Najatraktivnije žene na svetu

Started by Bred, 22-01-2007, 13:19:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Jeap, Dirk, to je i poJenta... A ko je tvoj favorit?

Masha

#136
Dirk, to svakako. Nego, sta je sa tvojim izborom?  :smekerica:
P.S. Molim da mi se poruka ne brise i to zbog dve stvari:
      1) Darker me je za malo pretekao
      2) dokaz o telepatiji  :>

Darker

hahahahhahahah, ajde...
Dirk, junaèino, javi se!!

zoe

Ма Дирк се уствари ложи на Тикицу :K

Al-Jasmina

Zoe,
ostavila je aktiviranu bombu i elegantno se uputila u neznanom i sigurnom pravcu :K

Dirk

ljudi pa ne bezim ja nego ne mogu ceo dan da budem na netu
Morate mi reci kad se okupljate pa da znam
Nemam ja neku posebnu ribu da je gotivim Ja se vise lozim da mogu da pricam sa nekom ribom nego da izgleda bas sjajno
Ako moram da kazem gotivna mi je ona sto peva "U tvojim kolima" sa onim reperom Ona mi je skroz ok i onako kad prica vidi se da je zensko Ne volim ja one poslovne zene monstrume a i nije mnogo pametna Pametna je bas koliko treba A i stalno se smeje Imam osecaj da kapd bi bacio peglu na nju da bi se opet smejala Ne volim ja te borce za zenska prava

marijabgd88

pih, koji si covek...
Nego... Monika beluci je boginja... broj 1.... da mogu da biram bila bih bas kao ona... :)

Al-Jasmina

Quote from: marijabgd88 on 12-02-2007, 19:20:00
pih, koji si covek...
Nego... Monika beluci je boginja... broj 1.... da mogu da biram bila bih bas kao ona... :)

Ovo pih je totalno u fazonu jedne Marije,
ja sam inace obozavatelj i kolekcionar prijateljica koje nose to ime
to su sjajne devojke!

A sjajna je i Marija Gracija Kucinota....
:igra:
Lepa kao Monika a opet Marija  :cvet

wolfeitzckie

 posto je moniku izlisno spominjati (boginja), onda nesto ljudski : elizabeth hurley.

Roben

Елена Мијатовић убедљиво најлепша   :Bog :Bog :Bog

leila_bgd


Marince

Hm...ko je ta Paola :hmm Nepoznata mi je skroz,ali dobro mozda sam ja neobavestena :run

Maslacak

Quote from: wolfeitzckie on 15-02-2007, 10:36:48
posto je moniku izlisno spominjati (boginja), onda nesto ljudski : elizabeth hurley.

haha..konacno!
mnogo mi je bilo cudno sto je niko ne spominje, al reko necu ja, nego cu da sacekam bas da vidim... :K
Meni je ona jako sexy, ali mnogo vise u nekoj "pokretnoj varijanti" (tipa filmovi) nego na fotkama...ne znam zasto...

jedan ex clan ovog foruma je bas na forumu napisao ovako nesto: "Liz Hurley...jedino sto bi prosecan muskarac vozio pre Hurley Davidson-a" :>

odbojkasica


Al-Jasmina

Mislis ENDZI?
Ljudi nemojte je zvati Andja!
Why?
E pa ...Andja je necija pokojna prababa,
eventualno povampirena rodjaka koja u cipkanoj kosuljici i dugoj suknji te krnjim nizom bisera, i visokom pundjom istinske predratne gospodje opseda Novo-grobljanske grobare za vreme zadusnica, o noci punog meseca...

Nije preterano sexi u tom kontextu, zar ne?  :smekerica:
A ona to jeste,mislim sexi a ne povampirena rodjaka

... i pored onih zilama prekrivenih mumijastih ruku   :roll:  :happy: