Tv reklame

Started by zabica, 30-12-2006, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

shiky

Meni je simpaticna za 3g,brzi pristup internetu,kada su momak i devojka na sastanku,i momak kao ima pricu na svaku temu,a u stvari oboje ispod stola drze mob,i sve citaju sa neta.

zabica

To mi je super, kako se on u jednom trenutku zanosa ispali: "MMmmm. barok, renesansa..."
"Daaa, Barseeloona..."
I onda on; " Ronaldiinjooo..." e kakvu on tad facu slozi kad shvati sta je rekao  :trfr:

Darker

Ma
Ljudiiiiii
Vratio se ©ime
:K

tarantulica

Reklama UNICEF-a:
Puz koga pincetom chupaju iz kucice...
"Mislite da je strashno da jednom puzu otmete kucu? Pomislite na 21 milion ljudi kojima se to desilo"  :wall:

Za ideju  :Bog :Bog :Bog

pereca

Ona reklama sa fudbalerom (mislim da je Mesi ili tako nesto) koji je imao poremecaj hormona rasta kao mali, pa je postao vrhunski fudbaler. Mislim da je Nike-ova reklama u pitanju.
Ja otkinem od smeha onim crtezima i animacijama u toj reklami.  :)

tarantulica

Mislim da je za Adidas  :cvet

pereca


Sole

slatka mi je ta reklama sto kaze pereca!
ona za telekom(hvala Bogu pa nije mts, mts), kad prolaze kroz celu reklamu kroz razne zivotne situacije, teske odluke, povratke i odlaske... jao, totalno me hipnotise ta reklama, kada sam je prvi put videla doslo mi je da zaplacem.
e, sad, nije mi jasno kako mogu da naprave jednu tako glupu kao sto je mts reklama i jednu tako extra kao sto je ova?

philoserbiana

Quote from: Darker on 26-06-2007, 19:51:58
Ma
Ljudiiiiii
Vratio se ©ime
:K
kaze VRATIJA SE SIME I DONIJA FRISKU RIBU.i meni se mnogo dopada.
zanimljiva je ona reklama za novu nivea kolekciju gelova za tusiranje-HAPPY TIME

Bred

Quoteona za telekom(hvala Bogu pa nije mts, mts), kad prolaze kroz celu reklamu kroz razne zivotne situacije, teske odluke, povratke i odlaske... jao, totalno me hipnotise ta reklama, kada sam je prvi put videla doslo mi je da zaplacem.
Extra, sav se najezim!

shiky

E i meni se ta svidja!

josefina87

bezveze je to ¹to ponavljam,ali mene ta reklama totalno odu¹evljava!

Cecilly

Quote from: Sole on 28-06-2007, 14:46:02

ona za telekom(hvala Bogu pa nije mts, mts), kad prolaze kroz celu reklamu kroz razne zivotne situacije, teske odluke, povratke i odlaske... jao, totalno me hipnotise ta reklama, kada sam je prvi put videla doslo mi je da zaplacem.

Ja jesam plakala,i placem svaki put kad je vidim...diiiivna je.
A plakanje krece od onog trenutka kad se cerka javlja majci da dolazi kuci...evo i sad sam zaplakala! a005

Sole

necemo vise o plakanju!  :F
postacemo kao danijela vranjes... :K

reklame za VIP nisu lose...
smesne su onako...

Darker