Tv reklame

Started by zabica, 30-12-2006, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Ivana_89

tarantulice, zavisi...  mo¾e koja mi se navi¹e svidja do sada?! Mo¾e  :>, najbolja do sada, po meni, je ona za coca-colu, tururu tururu tururu tu tururu tururu tururu tu  :> :happy: :cvet

tarantulica

Fora je da ne mora da ti se svidi, samo da prvo na nju pomisli¹...
Ja prvo pomislim na reklame za VIP, zato ¹to me mnogo smaraju, previ¹e ih ima...  :wall:

Bred

ivana, pa cela ova tema je o reklamama koje vam se svidjaju pretezno.
zanimljivo je ovo pitanje koje je tarantulica postavila.

Enea

mini plazma, kad tip i riba smanjuju sve objekte..

ona mi je prva na pameti, zato sto je najfrekfentnija?

Ivana_89

a ne znam onda   :hmm
prve na pamet mi padaju VIP reklame  :hm

tarantulica

Za¹to?

Da probamo ovako:
Napi¹ete koja reklama vam prva padne na pamet i za¹to?
Da li koristite taj proizvod, imate u planu da ga kupite ili vam to ni u loodilu ne pada na pamet, samo su vrlo dosadni?  :hm

Ivana_89

Kad su poèele reklame za VIP u¾asno sam ¾elela da imam tu karticu, ne znam ¾a¹to, svidja mi se naziv   :> , gledala sam ih i na hrvatskim kanalima, deluje kao dobra mre¾a (reklama je uspela  :>)... Sada sam odustala od kupovine, smatram da je MTS bolji, ali ko zna, mo¾da je kupim nekad... Ali ove reklame su mi pale na pamet kad sam pisala pre, jer se non-stop vrte po tv-u...

A inaèe kad èujem reklama, najèe¹æe mi padnu na pamet reklame za pra¹kove za pranje ve¹a i deter¾ente, ne mogu da izdvojim nijednu, veæ tako sve skupa... Zato ¹to su u¾asno dosadne i jako me nerviraju  :namcor

shiky

Quote from: Ivana_89 on 20-08-2007, 08:29:46
A inaèe kad èujem reklama, najèe¹æe mi padnu na pamet reklame za pra¹kove za pranje ve¹a i deter¾ente, ne mogu da izdvojim nijednu, veæ tako sve skupa... Zato ¹to su u¾asno dosadne i jako me nerviraju  :namcor

Isto..uvek su mi prve na pameti te za sampone,deterdzente,sapune,uloske,farbe za kosu...sto rece Ivana sve skupa...njih najvise ima i umeju da iritiraju...

Girl

Jedna od najglupljih reklama koje sam videla - sa Sasom Curcicem -''vrh, brate''

Bred

u danasnjim novinama je izasla reklama na celoj strani sa doticnim i na pocetku strane krupnim slovima pise Dzabalesku!!!  :wall:

Darker

Pa zato ¹to toliko prièamo o njoj, ta mi prva pada na pamet... Koristim njihov proizvod veæ 5 i po godina i smatram da je reklama debilna...

shiky

Ajoj,ne se smejete,ali ja jos nikako da naletim na tu reklamu,nigde je nisam videla.. :a

Enea

Quote from: Bred on 20-08-2007, 16:03:13
u danasnjim novinama je izasla reklama na celoj strani sa doticnim i na pocetku strane krupnim slovima pise Dzabalesku!!!  :wall:

JPG or stfu!

zabica

Reklama za Talas i "Napred tigre"  :bljak: :B: :ohman:

Girl

A, da, talas i ''Mi smo najjaci!''
uzas!

Keva-robot
takodje!

Vip-keks koji pada iz svemira, a ne dobije nikakvo ubrzanje!  .blah.