Skinhedsi napali dvoje u centru Beograda

Started by mikele, 22-01-2007, 10:23:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Darker

QuoteDosta je batice,Obraza,Otpora,Zena u crnom itd.
Videcemo kad decu dobijes,da li ce ti biti sve jedno
u kakvom je okruzenju i da li ga vreba neki skin,gej ili otporas iza ugla
da ga namami u svoju ekpiu...
Sve su to ista g**na po meni.....
Onda iskoristi taj avatar i povuci vodu :luda :luda
Ova reèenica se dijametralno razlikuje od svih prethodnih postova ovde i ja se u potpunosti sla¾em sa njom.
Samo da se objasnim: ¾ene u crnom ne znam ¹ta su i ne zanima me, ali su ®ENE.E sad, po meni, svako ko mlati ¾ene zbog drugaèijeg razmi¹ljanja, vere, sexualne orijentacije, je fa¹ista. Svako ko podr¾ava to mlaæenje je fa¹ista...
A razumem i Stefa i njega podr¾avam, jer to se recimo desilo na Ta¹u, na nekom tehno koncertu... Neki lik uhvatio drugog za dupe i dobio razvaljenu glavu ¹amarom, a sluèajno je on jevrej, pa je dobio i po majci jevrejskoj, i od toga ispade meðunacionalni incident... Moguæe da ima naduvavanja, ali ja govorim i komentari¹em onu gornju vest...

Vampire 666

ne mogu da verujem da neko ovde brani i podrzava skinere! pa oni su najveca stoka, bre!
@ Dukica
Dva 30+ celavca od kojih sam bezao po Dorcolu nisu napaljeni klinci... Startovali su me zato sto sam nosio duks mejdena...Citiracu njihove povike zamnom: "Picko sektashka antisrpska, dodji vamo da te sahranimo i nauchimo pravoj veri"...



....skineri su arheneprijatelji metalaca....

Bred

#32
Quote from: Alnus Glutinosa on 22-01-2007, 16:21:06
Dukice,
sve da je i od g***na sazdana, zar treba neko da je ubija od batina na ulici...  :roll:  :`?
Potpisujem! Iako bih u pojedinim situacijama i sam rascerecio Kandicku ili Biserko, ipak postoji razum i racio koji kazuje da ipak sila nije nikakav nacin za resavanje BILO KOG problema.

QuoteSamo da se objasnim: ¾ene u crnom ne znam ¹ta su i ne zanima me, ali su ®ENE.E sad, po meni, svako ko mlati ¾ene zbog drugaèijeg razmi¹ljanja, vere, sexualne orijentacije, je fa¹ista. Svako ko podr¾ava to mlaæenje je fa¹ista.
Upravo  :pljes:

Dukica

Ajoj... a005
Ajd opet: NE PODRZAVAM NI SKINSE,NI ZENE U CRNOM ,NI GEJEVE,NI OTPORASE,NI OBRAZASHE,NI FEMINISTKINJE
NITI BILO KOGA KO GAJI BILO KAKVU NE SIMPATIJU PREMA LJUDIMA PREMA KOJIMA PRIRODNO NE BI TREBALO!

Pustam vodu i zatvaram klonju!

dissolved girl

#34
Quote from: Dukica on 23-01-2007, 07:11:03
Dosta je batice,Obraza,Otpora,Zena u crnom itd.
Videcemo kad decu dobijes,da li ce ti biti sve jedno
u kakvom je okruzenju i da li ga vreba neki skin,gej ili otporas iza ugla
da ga namami u svoju ekpiu...
Sve su to ista g**na po meni.....

ako su skinsi nacitani i pametni zasto bih se njih plasila?  :wink:

al' kontam sta si htela da kazes, samo nije na mestu sto si navela ove tri 'grupacije' ljudi, umesto svega treba da stoji 'manijak'. a njih ima svuda, nisi nuzno opasan po drustvo ako si gej. ali i o tome se raspravljalo.

i mislim da treba da postoje takve organizacije, svaka njima cast na entuzijazmu. njihovim postojanjem se mozda vremenom i promeni svest kod ljudi a to je nama itekako potrebno.




Dukica

Znam vrlo pametne i fine skinse,starije naravno.
Takodje znam i vrlo fine homosexualce.
ali ih sve volim zato sto su ok ljudi,a ne
zato sto pripadaju nekim grupama tj.razlikuju se.

Sto se agresivnosti tice,vise sam puta bila u opasnosti od
dizela nego od skinsa.I njih se ne plasim...
A veca je verovatnoca da ce mi deca biti okruzena dizelima.
I vise se plasim kako da im objasnim da ne slusaju Sesu i
da se ne druze sa agresivnim dizelima,nego to da ce ih neki
skins premlatiti na ulici.

Sto se postojanja organizacija tih tice,nisam za to.
Ako ne volis Rome,ako volis osobe istog pola,ako
mislis da treba zene tretirati kao nizu rasu,ako si za
bilo kakvu rasnu i neprirodnu podelu,
ti si u MANJINI i to treba tako da ostane!
Zasto je to manjina?
Zato sto nije normalno!
Ko procenjuje da li je normalno?
Priroda!
Ako ti je priroda takva da pripadas manjini,
izvini sto se Majka priroda poigrala sa tobom i
neka ti je sa srecom. Bori se za svoje mesto pod
Suncem i sve najbolje!
Ne smaraj druge,ne shiri svoje ubedjenje
kakvo god da je( manjinsko ili vecinsko),
potrudi se da budes srecan i ostave druge na miru!

Poenta,u konkretnom slucaju je-
nije u redu sto su skinsi pretukli to dvoje,
ali i ti skinsi i ti gejevi i te zene u crnom
pripadju manjini,koja ima neko posebno vidjenje sveta
,drgucaije od ostalih.
I sto onda osudjujete samo njih?
Kad su isto manjina...
Ako ste tolerantni prema gejevima, Otporashima i
Obrazashima itd.,onda bi trebalo da budete tolerantni i prema 
Skinsima...Zar ne?
Jel ste tolerantni i prema navijacima koji se tuku posle
svake tekme?
Jel ste tolerantni i prema dizelima koji su nashmrkani
i takvi voze?

Ili ste tolerantni prema svima koji shire mrznju,
osim prema onima koji je i fizicki primenjuju? :hmm






   


 

Wolf

Mudro zboris, Dukice.
Ne tolerisem nikoga ko siri bilo kakvu vrstu mrznje.
Bilo da je pripadnik manjine, vecine...

Bred

dukice u pravu si vecim delom ali da, tolerisem sve sem nasilja i izivljavanja.

Smrda

okay,nisam htela da se pisem..
ali ljudi,
devojka samo kaze da treba da tolerisemo DRUGACIJE od sebe,
ne brani nikog,
i naravno,ogradjuje se od bilo kakvog nasilja i izivljavanja..
jer ako si nasilnik,nema veze jesi li gay,skin,ili pop
if me kapirate?!?!
ja licno bih tukla bil koga ko pribegava nasilju,i skinsa,i zenu u crnom,i sestru,ako treba..

stef

 :nonono:...hmm...Women in black je organizacija koja je antimilitaristicka, tj. protiv rata...Naziv je takav jer su pripadnice uglavnom zene i majke poginulih vojnika...a ne pripadnice neke manjine...

Bred


dissolved girl

@dukica

uh svasta nesto ovde pise.odakle poceti..

prvi pasus,apsolutno se slazem.

drugi pasus,i za to se skroz slazem,cak sam htela da napisem nesto slicno.

treci pasus,ovde si izmesala babe i zabe.ne mozes da poredis organizacije koje su za to da zene treba tretirati kao nizu rasu i one organizacije koje se zalazu za jednakost npr roma sa ostalim ljudima. kontam da si to bzvz nabacala kao primere ali opet. izvini ali mislim da je normalno da se rodis kao rom, kao sto je normalno da se rodis kao homoseksualac (o tome sam vec pisala). nije prihvatljivo u danasnjem drustvu ali to ne znaci da nije normalno ili prirodno.  ljudi su ograniceni i ne vole da vide razlicite od sebe a nisu ni svesni koliko stvari mogu da nauce od takvih ljudi, na prvom mestu, razumevanje. i za takve sam organizacije  bas zato sto se bore da se to nekako promeni i da ljudi vide da su oni podjednako dobri koliko i 'normalni' ljudi a nesto slicno si napisala na pocetku svog posta. na zalost, jos uvek se maltretiraju i romi i crnci i muslimani i pederi, hendikepirani ljudi su iskljuceni iz drustva (bar njih fizicki ne zlostavljaju), samo zato sto su takvi rodjeni. a da li je to dovoljno dobar razlog? to me podseti na hitlera koji je naredjivao ubijanje bolesnih ljudi  jer eto od njih nikakva korist na ovome svetu. na srecu stvari se menjaju. da nije tako, jos uvek bismo spaljivali 'vestice' po trgovima a crnci bi i dalje bili robovi-niza rasa sta ces. i izvini, ali kako da ne smaras druge i da budes srecan ako ti svaki put kad izadjes na ulicu preti da budes pretucen. nama je lako da pricamo, ali stavi se u kozu tih ljudi. ne verujem da bi tada rekla, jbg pripadam manjini, priroda se poigarala sa mnom, okruzenje me zbog toga ne prihvata a to sto sam ja mozda pametna,dobra i razumna osoba, to nema veze,neka me ovi 'normalni' gaze. jasno mi je da mozda svojim paradiranjem uznemiravaju ili iritiraju druge ljude, ali ne znam koji je drugi nacin da se bilo sta promeni. ako se pojave na tvu u nekoj emisiji odmah krene pljuvacina kako je ta televizija naklonjena pederima ili kako su izdajnici. niko ne slusa sta oni pricaju i za sta se zalazu. "potrudi se da budes srecan i ostavi druge na miru" - bilo bi lepo kad bi tako bilo,eto malo tolerancije i sa tvoje strane :wink:

cetvrti pasus, apsolutno cu biti tolerantna prema skinsima dokle god nisu u fazonu da mlate metalce i pedere.kao sto rece smrda, protiv sam nasilja a i sirenja mrznje.a upravo za to se zalazu zene u crnom,vec je stef rekao. ko ne zna neka se raspita.

anyway, nijedan normalan peder nije u fazonu da tebe nagovara da i ti budes gej, vec da ga prihvatis takvog kakav je. u tome je poenta cele price. da banalizujem stvar u pitanju vecine i manjine. eto ti primer nase omladine, koja mahom slusa narodnjake, gleda pink i sve sto uz to ide i oni su kul. za manjinu koja slusa rok , vazi da su narkomani, sektasi i alkoholicari. banalizovala sam krajnje ali itekako volim da budem u toj manjini i da se ne priklanjam masi. ali da cu se boriti protiv predrasuda, uvek.












lijepa bosanka

#42
Bori se i protiv predrasuda koje se lansiraju o Srpskom narodu.... :!
A o zenama u crnom.......uvijek su se spominjale na mjestima koja su najcrnje prikazivala moj narod....a nikada kao neka organizacija "protiv nasilja i sirenja mrznje" nije djelovala tamo gdje je srpski narod bio ugrozen???  :nene:
O pederima....ne zelim komentarisati...oni su bolesni ljudi i treba da se lijece!!!! a ne da mi setkaju okolo sa kojekakvim natpisima!!!  :batina

Smrda

jedno je tolerancija,
a drugo nametanje tudjih stavova i prisila na iste...
aman,ne pricamo o istim pojmvima,zato se i raspravljamo...
niko ovde ne opravdava batine koliko sam ja iscitala,pa bilo da tuku skinse,rome,homosexualce ili prolaznike?
zar ne?
a sto se borbe protiv predrasuda tice...
to jedino sopstvenim radom....
poceti od sebe..
ja ne mogu da zahtevam da bilo ko nema predrasude prema Srbima,ako ja kao Srpkinja imam prema Romima,ili nekim drugim delovima drustva...stoga...
prvo sebe razresiti istih,pa tek onda se boriti protiv tudjih predrasuda..

Darker

Ovako, malo oftopièite, ali eto i ja sam tolerantan:-)
Poenta je da su foruma¹i na vest: Skinsi premlatili ¾enu u crnom i njenog pratioca, kriknuli, tako jeee, bravooo, uraaaa, sa izdajnicima i treba tako!!!
To je cela poenta! Ne zanimaju me pederi, manjine, metalci, zanima me su¹tina... Èak mi je veæi utisak od same vesti, reagovanje na vest!!! :wall:
Uporedite sa sliènom vesti u Nemaèkoj: Musliman ubio sestru dok je èekala bas na stanici, zato ¹to je pobegla iz Turske, od buduæeg nametnutog mu¾a i po¾elela da ¾ivi slobodan ¾ivot... Na tu vest u jednoj ¹koli, za vreme èasa prolomio se gromoglasan aplauz :pljes:
Najveæi paradox je da vi ovde koji klièete ura skinsi, dole izdajnici prezirete iz dubine du¹e i te muslimane, ali avaj delite isti moralni, zatucani kodeks i vrednosti... Za¹to ih mrzite onda????? :wall: :wall: :wall: :wall:
Dukice, sla¾em se sa tvojim postom uglavnom, ali te¹ko da mogu da strpam u isti ko¹ skinse i ¾ene u crnom upravo iz prostog razloga ¹to nisam jo¹ èuo vest:¾ena u crnom premlatila skinsa... Kada budem èuo-staviæu je u isti ko¹... :wink: :wink: To je jedina primedba, sa ostalim se sla¾em...