Tv reklame

Started by zabica, 30-12-2006, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

sandric

Fine reklamice...Meni se svidja reklama za Grand kafu ona sa nije lako biti ja

nigor022

Mada su meni te reklame za Grand ok, one u nastavcim sa onim Deda Mrazovima... Milena Dravic je fenomenalna glumica i sta god da reklamira verujem da taj proizvod ide... ali ne smemo zaboraviti ni ovu reklamu

[youtube=425,350]njvxN3Z9KOM[/youtube]

zoe

Јаој људи, вриснух малопре! Иде реклама, не знам шта рекламира, али је фора да је у њој Милка Цанић која каже: Добро вече! :siza: :siza: :siza: :116: :116: :116: :siza: :siza: :siza:

Ivana_89

meni ona reklama za talas totalno odvratna

napred tigre  :K  :bljak:

pig_am_am

Quote from: zoe on 05-10-2007, 17:37:54
Јаој људи, вриснух малопре! Иде реклама, не знам шта рекламира, али је фора да је у њој Милка Цанић која каже: Добро вече! :siza: :siza: :siza: :116: :116: :116: :siza: :siza: :siza:
stvarno? to moram da vidim. milka je brend.  :K

nigor022

Za Zoe... Uzivaj u jogurtu sa samo jedan posto... Dobro vece. Koja kraljica:)

[youtube=425,350]Rk861MKBHU0[/youtube]

pig_am_am

jaoooooo   :116: :116: :116:

kad li su se setili da je angazuju... o boze. sta li ona zena misli o tome sto je njeno "dobro vece" uslo u legendu?

a mogli su i bolje da odrade to...ali dobro :116:

nigor022

Pre neki dan sam se iskidao... Kaze mi drugarica da Milka Canic ima svoj Myspace profil... Ja u to ne mogu da verujem. Kaze ona da pola njenih ortaka od ranije imaju u listi prijatelja Milku Canic. Samo da se zena ne u obrazi pa posle reklame za jogurt, pocne da snima i ostale i da nam izlazi iz deterdzenata, omeksivaca, kesica za kafu ili, ne daj Boze, higijenskih ulozaka... :~

pig_am_am

pogledaj ovde na forumu,ima neki link..mislim da je vujaklija..pa def. milke. umreces od smeha.

nisam valjda off? :ohwell:

jecapereca

Quote from: zoe on 05-10-2007, 17:37:54
Јаој људи, вриснух малопре! Иде реклама, не знам шта рекламира, али је фора да је у њој Милка Цанић која каже: Добро вече! :siza: :siza: :siza: :116: :116: :116: :siza: :siza: :siza:
Upravo sam je videla! Ne mogu da verujem da su se ljudi dosetili da im Milka Canic reklamira jogurt!   Show! :siza:

nigor022

E sad se setih jedne od omiljenih reklama... Ovo je jedna od onih koja me najezi, i pred kojom zanemim svaki put kad je gledam... Nadam se da je i kod vas makar neke slicne emocije izazvala...
[youtube=425,350]iTS_bQRWds4[/youtube]

avgogh

koka kola je uvek imala dobre reklame, ali ova sto se sad vrti, sa onim klincem i njegovom majkom mi  je bas bezveze :bljak: cini mi se da oni likovi pricaju na srpskom? da nije sinhronizovana... onda nije ni cudo sto mi je  :bljak:

Bred

DA,da, Nigore, ta reklama je vrh mislim da smo vec pricali o njoj ...

Maslacak

Ok, a da li je moguæe da niko nije provalio ili prokomentarisao biser reklame za Domestos:
bakterije se vide pod UV svetlo¹æu???  :hmm :shock
:wall: :wall:

zabica

Quote from: avgogh on 10-10-2007, 12:41:55
koka kola je uvek imala dobre reklame, ali ova sto se sad vrti, sa onim klincem i njegovom majkom mi  je bas bezveze :bljak: cini mi se da oni likovi pricaju na srpskom? da nije sinhronizovana... onda nije ni cudo sto mi je  :bljak:
mislim da je nasa...jer ipak je mnoooogo glupa! !