®urka SDFF u klubu "CRISTAL",Ruska 1(Senjak) 01.03.2007 u 22.30h

Started by DzOnY, 22-01-2007, 09:51:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

DzOnY

Dajte svoj predlog za 1. zurku Sportskog Drustva Farmaceutskog Fakulteta u 2007.!Koji klub,kakva muzika...
Napisite i sta vam je do sada smetalo ili nedostajalo,i sta bi zeleli da promenite...   :`?
Naravno i sve pohvale su dobrodosle!  :>
:ziveli

mikele

Тоооооооооо председниче  :V :V :V :V
Већ је почело оно што смо дуго чекали.
Када нешто смислим,обавестићу вас.  :igra: :igra: :igra:

Bred

treba da procitate dosadasnje komentare o zurkama da se ne bi ponavljali. ako neko ima nesto novo da doda-nek izvoli. :)
mada moja npr generalna primedba bi bila to sto se zurke organizuju radnim danom

mikele

Quote from: Bred on 22-01-2007, 11:55:39
mada moja npr generalna primedba bi bila to sto se zurke organizuju radnim danom
То мора тако јер нико неће да ти да локал за викенд када су сви локали углавном пуни.Јер локали се углавном не плаћају,него они нама дају простор,а СД им доведе људе,тј напуни им клуб преко недеље када обично нема људи у том клубу или их има јако мало.А самим тим и донесе им профит.
Тако да,по свему судећи,журке ће и даље бити радним данима,што по мени и није неки велики минус.

lycos

mikele je u pravu sto se tice dana organizovanja..u kabareu zika je bila dobra-pola domacica pola haus..moze tako i ubuduce..

pa recimo neki splav na zemunskom keju...od klubova-sargon isto nije los..

lane


Alnus Glutinosa

ja se ne slazem...  :K
'ajde nesto manje "napucano"...necu da pijem pivo od 200 kinti  :nonono:

cvjetic

Quote from: Alnus Glutinosa on 22-01-2007, 23:09:13
ja se ne slazem...  :K
'ajde nesto manje "napucano"...necu da pijem pivo od 200 kinti  :nonono:
slazem se gluti...ova sad u kabareu je bila  :run  skupa...mislim da ne moze svako da se ispruzi toliko...jedino da cirkas jedno pice cijelu noc... :PI

stef

 Splavovi na Zemunskom su suvise daleko...Do sada je dobro funkcionisalo da jedna zurka bude samo DJ, a druga lapo-lapo...Mada bi bilo zanimljivo probati neke tematske zurke...tipa disco 80's, 90's; maskenbal odavno nije bio...
Mislim da je za lokaciju bitno da mogu da nam ucine da cene budu nize...U kabareu sam 3 pica platio 1000 din. Kafe-kafe npr...mozda su cene nize, s'obzirom da nije IN lokal...

AquArius

#9
Quote from: stef on 23-01-2007, 06:02:48
Kafe-kafe npr...mozda su cene nize, s'obzirom da nije IN lokal...

Misllim da se sad zove Zodijak i IN je.
Bili mi na nekoj svirci.

Sto se mene tice - ideja samo jednom house, drugi put miks - je dobra,
tim pre so u Apartmanu/Stef. Braunu i sl. nikad neces cuti domacu muziku.
Tako ima za sve po ukusu i izboru.

A, ako hoces fancy mesto i cena je fancy i tu je tacka.
Jbg.

I tematke zurke mogle bi se nastaviti (2 su maskenbala bila do sad, zasto ne i treci).
Mozda neka salsa  :~

cvjetic

ja sam totalno za tematske zurke...
a za salsu pogotovo... :V :V :V :~ :~ :~ :~

Kamicak

Toooooootalno je strumfasticna ideja o salsa ili disco veceri:))Ajmo da malo :lopticaDosta vise s onim unc unc tuc tuc ispiracinama mozga! Cheers! :ziveli

Darker

QuoteMada bi bilo zanimljivo probati neke tematske zurke...tipa disco 80's, 90's; maskenbal odavno nije bio...
Kontam da nije ba¹ da vas zabole, ali u OVOM i iskljuèivo ovom sluèaju, mo¾da bih vam se i pridru¾io... :luda :luda :loptica :loptica

Alnus Glutinosa

Quote from: Darker on 24-01-2007, 07:01:41
QuoteMada bi bilo zanimljivo probati neke tematske zurke...tipa disco 80's, 90's; maskenbal odavno nije bio...
Kontam da nije ba¹ da vas zabole, ali u OVOM i iskljuèivo ovom sluèaju, mo¾da bih vam se i pridru¾io... :luda :luda :loptica :loptica

e pa predsednice, sada znas sta ti je ciniti...  :K

makky

Slazem se sa stefom- u svakom slucaju tematska zurka!
Jako me nervira kad pravite zurke na IN mestima. Komplikovano ili skupo je ljudima koji nemaju kola-znaci bolje neko mesto u centru, pristupacno. A i glupo je stvarno vise praviti zurku na IN mestu sa onim "promo" cenama!
Znam da je vecina farmaceuta fensera-pa i zurka mora biti fancy. Ali hajde da se malo spustimo na zemlju. Nemaju svi kola ili pare za taxi da idu na senjak ili u zemun ili gde vec i da plate 1 pice 200 din.