Tv reklame

Started by zabica, 30-12-2006, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

AquArius

Quote from: Bred on 19-06-2007, 16:43:54
a onaj decko sto go igra u reklami za piraeus banku[ili kako se vec zove] je nas kolega... :wink:

a to mu nije prva reklama  :>

imamo i jednu koleginicu koja je snimila reklamu,
da me bijete ne znam za sta,
pre nekoliko godina..
ona sad studira u inostranstvu.
(ne znam koliko je to uzrocno - posledicno  :happy: )

ma,
lepi smo,
em talentovani za razno

:>


pereca

#76
Mozda mislis na devojku iz Nextovih reklama. Buci-buci?

Nego sta no smo najcool  :)



Na¹e zvezde besplatno glumile u reklami za JAT


BRZINA - U 75 sekundi reklame mogu se videti Zdravko Èoliæ, Vlade Divac, Nikola Kojo, Zoran Cvijanoviæ, Sini¹a Mihajloviæ, Mateja Ke¾man, Dragan Stojkoviæ Piksi, Zvonimir Ðukiæ Ðule, Sloboda Miæaloviæ, Nata¹a Ninkoviæ, Ana Ivanoviæ, Jelena Jankoviæ, Igor Milanoviæ, Dule Saviæ, Ivica Kralj, Dragan Nikoliæ i Andrej Kulund¾iæ.
- Snimano je za prvomajske praznike i to su bili jedini dani kada je bilo moguæe okupiti najveæi broj ovih ljudi. Mateja Ke¾man je do¹ao iz Turske, Vlade Divac iz ©panije, Ani Ivanoviæ su to bila jedina dva slobodna dana u tom terminu, a Jelena Jankoviæ je, u pauzi izmeðu turnira u Beogradu bila samo jedno veèe, ali je ipak pristala da uèestvuje. Zbog poverenja u visok nivo umetnièke kreativnosti Nikole Koja, reditelja ove reklame, niko od uèesnika nije tra¾io honorar - ka¾e za "24 sata" Mirjana Radojeviæ, direktorka agencije "K12 Production", koja je producirala reklamu.
Reklama je snimana u prizemljenom avionu, u aerodromskom hangaru, a po¹to se mnogi "putnici" dugo nisu videli, snimanje su iskoristili i za dru¾enje.
- Na¾alost, u na¹em avionu se nisu na¹la jo¹ mnoga, i te kako znaèajna i uspe¹na imena na¹e dr¾ave iz svih oblasti ¾ivota. Srbija ima toliko kvalitetnih ljudi da bi reklama mogla da traje i pola sata. Ali, u planu je snimanje sliènih reklama, koje æe se naslanjati na ovu ideju i negovati na¹ zdrav, balkanski duh - ka¾e Radojeviæ.
Da su na¹i glumci pravi profesionalci, ka¾e ona, dobro je poznato, ali je snimanje otkrilo i nove talente.
- Divac je fantastièan glumac, a Zdravko Èoliæ je èak improvizovao. Ðule je pokazao da je roðen za glumca. On i Dule Saviæ su bez kompleksa, a to je odlika izuzetnih ljudi, pokazali kako govorna mana mo¾e biti ¹mekerska prednost. "Duel" Piksija i Ivice Kralja toliko je uspeo da èujem klince kako ga preprièavaju - ka¾e Mirjana Radojeviæ.

Pantomimièarka iz Dubaija

FESTIVAL Pored ove reklame, za dva rekordna dana snimljene su jo¹ tri reklame. U jednoj od njih svoju pantomimièarsku solo rolu ima Vesna Trivaliæ, koja je tih dana u Beograd do¹la iz dalekog Dubaija. Ta reklama æe, ako bude ispunila sve uslove i uz prevod na engleski, biti poslata na neki od takmièarskih festivala.

B. Bednar

www.24sata.co.yu



tarantulica

Quote from: AquArius on 20-06-2007, 23:13:58

imamo i jednu koleginicu koja je snimila reklamu,
da me bijete ne znam za sta,
pre nekoliko godina..
ona sad studira u inostranstvu.
(ne znam koliko je to uzrocno - posledicno  :happy: )


Mozda za cigare, ne mogu da se setim koje, kad se vrti u krug, a menja joj se boja haljine?  :hmm

AquArius

Quote from: tarantulica on 21-06-2007, 06:17:14
Mozda za cigare, ne mogu da se setim koje, kad se vrti u krug, a menja joj se boja haljine?  :hmm

aha.
ne znam da li je za cigare,
ali sam sigurna da mislimo na istu.

:)


bas mi je drago za reklamu sa Vesnom Trivalic,
neka je posalju negde na takmicenje

:happy:

Bred

#79
ja nisam bio siguran da je to taj nas kolega mada mi je bio odnekud poznat :K

Ocekujem da cemo uskoro imati i tu reklamu sa vesnom trivalic[ako je budu opet prikazivali na Tvu i ako budem dovoljno smarao izvesnu osobu da mi je nasnimi ] :K

edit-aaaa evo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee . uzivajte [youtube=425,350]xxyItE3Sb68[/youtube]

a ovu uopste nisam video [youtube=425,350]WoP4cGbar8E[/youtube]

maya

oba su super...mada je prva bolja...;)

Roben

#81
Quote from: AquArius on 20-06-2007, 23:13:58
imamo i jednu koleginicu koja je snimila reklamu,
da me bijete ne znam za sta,
pre nekoliko godina..
ona sad studira u inostranstvu.
(ne znam koliko je to uzrocno - posledicno  :happy: )
Реклама је за цигарете Clasic
а није узрочно-последично
уствари можда и јесте

nigor022

#82
POSTOVANJE od "izvesne osobe"... Posetite Download sekciju i "skinite" svoju omiljenu JAT reklamu... Svako dobro, uzivajte i sto kazu... Sve najbolje, leti Jatom:) VESNU ZA PREDSEDNIKA

tarantulica


Reklama za Orbit zvake...
Tip sipa kuci hranu u posudicu i kao provali da super mirishe...
I otera kucu i pojede tu hranu...
Poruka:"Koristite Orbit posle svakog obroka... Bash svakog"  :bljak:

yeca


AquArius

@yeca : kakav je to classic off?  :K

oni su za Orbit izgleda snimili "sve reklame za aktuelne proizvode"
za hranu za kucne ljubimce, za deterdzent, onda ona mama sto kuva svojoj porodici kupus po 100 put
(mislim da je fora u 'reklami za zacin')

:K


tarantulica

Hm, jedva chekam da vidim kako ce da uklope orbit i uloshke...
Ili orbit i mobilni telefon... 
Da vidim da li su njihove ideje bolje od ovih shto meni padaju na pamet kad pomislim na to :trfr:

Roben

Quote from: tarantulica on 24-06-2007, 08:25:31
Ovaj text ili link ne mozete videti sve dok se ne registrujete ili postignete potreban broj poruka.Reklama za Orbit zvake...
Tip sipa kuci hranu u posudicu i kao provali da super mirishe...
I otera kucu i pojede tu hranu...
Poruka:"Koristite Orbit posle svakog obroka... Bash svakog"  :bljak:
А она друга кад она риба поједе ону масноћу из шерпе  :bljak:
Мука ми је кад се сетим

tarantulica

Ok, nisi morao da me podsecash... :bljak:
Uglavnom, vishe ne zvacem Orbit...
Ni pre ni posle svakog obroka  :K

yeca

@aqua:  pa i ja sam se mislila gde da udenem ove reklame u vidu slika - jesu i zanimljive slike ali su ipak reklame, dodu¹e ne TV...otkud znam, vi modovi prebacite gde treba...  :cvet

Ma to za orbit je parodija na sve proizvode koji nam iz fri¾idera izlaze..
A za ulo¹ke veæ zami¹ljam - riba je veæ nervozna jer je ste¾e, nije joj udoban, nije dovoljno tanak ulo¾ak  :K ali tu je orbit..strogo dve uzima i strogo zatvorenih oèiju, snenog lica ¾vaæe i sve nelagodnosti nestaju  :)):

Meni je strava ona reklama sa Brankom Katiæ (je l' to veæ pomenuo neko malopre  :hmm) kada kuva fri¾idere, zamrzivaèe, usisivaèe, a nezaobilazni zaèin jela je kljuè od stana u Beograduuuuu  :>

Jaoj, ja sam gledala reklamu kako jedna gospodja domaæica vièe:
"Mislila sam da nikada neæu uspeti da skinem masne fleke  :( "
i onda kadar kako se èestice pra¹ka za ve¹ odbijaju o masne fleke (i gle èuda, stvarno ih ne uklanjaju)
"I nisam uspela... Ma opu¹teno!"
I uzima gospoja da pije pivo...
Nek ide ¾ivot!
Mislim, reklama je za pivo  :K