®urka SDFF u klubu "CRISTAL",Ruska 1(Senjak) 01.03.2007 u 22.30h

Started by DzOnY, 22-01-2007, 09:51:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

lijepa bosanka

...ja sam imala oèajno mjesto....klub je ogroman...ljudi su se "nabili" u jedan dio dok je drugi bio praznjikav....©to se muzike tièe...i nije ne¹to!!!
Sve u svemu....treba mnogo toga da se doradi!!!

Shaft

Na zurci je bilo skoro 600 ljudi tako da je jako tesko bilo ugoditi svima . Najveci propust je definitivno bio taj sto je "nestalo" pica al to ide menadzerima kluba na dusu jer nisu ispostovali dogovor . Sledeci put trazicemo zamenu za to pice npr. neko drugo pivo po toj ceni , pa neka razmisljaju koliko im pica treba...

mikele

Ееее баш ме радује што има оволико различитих мишљења.Каква би то била журка када би сви били задовољни. :luda :luda :luda
И нервира ме што неки стално потенцирају ''ново руководство''. :batina :batina То је чиста глупост јер то све организује СДФФ и то је битно,а појединци су у функцији истог.Толико о томе.
@ЛБ
Жао ми је што си имала лоше место,али ниси се обратила на право место :K :K :K Шалим се ,наравно,биће боље следећи пут. :cvet
А DJ? :hmm :hmm Ништа посебно,лепо је кренуо,али после је почео да дави и да меша све и свашта,вероватно се добро ''урадио''.Тако да нема бонуса за њега :luda :luda :luda
Али мислим,генерално,да је расположење међу људима било добро и то је најважније. :pljes: :pljes: :pljes:

*maja*

cemu tolika zakeranja.. ???
zurka je bila exta, skoro nije bilo bolje u organizaciji SDFF.. prema tome ima nesto i u ljudima koji stoje ispred te organizacije.. Svaka vam cast, ssmo napred! :-)

lycos

svako koga sam pitao kako je bilo,odgovorio je - xtra... to se odnosi na prvu godinu..

mushu


vladimir

Definitivno treba menjati DJ-a, ostalo je bilo OK.
©to se tièe skupog piæa, primenite staru foru:nacirkajte se pre ¾urke, a na ¾urci samo malo dolivajte. :K
Btw, ekstra ekipa je bila sa mnom, pozdrav svima, sve Vas ljubi èika-Jani (iskljuèivo ¾enski deo ekipe :>)!!!

maki

nisam mogla da verujem da muzika moze TOOOTALNO da upropasti zurku,bez obzira na to sto je klub bio pun..blago receno katastrofa. Riblja Corba u Crystal-u?hm,hm..

hulio_salinas

Uh, uh... Kad su mi rekli da su farmaceuti RAZMAZENI nisam verovao!  124   :K :K :K

Svako sebi pravi ugodjaj. Ako je u glavi sve dobro i raspevano, bice i sve ostalo dobro. Nemojte da ste na kraj srca.

Svi se slazu da je DJ :bubble: , ali nije muzika sve. Pravi ljudi oko tebi i sve je u najboljem redu. :b7: 


maki

pazi,kako mozes da se opustis kad neko neartikulisano pusta muziku,secka dobre pesme na pola,a neke krs pusta cele..a tek ono lozenje DJ-a sa komentarima "ajmo farmaceuti,javite se",uffffffffff

hulio_salinas

Pitaj Vladimira kako mozes da se opustis!   :ziveli

Sve se moze kad se hoce.   :cvet

vladimir

NAravno!
Samo se okru¾i¹ pravim ljudima i skaèe¹ na sve ¹to DJ pusti!  :lol: :lol: :lol:

maki

pa cudi me da momcima nije smetao totalni deficit devojaka,al posto se skakalo :loptica verovatno da nije :lol: :lol:

Ajvi

Meni je bilo fenomenalno na zurci.. Atmosfera je bas bila luda, i drustvo je bilo super  :V  :V  Sad, malo sam se i ja smorila posle 1h, al' sam pocela da ne obracam paznju na DJ-a i njegove glupave komentare..  :bljak:
Bravo za organizatore..  :pljes:  :pljes:  :pljes: Hocemo jos!!!  :ziveli

Pedja

Quote from: hulio_salinas on 03-03-2007, 17:11:43
Pravi ljudi oko tebi i sve je u najboljem redu. :b7: 



Koj e to bio oko tebe  :smekerica:   O0

Ocekujemo ,novu zurku  :V

Sluh mi se povratio  :luda