Da li se dopadate drugim ljudima?

Started by Coolgemini, 20-01-2007, 11:45:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Smrda

e,ni JA ne volim takve sto ne vade JA iz usta....
bljak...to mi bas para usi...
ali,opet svakom je njegova muka najteza...
pa zato oni JEDINO znaju kako se osecaju....
grrrrrrr

Al-Jasmina


Darker

Pa dddddddd, naravno da sam samo JA bitan!!! Ima li ¹ta bitnije od toga???

Al-Jasmina


Darker


Al-Jasmina

Elem, tesko je odviknuti se od patoloske brige
"da li se dopadate drugim ljudima" ako vec patite od doticnog poremecaja...
Velika sreca je naleteti na nekoga ko se odvikao od toga -
od doticnih obavezno trazite savete za prevazilazenje sopstvene zavisnosti!
:happy:

pig_am_am

meni se moja najbolja drugarica sa faksa jako nedopadala na prvu loptu. :T

a da li se ja dopadam ljudima? bas me briga! njihova stvar.  :K

*

Respect :Bog
Tako i treba da bude... Generalno imam takav stav da se ljudi "nanjuse" tako da nema potrebe misliti o tome kakav utisak treba ostaviti. Ko zeli da vas upozna, upoznace vas!!! Najgori su mi oni ljudi koji zele sa svima da budu dobri, da se stalno smeskaju i ostalo... Ne zelim da se smeskam svima i ne zelim  da se druzim sa svima i to je to! Svejedno mi je da li se nekom dopadam na prvu ili petnaestu loptu, uglavnom sam ista ako je osoba meni interesantna. U suprotnom odajem utisak da je bolje da se ne vidjamo vise  :K

Ivke

 I ja sam stava da se ne mozes svideti svakom...pa se zato valjda na prvu loptu  i ne trudim...a i  ljudi kazu da na pocetku delujem vrlo hladno i "nedostupno"...ali ne zelim to da menjam...to valjda onda predstavlja prepreku i za one za koje bi i  trebalo... :roll:

Favis

svaka krpa nadje sebi zakrpu! svako nadje sebi nekog ko mu odgovara... ne bi ni valjalo da se dopadamo svima...
ja recimo ostavljam potpuno drugaciji utisak kad me ljudi tek upoznaju i kad provedu samnom neko vreme...nisam od onih dopadljivih i pricljivih na prvi pogled!!!

Goku

Quote from: Favis on 23-08-2007, 22:33:17
svaka krpa nadje sebi zakrpu! svako nadje sebi nekog ko mu odgovara... ne bi ni valjalo da se dopadamo svima...
ja recimo ostavljam potpuno drugaciji utisak kad me ljudi tek upoznaju i kad provedu samnom neko vreme...nisam od onih dopadljivih i pricljivih na prvi pogled!!!


Isto. osim u retkim slucajevima koji su - retki  :K         Uglavnom prvi utisak o meni zzna da bude los - ali to jesam ja, takav sam kakav sam i nema potrebe da to menjam. Zasto? Pa to vise ne bih bio ja  :nene:

ThymusMedica

Ja sam ja, ne menjam se nikad i svi me vole..... :~

Al-Jasmina

Quote from: ThymusMedica on 09-12-2007, 14:28:17
Ja sam ja, ne menjam se nikad i svi me vole..... :~

U sustini, nikada te svi nece voleti
ali te mogu postovati.

Bred

da, ja bih se zabrinuo  da me ama bas svi volU  :K :wink:

*