Tv reklame

Started by zabica, 30-12-2006, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Marince

Meni je super ona reklama "Koliko je snazan ukus Knjaza",totalno je drugacija od svih drugih,sve one scene u reklami su mi super  :pljes:

zabica

Quote from: hulio_salinas on 19-02-2007, 07:35:39
Da. Ona za Sprite je EXTRA REKLAMA! Sad ste me podsetili.

A da l' se mozda secate one reklame takodje za Sprite - kada se radnja desava na nekom pesackom prelazu. Koliko se secam, razni likovi prolaze i onda u jednom trenutku one crnje kazu: "Ej braaate, si za basket?" Ahahaha

Mislim da znate o cemu pricam. Jedna od boljih reklama tog doba.

Btw, bejah jako mlad tada, pa se ne mogu setiti najbolje.

si za basket, aaaaa?

:Bog

hvala ti sto me podseti, ovo je koma od reklame  :lol:

nasty girl

jao ta raklema ja stvarno fenomenalana... :loptica :loptica :loptica :loptica

Bred

Mlekarena rulZ  :V

zabica


Masha

#35
Ja sam ovih dana videla par razlicitih reklama za isti proizvod (neko seme) sa istom pocetnom receinicom : "Vidim, preliva komsija." i zaista sam u soku. Odavno nisam videla losiju reklamu. Inace, sto se tice reklame za Knjas Milos u novom pakovanju, gde je jedan od glavnih aktera Neven Boskovic, maneken, ta reklama je plagijat kao i milion drugih. Ostavljam link pa se sami uverite. Jedina razlika je to sto je Dzordz Kluni mnogo harizmaticniji i reklamira kafu.
[youtube=425,350]DfyeXrdZZ1o[/youtube]

tarantulica

 :116: :116: :116:

Nova mts reklama za 3G...

Kad baka stavi shustiklu preko mobilnog...

:siza: :siza: :siza:

philoserbiana

свиђа ми се најновија анимирана реклама за кока-колу и најновија реклама за лото(фризерка и њена газдарица која има шпрахфелер)   :loptica

BK

Philoserbiana, i ja isto mislim!
A sta kazete na Djokovica, musicu i karticu...meni je grozna ta reklama, kao i silne ove reklam za sampone i farbe za kosu

malena

Quote from: masha on 06-04-2007, 20:54:53
Ja sam ovih dana videla par razlicitih reklama za isti proizvod (neko seme) sa istom pocetnom receinicom : "Vidim, preliva komsija." i zaista sam u soku. Odavno nisam videla losiju reklamu.
http://www.youtube.com/watch?v=DfyeXrdZZ1o
Potpuno se slazem,tako glupu reklamu odavno nisam videla,a sa uloscima i deterdzentima su odavno preterali pa to i ne vredi komentarisati.

Marince

Nova reklama za Knjaz sa Nevenom Boskovicem je pravo sr...  :bljak: Pocrvenim svaki put kad je pogledam zbog onolike izvestacenosti.Mnogo mi je bolja bila ona prethodna reklama,bez ikakvog glumatanja i neuspelih pokusaja da neko ispadne zanimljiv i duhovit.

philoserbiana

дирљива је она реклама о томе како треба да се изграде тоалети у неким школама у србији које још увек користе пољски вц

sokobiv

Meni je grozna ona reklama za loto "pije lekove..."

Bred

da, ona sa babama reklama za mts 3g je extra :siza:
bolid mi je reklama za cipsy :wall:

hulio_salinas

Hehehe. Dobra je ona reklama za neki cips.

Bakica na'vata nekog lika na ulici, zgrabi mu kesu cipsa, a kada on pokusa da joj preotme, ona mrtva 'ladna: "UPOMOC!!!"

:K :K :K