®urka SDFF u klubu "CRISTAL",Ruska 1(Senjak) 01.03.2007 u 22.30h

Started by DzOnY, 22-01-2007, 09:51:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Darker


lane

Quote from: makky on 24-01-2007, 09:34:31
Slazem se sa stefom- u svakom slucaju tematska zurka!
Jako me nervira kad pravite zurke na IN mestima. Komplikovano ili skupo je ljudima koji nemaju kola-znaci bolje neko mesto u centru, pristupacno. A i glupo je stvarno vise praviti zurku na IN mestu sa onim "promo" cenama!
Znam da je vecina farmaceuta fensera-pa i zurka mora biti fancy. Ali hajde da se malo spustimo na zemlju. Nemaju svi kola ili pare za taxi da idu na senjak ili u zemun ili gde vec i da plate 1 pice 200 din.
Ima dosta ljudi koji ne ¾ive u centru. Npr. ja ¾ivim na NBG i meni je "komplikovano i skupo" da doðem do centra, i bilo bi mi hiljadu puta lak¹e da doðem do nekog splava na primer. Tamo mogu èak i pe¹ice. Sada mogu ja da ka¾em da nemam kola i para za taksi za neku ¾urku u centru...
A ako prièamo o cenama piæa, tu se onda sla¾em sa vama.
Mo¾da sam malo preterala sa ovim postom, ali samo hoæu da ka¾em da uvek mo¾e da se naðe neko kome ne¹to neæe odgovarati, bilo da je u pitanju mesto (nije dovoljno in, daleko je ili ¹ta veæ), cene, izbor muzike...
Pa ljudi, neæe ovo biti poslednja ¾urka SDFF-a!!! :ziveli
Verujem da æe ih biti jo¹ neogranièeno mnogo, na razlièitim mestima i sa razlièitom muzikom, i svako æe moæi da izabere gde mu se ide a gde ne!
A dru¹tvo æe uvek biti dobro, pogotovo ako se skupimo mi sa foruma!!!  :wink: :ziveli
Sviða mi se ideja za tematske ¾urke, salsa - naravno!  :igra:

Morpheus

Kabare je bio extra sto se tice muzike mada bi cene pica stvarno trebale da budu nize-ipak smo mi studenti.

pop

salsa  :Bog
maskembal  :Bog
druge tematske zurke  :Bog

inace, nema potrebe da zurke uvek budu na ultra fancy mestima, a moj predlog je i neki klub sa dobrom svirkom pop-rock karaktera, za promenu. npr Ana - 4 pistolja , Tramvaj i sl.

Roben

U cabareu je bilo dobro ali su brate skupi do bola. Treba se dogovoriti s gazdom da cene budu pristupacne ipak smo mi studenti a i znam da to moze da se dogovori. Pa u cabareu su naplacivali jakne 100 din. stvarno su preterali. Posto je doslo novo rukovodstvo SDFF-a mislim da ce to da imaju u vidu jer cu u suprotnom da ih :F
Pa na sledecoj zurci da bude  :V :V :V i  :PI :PI :PI i :ziveli :ziveli :ziveli

mikele

Quote from: AquArius on 23-01-2007, 14:39:22
Quote from: stef on 23-01-2007, 06:02:48
Kafe-kafe npr...mozda su cene nize, s'obzirom da nije IN lokal...

Misllim da se sad zove Zodijak i IN je.
Bili mi na nekoj svirci.
Кафе-кафе није исто што и Зодијак,само се налазе један поред другог.
А слажем се са осталима да би било лепо да се организују мало разноврсније журке.Што се каже за свачији укус.

Darker

E, najvi¹e mrzim ¾urku sva¹taru-za svaèiji ukus... To obièno bude - ni za èiji ukus...

Ajvi

Quote from: Darker on 24-01-2007, 20:15:19
Ili, ako veæ imaju, neka plate i meni :K :K :K
Quote from: Darker on 28-01-2007, 07:49:37
E, najvi¹e mrzim ¾urku sva¹taru-za svaèiji ukus... To obièno bude - ni za èiji ukus...
Vala bas, D ti uvek pogodis k'o prstom u pekmez...  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:
A za salsu sam i ja..  :loptica  :loptica  Napred salsomani, ostali stoj!   :V

mikele

Quote from: Darker on 28-01-2007, 07:49:37
E, najvi¹e mrzim ¾urku sva¹taru-za svaèiji ukus... To obièno bude - ni za èiji ukus...
Нисам ја мислио да једна те иста журка буде за свачији укус,него да се организују различите журке,тј да једна буде са живом музиком,па да следећа буде вече домаћег рока,па наредна неки DJ са мало туц,туц музиком,па онда може неко латино вече,па маскембал и тако даље.А не да сваку журку фурају једног те истог DJ-а чији репертоар песама знамо сви напамет.

Roben

potpuno se slazem sa mikeleom, a glasam za bend jer je tad najbolji provod  :V :V :V

Alnus Glutinosa

evo informacije iz prve ruke:  :)

usvojeno za maskenbal, ali ne ova prva zurka nego sledeca...
i salsa moze, ali kasnije, april valjda, sta li?  :roll:  :batina

a ova prva, nemam pojma, tj nema pojma!  :hmm

E Dzoni, Dzoni, nista ti mene ne slusas!  :K

Roben

pa prvu jos organizuje Bofa a Dzoni bi trebao sto pre da preuzme kad ce to da bude ?

Alnus Glutinosa

Cu ti javim kada se vratim sa kafenisanja!  :K

lycos

pa skupi su,normalno,ipak je to kabare..ali ako se dogovorimo sa glavnim menadzerom cene se mogu spustiti i biti 'promo' u pravom smislu te reci..vecina odlucuje,kako vi xocete..

zoca

a kada bi trebalo da bude ta prva zurkica?