Najatraktivnije žene na svetu

Started by Bred, 22-01-2007, 13:19:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Wolf

Quote from: masha on 25-01-2007, 16:25:07
A meni je, npr. Eva Longoria vise jbzovna nego sto je lepa  :wink:
A meni je svejedno kad je ona u pitanju :>

cvjetic

tema je najatraktivnije,a ne najljepse...ja licno da sam pisala najljepse,ne bi bio ovaj izbor...ali ponavljam tema je NAJATRAKTIVNIJE zene,a za mene bar to znaci da imaju nesto sto privlaci sire narodne mase,jer je ljepota za svakoga relativna stvar...svako ima svoje vidjenje...a jbzovne su definitivno atraktivnije od lijepih,tu ce,ajde, skoro svaki muskarac da se slozi samnom...seksepil je generalno ono sto najvise privlaci...

Coolgemini

Fora je sto uopste nema nesto preterano lepih zena....vise ima j*bozovnih i privlacnih...Meni Penelopa Cruz nimalo nije lepa,a automatski me ni ne zanima njen izgled u celosti...Angelina ima slatku facu,ali je isuvise prenaglasena..Ubedljivo mi je najlepsa i najatraktivnija Liv Tajler...Nemam nikakvih zamerki na njen izgled,a ni posao kojim se bavi..(Daklem Zoe,najlepsa si.... :luda)...Dobro izgleda i Cameron Diaz,pogotovo sto sama odrzava svoje telo,bez nekih trenera i teretana....Extra je .blah.

Roben


Korisnicko Ime

u, ako cemo o jbozovnim, onda recimo Verica Nedeska (glumila u Karauli)
Ima nesto... Ufffff

Coolgemini

Quoteu, ako cemo o jbozovnim, onda recimo Verica Nedeska (glumila u Karauli)
Ima nesto... Ufffff
A bas sam hteo da je napisem...... :>

xxx

 i misel fajfer nije losa...

lycos


shmizla

Meni je Monica Belucci prelepa...

stef

#54
 Meni je atraktivno sto je par curica koristila rec jebozovno :hmm...Zar i vama?

Wolf

Ni Elizabeth Hurley nije losa :)

Darker

E, macani, kako nju zaboravih: Leticija Kasta!!!!

stef


Roben


hulio_salinas

Oduvek mi je ova zena bila atraktivna, ali cuo sam da mnogima nije. Stalno sam ulazio u neke rasprave i dobijao komentare:
"Kako moze da ti bude atraktivna zena, koja lici na Jennifer Aniston?"