Tv reklame

Started by zabica, 30-12-2006, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

sandric

Fine reklamice...Meni se svidja reklama za Grand kafu ona sa nije lako biti ja

nigor022

Mada su meni te reklame za Grand ok, one u nastavcim sa onim Deda Mrazovima... Milena Dravic je fenomenalna glumica i sta god da reklamira verujem da taj proizvod ide... ali ne smemo zaboraviti ni ovu reklamu

[youtube=425,350]njvxN3Z9KOM[/youtube]

zoe

Јаој људи, вриснух малопре! Иде реклама, не знам шта рекламира, али је фора да је у њој Милка Цанић која каже: Добро вече! :siza: :siza: :siza: :116: :116: :116: :siza: :siza: :siza:

Ivana_89

meni ona reklama za talas totalno odvratna

napred tigre  :K  :bljak:

pig_am_am

Quote from: zoe on 05-10-2007, 17:37:54
Јаој људи, вриснух малопре! Иде реклама, не знам шта рекламира, али је фора да је у њој Милка Цанић која каже: Добро вече! :siza: :siza: :siza: :116: :116: :116: :siza: :siza: :siza:
stvarno? to moram da vidim. milka je brend.  :K

nigor022

Za Zoe... Uzivaj u jogurtu sa samo jedan posto... Dobro vece. Koja kraljica:)

[youtube=425,350]Rk861MKBHU0[/youtube]

pig_am_am

jaoooooo   :116: :116: :116:

kad li su se setili da je angazuju... o boze. sta li ona zena misli o tome sto je njeno "dobro vece" uslo u legendu?

a mogli su i bolje da odrade to...ali dobro :116:

nigor022

Pre neki dan sam se iskidao... Kaze mi drugarica da Milka Canic ima svoj Myspace profil... Ja u to ne mogu da verujem. Kaze ona da pola njenih ortaka od ranije imaju u listi prijatelja Milku Canic. Samo da se zena ne u obrazi pa posle reklame za jogurt, pocne da snima i ostale i da nam izlazi iz deterdzenata, omeksivaca, kesica za kafu ili, ne daj Boze, higijenskih ulozaka... :~

pig_am_am

pogledaj ovde na forumu,ima neki link..mislim da je vujaklija..pa def. milke. umreces od smeha.

nisam valjda off? :ohwell:

jecapereca

Quote from: zoe on 05-10-2007, 17:37:54
Јаој људи, вриснух малопре! Иде реклама, не знам шта рекламира, али је фора да је у њој Милка Цанић која каже: Добро вече! :siza: :siza: :siza: :116: :116: :116: :siza: :siza: :siza:
Upravo sam je videla! Ne mogu da verujem da su se ljudi dosetili da im Milka Canic reklamira jogurt!   Show! :siza:

nigor022

E sad se setih jedne od omiljenih reklama... Ovo je jedna od onih koja me najezi, i pred kojom zanemim svaki put kad je gledam... Nadam se da je i kod vas makar neke slicne emocije izazvala...
[youtube=425,350]iTS_bQRWds4[/youtube]

avgogh

koka kola je uvek imala dobre reklame, ali ova sto se sad vrti, sa onim klincem i njegovom majkom mi  je bas bezveze :bljak: cini mi se da oni likovi pricaju na srpskom? da nije sinhronizovana... onda nije ni cudo sto mi je  :bljak:

Bred

DA,da, Nigore, ta reklama je vrh mislim da smo vec pricali o njoj ...

Maslacak

Ok, a da li je moguæe da niko nije provalio ili prokomentarisao biser reklame za Domestos:
bakterije se vide pod UV svetlo¹æu???  :hmm :shock
:wall: :wall:

zabica

Quote from: avgogh on 10-10-2007, 12:41:55
koka kola je uvek imala dobre reklame, ali ova sto se sad vrti, sa onim klincem i njegovom majkom mi  je bas bezveze :bljak: cini mi se da oni likovi pricaju na srpskom? da nije sinhronizovana... onda nije ni cudo sto mi je  :bljak:
mislim da je nasa...jer ipak je mnoooogo glupa! !