Tv reklame

Started by zabica, 30-12-2006, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

pig_am_am

ahahaha.. da i to sto kazes.
zamislite milku kao deda mrazicu - reklamira koka kolu.

philoserbiana

Quote from: Ivana_89 on 05-10-2007, 17:38:58
meni ona reklama za talas totalno odvratna

napred tigre  :K  :bljak:
ima nesto odbojno u toj reklami! :hm

malena

O koliko nisam u toku,tek sad prvi put videh Milku Canic na tv-u u reklami i malo je falilo da umrem od smeha...  :116: :siza: :116: :siza: A ovo mi je dokaz da ni jednu temu ne zapostavljam dugo vremena...  :wall: Inace bih ovo videla jos odavno ovde na forumu...  :wall: :siza:

Smrda

nisi jedina...ni ja ne znam koja je reklama... :>

pig_am_am

[off] stavio je nigor reklamu,par strana napred[/off]  :wink:

MiKy

 :lol: dobro vece  :siza:

pop

Moram da priznam da mene reklame mnoogo vise nerviraju nego sto uzivam u njima. Kako je krenulo, uskoro ce reklame biti  kucna hemija, ulosci, Nole, coca-cola, Nole, Telenor, Vip, kafa, pa opet malo Nole... (uskoro izlazi nova reklama sa Noletom za BMW, na leto opet Gala, u medjuvremenu Telekom, Hypo...)

Shalim se malo, ako je neko zasluzio novac namenjen za marketing megalomanskih firmi, to su teniseri  :pljes:.

AquArius

A da spoje sve u jednu reklamu.

Dok pije kafu
Nole
razgovara na telefon
i zali se kako do sada nije naisao na odgovarajuce uloske ..

(a pored njega u kadru drnda masina za ves sa odgovarajucim praskom)

:lol:

Darker

Kao reklame za JAT :pljes:

tarantulica

Quote from: AquArius on 19-11-2007, 22:04:41
A da spoje sve u jednu reklamu.

Dok pije kafu
Nole
razgovara na telefon
i zali se kako do sada nije naisao na odgovarajuce uloske ..

(a pored njega u kadru drnda masina za ves sa odgovarajucim praskom)

:lol:

Gledam film na tv-u 30 minuta, reklamA 15 minuta, nastavak filma 47 minuta, vesti 20 minuta, reklamA 15 minuta, nastavak vesti 3 minuta, poslednjih 15 sekundi filma u kojima saznajemo ko je ubica, odjavna ¹pica 5 minuta... I naravno reklamA posle... :wall:

P.S. Ne volim kad prekidaju filmove reklamama...  :namcor

BK

Ja bas zbog tih reklama tj odsustvo reklama volim da gledam HRT 1 i 2, oni u toku bilo koje emisije uvek puste samo 1 reklamu, a kad se zavrsi emisija puste nekoliko reklama a opet krace traju nego kod nas i u toku emisije...kako se njima isplati, a jos imaju i sve najnovije serijale.... :OFF:

Ipak se najvise odusevim kad vidim Coca-cola reklamu  kod nas i kod njih!  :peace:

Mashrum

Meni je tako dobra ona reklama za Wash&Go od koprive..

Uvek se odvalim od smeha na reakciju lika u krevetu, kada vidi spremnu i negovanu draganu..  :116: :116: :116:

Bred

svidja mi se nova reklama za ddor dobroviljno zdravstveno osiguranje, kada lekari pregledaju pacijente u autobusu, liftu, hodniku ...  :wink:

pig_am_am

ke ke... jeste li videli onu reklamu za strong? kad prvo riba skoci bez padobrana,pa onda i tip,pa na kraju im padne helihopter.

a nije im nista,jer su zvakali zvaku  :K

MiKy

kakve samo reklame mi gledamo  :K