Najatraktivnije žene na svetu

Started by Bred, 22-01-2007, 13:19:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

willie the scot

ako mogu trazit`,pomamiJo se...

stef

@Aqua: svaka cast!  :pljes:
@Rodic: dosta vise sa Sapicem, i jesi kompleksas cim nam pricas da si lepa i da se stalno gledas u ogledalu!  :cvet
@Kaca: slazem se! 8)
@WTS: dobro je iskopa!

rodiæ

#227
ODGOVOR ZA STEFA:(I PITANJE UJEDNO):sta fali tome sto neko ka¾e za sebe da je lep,a pogotovo ako je to ¹to sam rekla odgovor na komentar,a i taèno je?a plus je i taj komentar bio odgovor na jedan moj post.ne razume¹,kompleksa¹i nikada za sebe neæe reæi da su lepi.i ne gledam se èesto u ogledalo,nema potrebe,znam koliko sam lepa.ja sam napisala da se gledam u ogledalo zato ¹to je jedan èlan ovde napisao:"nek se prvo pogledaju u ogledalo pa nek komentari¹u druge".a ti da mene zna¹ i ti bi rekao da sam mnogo lepa.ne mo¾e¹ uspeti i ne mo¾e¹ biti sreæan ako nema¹ lepo mi¹ljenje o sebi. :Z

--------------------------------------------

o.k.taèno je da se ove prièa o atraktivnosti,i nije mo¾da za tu temu,ali ja sam prièala o lepoti,a jedan èlan je ba¹ u vezi toga imao zamerke na moj komenta

stef

 Sto ne stavis svoju sliku kada si tako samouverena, mozda i ti imas pravo da budes medj najatraktivnije. :K A i ukusi su razliciti...kada je tebi najfrajer "kocka"...



PLEASE: ako mozes da koristis velika slova na pocetku recenice

AquArius

imamo "odeljenje" za slike korisnika,
licna prepiska na pm
..


:cvet

Masha

Da, da, Ranija zasluzuje mesto u vrhu u svim kategorijama - od lepote, preko atraktivnosti pa sve do prefinjenosti. Za Aquicu koja se setila  :cvet

Pedja

(http://img2.imagetitan.com/img.php?image=2_alba.jpg)

8)

Darker

Podseti me Willie, mada nema veze sa njegovom Candice, a ima veze sa onom koja je juèe vilenela Domom Sindikata: gospoða Blackmore, Mrs Candice Night...







Mada, ako je ne èujete, nije to taj dojam, ali whatever... :Bog :Bog :Bog :Bog

AquArius

Upravo slusam
( Spanish Night (I Remember It Well) )
i neke stvari postaju jasnije

:happy:

Al-Jasmina

Quote from: Darker on 21-04-2007, 11:44:20
Podseti me Willie, mada nema veze sa njegovom Candice, a ima veze sa onom koja je juèe vilenela Domom Sindikata: gospoða Blackmore, Mrs Candice Night...

Mada, ako je ne èujete, nije to taj dojam, ali whatever... :Bog :Bog :Bog :Bog

Vidi se da je tvoj tip, podseca me na nekoga... :wink:

Darker

Quote from: Al-Jasmina on 21-04-2007, 11:57:48
Vidi se da je tvoj tip, podseca me na nekoga... :wink:
Vid' stvarno, znao sam da ima neka caka:-)

Maslacak

Dare...samo sam cekala da je nakacis... :wink:
fenomenalna je

"vilenela"...kako dobar izraz :)

Wolf

Jedna koju sam zaboravio, a nije trebalo...
Daryl Hannah...Ima nesto lepo u sebi...

Al-Jasmina

#238
Cuj lepo...Deril je bila i ostala sjajna...
Nije Robbie lud :>


Elem, i dalje mi je No. 1 od ovih mladjih Dzesika Alba

(http://nono9.us)

Masha

Godi¹nja lista magazina FHM - 100 najlep¹ih ¾ena na svetu
D¾esika Alba najseksepilnija

Èuveni britanski magazin FHM objavio je rezultate za izbor najseksepilnije ¾ene na svetu. Za sto kandidatkinja glasalo je preko osam miliona èitalaca, a ubedljivi pobednik je glumica D¾esika Alba za koju urednik èasopisa FHM Kris Bel, ka¾e: „Ona je talentovana, uspe¹na i prelepa glumica koja poseduje pravi seksepil koji govori vi¹e od reèi.“

D¾esika Alba (25) je pobedila èuveni britanski model Kili Hejzel i zvezdu serije „Oèajne domaæice“ Evu Longoriju, koje su zauzele drugo i treæe mesto. Brazilski supermodel Adrijana Lima je èetvrta, Skarlet Johanson peta, dok je And¾elina ®oli zavr¹ila na za nju verovatno neslavnoj osmoj poziciji. Pro¹logodi¹nja pobednica Kira Najtli pala je na dvanaesto mesto. Sijena Miler je pala jo¹ dalje, èak do 45. mesta! Uspon je zabele¾ila biv¹a devojka princa Vilijama Kejt Midlton, koja se sa pro¹logodi¹njeg 94. mesta na¹la na 25. poziciji!

1.D¾esika Alba (glumica)
Ova zanosna lepotica je roðena 28. aprila 1981. u Pomoni, Kalifornija. Filmski debi je imala 1993. u filmu „Camp Nowhere“, gde je odu¹evila publiku svojom lepotom, ali i talentom. Zaigrala je i u nekoliko TV serija, a na¹i gledaoci pamte je i po ulozi u popularnom „Beverli Hilsu“. Ali, od kako se pojavila u sjajnim filmovima „Grad greha“ i „Into the Blue“, koji su pobrali sjajne kritike, ova mlada kalifornijska glumica preko noæi je postala san svakog paparaca. Svetski tabloidi se nadmeæu ko æe objaviti najbolju fotografiju goli¹ave D¾esike.
2.Kili Hejzel (model)
Neverovatno uspe¹an model, Kili Hejzel je roðena 18. septembra 1986. godine. Sa 16 je napustila ¹kolu i poèela da se bavi friziranjem, da bi danas postala tra¾eni model. Njeno prvo poziranje joj je donelo slavu, kada su fotografije sa Tobaga, koje je uradio Alan Strot, obi¹le modne krugove. Od frizerke je munjevitom brzinom postala jedan od najtra¾enijih i najplaæenijih svetskih modela. Pojavila se na naslovnim stranama èasopisa „Maxim“, „Loaded“, FHM... Bila je za¹titno lice Formule 1 za 2006. godinu.
3 .Eva Longorija (glumica)
Nama najpoznatija iz serije „Oèajne domaæice“, zanosna latino-brineta Eva Longorija je roðena 15. marta 1975. Njenu karijeru je obele¾ila ta serija, ali se Eva oprobala i na velikom platnu. Igrala je u nekoliko zapa¾enih filmova kao ¹to su „The Sentinel“ sa Kiferom Saterlendom, kao i u „Te¹kim vremenima“ i „Hastlerovom instinktu“. Upravo je zavr¹ila komediju „Kako sam upoznala pokojnog verenika svog deèka“, èija se premijera oèekuje u septembru. U vezi je sa ko¹arka¹em Tonijem Parkerom.
4. Adriana Lima (supermodel)
Adrijana Franèeska Lima je roðena 12. juna 1981. u Salvadoru, gradu u brazilskom okrugu Baija. Jo¹ sa 13 godina Adrijana je pobedila na „Fordovom“ svetskom takmièenju za supermodele. Sa 16 godina, Adrijana odlazi u Njujork i kreæe sa karijerom supermodela. Od tada se pojavljuje kao za¹titno lice „Ane Sui D¾ins“, „Bebe“, „Gasoline“, „Mossimo“, „Victoria’s Secret“, kao i na naslovnim stranama magazina „Vogue“ i „Marie Claire“. U slobodno vreme Adrijana se posvetila humanitarnom radu.
5.Skarlet Johanson (glumica)
Skarlet Johanson je roðena 22. novembra 1984. Filmski debi je napravila 1994. ulogom Laure Nelson
u filmu „Sever“. Pravi poèetak njene slave je sa fimom „©apat konja“. Posle toga slede hitovi kao ¹to su „Izgubljeni u prevodu“ sa Bilom Marejem, a zatim i „Devojka sa bisernom minðu¹om“, „Nemoguæa misija 3“, „Ostrvo“ sa Juanom Mekgregorom, kao i
film Vudija Alena „Meè point“.
6.Hejden Penetije (glumica)
Roðena u Njujorku 21. avgusta 1989, Hejden Penetije je ¹iroj publici poznata po ulozi u nauènofantastiènoj seriji „Heroji“, gde igra Kler Benet. Ova uloga joj je donela i ovogodi¹nju nominaciju za najbolju sporednu TV glumicu Akademije za nauènu fantastiku, fantaziju i horor filmove. Sem ove serije, Hejden se pojavljuje i u serijama „Red i zakon“ i „Ali Mekbil“. U filmskoj karijeri ima nekoliko zapa¾enih rola - u filmu „©angajski poljubac“, „Ledena princeza“, za koji je i snimila pesmu „Probaj“, kao i u manje poznatim filmovima „Fabrika pra¹ine“, „Poruka u boci“...
7.Èeril Kol-Tvidi (pevaèica)
Pevaèica roðena 30. juna 1983. ponosna je vlasnica pobednièke lente koju je dobila za najseksepilniju ¾enu fudbalera pro¹le godine. Dakle, ona je Èeril Kol, supruga fudbalera E¹lija Kola, i poruèuje svima da po¾ure i rezervi¹u mesta za nastupe njenog benda „Girls Aloud“. Èeril je pre pevaèke karijere radila i kao model i snimila nekoliko reklama. Ova pevaèica je dobra prijateljica sa Viktorijom Bekam.
8 .And¾elina ®oli (glumica)
Lepa And¾elina je roðena 4. juna 1975. u Kaliforniji. Ovih dana ne prestaje da puni traè rubrike koje je predstavljaju kao lo¹u majku. And¾elina je do sada usvojila devojèicu Zaharu, dva deèaka - Medoksa i Paksa, ali postala i biolo¹ka majka maloj ©ajlo koju je dobila u braku sa Bredom Pitom. Gledaoci je pamte po neponovljivoj ulozi Lare Kroft, kao i opasne gospoðe Smit sa Bredom Pitom u filmu „Gospodin i gospoða Smit“. ®olijeva trenutno radi na èak ¹est filmova, „Atlas Shrugged“, koji je najavljen za 2008, zatim „Wanted“, kao i „The Changeling“, dok su u zavr¹noj fazi animirani „Kung-fu panda“ i „Moæno srce“, gde glumi Marijanu Perl.
9. Emili Skot (model)
Dvadestdvogodi¹nji australijski fotomodel proslavila se pojavljivanjem u seriji „Ostrvo ljubavi“ nakon samo jedne epizode. Postala je jedan od najtra¾enijih modela za kupaæe kostime u Australiji. Ni Robi Vilijams nije bio imun na èari ove plavu¹e. Lièno ju je izabrao za snimanje jednog od svojih spotova.
10.Ali¹a Katbert (glumica)
Mlada glumica je roðena 30. novembra 1982. u Kalgariju, Kanada. Pre glume bila je fotomodel. Ne voli da leti i zato svaki put sprovodi ritual ula¾enja desnom nogom u avion. Teèno govori francuski. Gledaocima je poznata po ulozi u seriji „24“, gde igra zanosnu Kim Bauer. Trenutno zavr¹ava sa snimanjem animiranog filma „Maèije prièe“.

izvor www.blic.co.yu