza tih lepih slika ili neke devojke koje misle da su toliko dooobre da mogu svakog da imaju pa onda vole da loze muskarce preko neta! :batina :djavo

Sandra

Iako sam mislila da sam ja jedan totalno neromantican lik,meni se preko neta desilo nesto jako romanticno.Tu sam sasvim slucajno(chatala sam kod drugarice)upoznala najdivnije bice na svetu(mog sadasnjeg supruga).Tako sam zavrsila u Novom Sadu,dobila bebu i epilog svega je da vas sada stalno gnjavim da mi potvrdite ispite :)

Al-Jasmina

Sandra to je tako slatko :happy:

ares, slazem se!
Pozeljnije je otici na kaficu da se ljudi ugledaju :> u 50% slucajeva chat onda zamre

Sandra

Kafica je najpozeljnija,mi smo se lprvi put videli posle mesec dana chata i razgovora telefonom.Verovali ili ne prvi sastanak smo proveli setajuci po Beogradu i trajao je 12 sati

Al-Jasmina

 :lol: :lol: :lol:

Onda cela prica oko internet zaljubljivanja zalazi u domen fenomena "Sudbine"  :)): :~ :a

Sandra

Pa kao i vecine drugih stvari u zivotu

AnaCrvena

da,treba imati srece...imala sam neko iskustvo,gde je decko delovao super,ali uzivo nije bio ni upola zanimljiv,i apsolutno nije bilo hemije...nekako,tesko je nekoga proceniti bez face to face kontakta!ljudi se preko neta dosta foliraju,imaju vise samopouzdanja kad su skriveni iza racunara...
vidim,ima svetlih primera i to je super,ali uglavnom moras vise puta da se 'opeches'...
dakle,ja sam ipak za old fashion - muvanje uzivo!

nikolay

Ok je za inicijalno upoznavanje,ali bez realnog upoznavanja i komunikacije uzivo.....cista ludost,da ne kazem glupost.

dirigent

Quote from: nikolay on 15-01-2008, 23:42:42
Ok je za inicijalno upoznavanje,ali bez realnog upoznavanja i komunikacije uzivo.....cista ludost,da ne kazem glupost.

    Potpuno se slazem. Ima puno ljudi na netu koji nemaju hrabrosti da sa nekim izadju na kafu u podne na pola sata, a hteli bi da pricaju o kojecemu (cak i intimnim stvarima) pod iluzijom da ce im duzi ragovor pomoci da donesu takvu odluku. Treba izbegavati takve po svaku cenu. Pola sata uzivo price vredi vise od mesec dana kuckanja. Ne treba dozvoliti sebi da budes terapeut necijih tripova.

Darker

©to se tièe upoznavanja preko neta-apsoltuno :Bog
To samo lak¹e omoguæava realno upoznavanje :K

Elem, ne mogu a da ne isprièam, èetovali tako neka Sweety i Prince charming. Skapirali da su srodne du¹e, imaju toliko toga zajednièkog, èak se oboje nalaze u propalom braku, tako ¾ude za neèim ¹to bi ih vratilo u ¾ivot. Èetovali tako recimo godinu dana. Re¹e da ostave svoje supru¾nike i da se uzmu, ali prvo da se upoznaju. I re¹e tako jedan dan da se naðu.
Sad se vuku po sudovima sa meðusobnim optu¾bama za prevaru i zahtevom za razvod braka, jer kad su se na¹li, ispostavilo se da su SUPRU®NICI :siza:

Al-Jasmina

Koji debili  :F
umesto da su uplatili 10todnevni aranzman na nekom tropskom ostrvu ili gde vec sa odvojenim sobama i chatovali opet  :lol: :lol: :lol:

rodiæ

koristim ga na kratko,kad sam ovde na faxu,kad mi je dosadno,al sigurno se neæu ovde na forumu i preko foruma zaljubiti u nekoga.

nikolay

Rodic, nikad ne reci nikad, ko zna sta te ceka iza ugla

Sandra

 Onaj ko catuje sa namerom da nadje srodnu dusu,nema nikakve sanse zato sto onda u celu pricu ne ulazi potpuno opusteno i otvoreno,a upravo to je ono sto je car upoznavanja preko neta

Luximus

#104
Bijashe to prije nekoliko godina. I u pubu vidjeh prelijepu djevojku. Da ne duzim pricu...ubrzo posle toga se i upoznasmo i smuvasmo. I poshto sam imao obichaj da posle izlaska svratim na chat da se ispricham sa drustvom, cak i sa onima sa kojima sam do maloprije bio, svratim ja tako jedne noci. I ispricham se ja sa jednom djevojkom bas ono super. Nista muvanje i to, nego samo prica... I sjutradan ja slucajno pitam djevojku sta je radila sinoc, a ona kaze bila na chatu. "A koji ti je nick bio?!", upitah. Na kraju ispade da smo pricali jedno sa drugim, a nismo ni znali to.

Elem, kao sto je moguce da se ljudi upoznaju na netu, tako je moguce i da se ne prepoznaju. Nek' se svak' muva i snalazi kako najbolje zna i umije. Ali ja preporucujem live verziju. Chatovanje i muvanje preko neta vam je isto kao i gledanje koncerta na DVD-u. Moze bit' lijepo, ali ni priblizno lijepo i dobro kao biti na tom koncertu uzivo! Toliko... Zivjeli!  :ziveli