®urka SDFF u klubu "CRISTAL",Ruska 1(Senjak) 01.03.2007 u 22.30h

Started by DzOnY, 22-01-2007, 09:51:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

zoca

onako i fino i bljak...dj totalni promasaj..zanima me samo da li moze neka zurka da se organizuje bez one seljane posle 2h...neka se napravi neka zurka samo sa narodnjacima i grandom pa neka se nauzivaju....mislim stvarno....a do tad kao ok...

Smrda

slazem se sa popom...
apsolutno...
mada Dj....hmmmm...ali ajde....
dobro drustvo-dobar provod...
organizacija mi se nije svidela...

Roben

Quote from: zoca on 02-03-2007, 13:56:03
onako i fino i bljak...dj totalni promasaj..zanima me samo da li moze neka zurka da se organizuje bez one seljane posle 2h...neka se napravi neka zurka samo sa narodnjacima i grandom pa neka se nauzivaju....mislim stvarno....a do tad kao ok...
zocо синоћ је било 500 људи и да ли ти мислиш да сви воле да слушају народну музику или обрнуто
организатори се труде да задовоље све укусе а мислим да није уреду да се слуша само једна врста музике
као што си сама рекла домаћа музика је почела тек после 2 тако да си имала довољно времена да играш уз ону музику која се теби свиђа
има људи којима се музика до тад није допала па су једва чекали домаћу
ово је прва журка коју је организовало ново руковотство СДФФ и још се уходавају тако да ће наредне бити још боље
за Дј-а се слажем јер је прекидао песме на пола и мешао различиту врсту музике али и то ће се поправити

Bred


Pedja

prvo smo dosli i  :wave: sve

onda smo uzeli po  :ziveli

i krenuli da  :V

pa posle jos  :PI

i na kraju sam ogluveo  :K

:OFF Ono nije dj,onaj nista ne zna  :ball2:


Bred

a koji su to 'pozeri' i 'smekeri'? zivo me znaima :K

blabla

dj nikad gori  :bljak: + los izbor pesama da ne pominjem grand show hour
da nije bilo dobrog drustva otisla bih kuci u 1h
valjda ce biti bolje sledeci put

stef

 Kome se slusa narodna? Pa uvek moze da se ode na zivu, koja ce uvek biti kvalitetnija od nekog DJa koji pusta cirilicu...U klubovima se pusta strana, i ne vidim sto bi sada izmisljali toplu vodu, kada to uvek ima dobar impakt,i to bar svi slusaju.Mene je najvise iznerviralo sto sam od pola 1 morao da pijem heineken, koji je bio 300 din, jer nije bilo drugog piva... .grins. .grins. .grins.

cvjetic

e pa meni bilo extra!!! :V :V :V
a sto se organizacije tice,mislim da ne mozete nista da kazete...bilo je daleko gorih zurki...
a organizatori su dali sve od sebe,ja znam da nisu sjeli citavo vece,cak su radili i u garderobi jer je bila guzva,sto nisam primjetila da se ranije radilo...
i trudili su se maximalno da sve bude ok...
tako da ne treba da se zalite..
uostalom,dajte sansu da se uhodaju,za pocetak su odradili dobar posao...

Roben

јесте али мислим да је то због тога што се газда није надао да ће бити толико људи
имајте обзира да је прва журка коју организују нови људи биће много боље следећи пут
што се музике тиче мислим да је страна ишла да 2 а и после су убацивали
схватите да не размишљамо сви исто неки воле страну неки ћирлицу и сви треба да буду задовољни
а мислим да је раније била све страна и да се много људи бунило
покушајте да будете толерантнији

pop

Dobro me podseti Stef za to pice. To je najveca bruka ubedljivo. Odrashe nas za te Hajnekene, a tek sto je prosla ponoc...  Za papazjaniju od muzike sam se vec izjasnio, a sto se tice pozera  :roll: i shmekera  :smekerica: , to nema veze sa organizacijom zurke vec sa ljudima koji dolaze na zurke faxa. Ponovicu, generalno mi je bilo dobro, ali to je vec do ljudi kojima sam bio okruzen.

P.S. Sad kad nisam umro od smeha, Roben poziva da budemo tolerantniji  :K  :K  :K

Roben

што се пића тиче (није да оправдавам оно што се синоћ десило) али је у кабареу било драње за оно синоћ
то за позере и шминкере уопште не разумем јер ми је свеједно ко долази ја сам са својим друштвом и уопште ме не занима

stef

 Ne napadamo organizaciju zurke, bila je dobra, s'obzirom da je prva sa novom upravom, samo ukazujemo na slabosti, cisto da se ne ponove... :pljes: :pljes: :pljes: aplauz za zurku zasluzili ste!


qwertz

Ja sam bio bas lepo raspolozen, tako da sam se lepo i proveo! Nisam primetio ni jedan prestup!  :pljes: