®urka SDFF u klubu "CRISTAL",Ruska 1(Senjak) 01.03.2007 u 22.30h

Started by DzOnY, 22-01-2007, 09:51:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Alnus Glutinosa

2 nedelje posle roka...ne bas skoro...  :ohwell:

bofa

Quote from: Roben on 28-01-2007, 18:45:30
pa prvu jos organizuje Bofa a Dzoni bi trebao sto pre da preuzme kad ce to da bude ?
Bofu ce te moci da vidite samo u svojstvu gosta! I molim bez dezinformacija...  Hvala Bogu pa SDFF ima dovoljno sposobnih ljudi da organizuju tako nesto! :loptica

Roben

Quote from: bofa on 29-01-2007, 22:31:26
Quote from: Roben on 28-01-2007, 18:45:30
pa prvu jos organizuje Bofa a Dzoni bi trebao sto pre da preuzme kad ce to da bude ?
Bofu ce te moci da vidite samo u svojstvu gosta! I molim bez dezinformacija...  Hvala Bogu pa SDFF ima dovoljno sposobnih ljudi da organizuju tako nesto! :loptica
nista lose nisam mislio ne treba bespotrebno da se uzbudjujes samo sam cuo da ovu ti organizujes pa me to iznenadilo izvini ako je dezinformacija

bofa

Quote from: Roben on 29-01-2007, 22:36:12
Quote from: bofa on 29-01-2007, 22:31:26
Quote from: Roben on 28-01-2007, 18:45:30
pa prvu jos organizuje Bofa a Dzoni bi trebao sto pre da preuzme kad ce to da bude ?
Bofu ce te moci da vidite samo u svojstvu gosta! I molim bez dezinformacija...  Hvala Bogu pa SDFF ima dovoljno sposobnih ljudi da organizuju tako nesto! :loptica
nista lose nisam mislio ne treba bespotrebno da se uzbudjujes samo sam cuo da ovu ti organizujes pa me to iznenadilo izvini ako je dezinformacija

Ok, samo treba podrzati novo,mlado rukovodstvo, jer SDFF nisu samo zurke! Napred sportisti!!! :loptica

Roben


DzOnY

Ljudi shvatite vec jednom da ovde niko ne organizuje svoju privatnu zurku...  :OFF
Tek trebamo da odrzim sastanak sa kooordinatorima svih ekipa pa cemo odluciti gde ce prva zurka biti...hvala Bogu pa su sve to dobri i sposobni ljudi!  :Bog   :)
Obecavam da cemo se truditi da neke vase zahteve ispunimo vec na startu...ali je prosto neostvarljivo svima ispuniti zelje!  :loptica
Jos konkretnih predloga???  :hmm

lycos


[/quote]
Napred sportisti!!! :loptica
[/quote]

:K

Darker

Metal ¾urku!! Sa prilivom, punk-gothic-EBm zvuka?
Mo¾e, a?
hahahahhaha

lycos

Quote from: Darker on 01-02-2007, 12:33:10
Metal ¾urku!! Sa prilivom, punk-gothic-EBm zvuka?
Mo¾e, a?
hahahahhaha

moja drugarica bi se odusevila

odbojkasica


mikele

Журка СДФФ,четвртак 1. марта у клуби Cristal,ул.Руска 1 на Сењаку(преко пута Београдског сајма).

Повољне цене пића:текила 110дин,Лав пиво 120дин,ђус-вотка 140дин,џин-тоник 140дин.
Продаја карате креће од сутра у просторијама СДФФ.
Обавезно дођите,биће луд провод. :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli



Roben


Shaft

Klub Cristal je jedan od novijih klubova u gradu . Nalazi se preko puta  beogradskog sajma ul Ruska 1 ( autobusi 56 , 55 , 23 , 88 ,51 , 89 , 37 , 52 ......)Prima oko 550 ljudi , ima 3 velika sanka , uradjen je u stilu mr.Stefan Brown ,sa najnovijim sistemom ozvucenja i  rasvete ... Cene pica su snizene ( tekila 110 , pivo 120 , djusvotka 140 , dzintonik 140 , a i ostale cene su donekle pristupacne ...)Prodaja karata u prostorijama SDFF-a :~ :~ :ziveli :ziveli :ziveli

Alnus Glutinosa


MilicaR