Tv reklame

Started by zabica, 30-12-2006, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zvecarka

"napred tigre" S T R A S N O

sandric

A meni je danas ceo dan u glavi ona debilna pesmica njupa njupa supa pre i posle skole,njupa njupa supa sva je deca voleee

tarantulica

Mnogo mi je slatka reklama za Metalac posuðe, kad deèko kuva veèeru za devojku i kad sednu da jedu, dolaze njegovi drugari....  :trfr:

pig_am_am

meni su divni dzinglovi na animal planet-u... ajd i to je reklama za kanal  :K

zabica

ra sam to rekla i bila sam ubedjena da nikad necu promeniti misljenje da Coca-cola ima ubedljivo najbolje reklame (secate se decko idevojka na klupi i nokia tune  :K )
Ali ova nova sa klincem koji je nestrpljiv da doceka rucak...   :wall: glupost  :wall:

Bred

a jeste videli new reklamu za donchela[ili kako god] kroasane??? :wall:
imaju li ti ljudi uopste mozga??? mis'im...  :wall:

tarantulica

Ni meni se ne sviðaju...  :nonono:
©ta je poenta?
Jedite na¹e kroasane i pravite haos oko sebe?  :wall:

Mashrum

Quote from: tarantulica on 01-10-2007, 12:06:07
Mnogo mi je slatka reklama za Metalac posuðe, kad deèko kuva veèeru za devojku i kad sednu da jedu, dolaze njegovi drugari....  :trfr:
Dobra je,ali ja sam razumela da na kraju prilazi kamerman i rasveta..tjas,bilo bi zanimljivije..  :trfr:

Favis

A reklame sa kravicom Simkom, kad je besna pa slomi bicikl...bas su mi bile slatke sve!

tarantulica

Quote from: Mashrum on 01-10-2007, 22:00:20
Dobra je,ali ja sam razumela da na kraju prilazi kamerman i rasveta..tjas,bilo bi zanimljivije..  :trfr:

Mo¾da si u pravu...  :hmm

pig_am_am

secate li se VOBANA?  :116:

makica

Joj sto mi je to poznato....
Sta to bese,hm,hm? :hmm

pig_am_am

onaj lutak sto je reklamirao vojvodjansku banku.  :K

Bred

Quote from: Favis on 02-10-2007, 01:33:03
A reklame sa kravicom Simkom, kad je besna pa slomi bicikl...bas su mi bile slatke sve!
Nope, meni ta reklama propagira nasilje  :wink: :K

nigor022

Jeste li videli reklame za Fiat Bravo ili za Lexus Hybrid Drive? Ovu za Lexus za sad mozete videti na CNNu, a Fiat imate i na nasim programima... Tako savrseno i elegantno odradjena reklama sa NEVEROVATNO snaznom muzikom. Mene je najpre i sama muzika privukla, ali kada se spoje dve tako lepe stvari, grafika i muzika (ili bolje reci tri, posto ni na ova dva primerka sto se reklamiraju bas ne mogu da ostanem ravnodusan) onda je reklama pun pogodak. Ovo je jedna od onih koje mogu da gledam dok ne poludim... Ili ogladnim pa odem do kuhinje... Evo za sve one koji ih jos nisu videli... Uzivajte:)


[youtube=425,350]BaFDOLTpe_8[/youtube]

[youtube=425,350]ozUbT6vnEFU[/youtube]