otac i sin izujedali taxistu

Started by pop, 26-01-2007, 21:49:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pop

,,Ljudožderstvo" u Kragujevcu
Pijani otac i sin izujedali taksistu

KRAGUJEVAC - Vojkan Milivojević, vozač ,,Palma taksija" iz Kragujevca, lakše je povređen juče u centru grada, kada su ga tukli i ujedali Savo T. i njegov sin Srđan iz Cvetojevca.

Kako je za ,,Blic" izjavio napadnuti taksista, zadobio je šest ugriza po telu sa oteklinama i morao je da primi vakcinu protiv tetanusa.

- Pola sata posle ponoći, pijani otac i njegov sin sačekali su me kod trafike na autobuskoj stanici. Napali su me, oborili na zemlju, a zatim krenuli da me ujedaju. Grizli su sa svih strana. Kad sam počeo da kukam, pobegli su. Otišao sam do Urgentnog centra i primio vakcinu protiv tetanusa, kao i terapiju sa lekovima za deset dana. Neću moći da radim, a hranim porodicu sa troje dece - kaže Vojkan Milivojević.

Policija je saopštila da je taksista napadnut zato što je nekoliko minuta ranije svedočio o incidentu u Šumadijskoj ulici, kada se Srđan T, nakon kraće prepirke, potukao sa taksistom Radetom M. iz Kragujevca, koji nije hteo da ih vozi pijane.

Napadači su privedeni u policijsku stanicu, gde su zadržani juče do 11 sati, a zatim privedeni sudiji za prekršaje.

Kako tvrde u ,,Palma taksiju", ovo je peti napad na taksiste u toku ovog meseca, a nepristojne mušterije na vozače potežu noževe, palice, pa čak i vatreno oružje


izvor www.blic.co.yu

hulio_salinas

Mislim da mrzim taksiste vise nego iko drugi, ali ovo je stvarno   :wall:
Ne verujem da ovo pisem, ali - i taksisti su ljudi.  :)

Sta mi je? Ne mogu da verujem da sam ovo napisao!   :K

Smrda

moracemo da uramimo to,hulio...hehe
ne znam,ja sve manje i manje verujem u humanost....uzas

pop

Najjace mi je kad neki pljuju po zapadnim, da ne kazem razvijenim zemljama, kao tamo je kriminal, haos, ubice itd. Kad pogledas kakve se sve stvari desavaju kod spram broja stanovnika, oni su mala deca. Bas u istom tom Bicu odakle je ovaj chlanak, pisu o choveku koji je ubio svoju zenu na istom mestu gde je pre tacno 15 god. ubio prethodnu. Onda se chovek zapita sta je taj radio na slobodi uopste, kad ono - pusten ranije zbog dobrog vladanja  :wall:
Ja inace u novinama preskacem crnu hroniku, ali ovo mi je bas bilo upecatljivo.

Bred

Zamislite sta treba da natera coveka da UJEDA drugog coveka? OK je to za zivotinje ali ljudi imaju pesnice. Ili u svakom coveku lezi ponesto zivotinjsko. :wink:

lane

Ali UJEDANJE...  :wall:
Mo¾da u svakom èoveku i le¾i ne¹to ¾ivotinjsko, ali to naravno treba jako dobro da se kontroli¹e!  :wink:
Bilo da su pesnice, ili u ovom sluèaju ujedanje...
(Ja i dalje ne mogu da verujem da su izujedali taksistu... :wall:)

Bred

a ne zaboravite i onaj skori slucaj napada na momka u sremskoj mitrovici kada su ga ujeli za glavu :wall:

lane


Al-Jasmina


Bred

da, jos malo i ljude treba vakcinisati. neke cak i preventivno :roll:

jeca87

Boze.........

Hanibali!!!!!

I to se dogadja u 21.-om veku!

Wolf

Kakvo ludilo! Ovo sam citao u novinama...Treba da ih odvale od batina, pa nek' ujedaju opet :batina

hulio_salinas

Pa samo im treba izbiti zube!   :batina
Kako ce posle da ujedaju?  :K

mikele

Зато лепо им ставиш корпу,па онда могу у шетњу,а не овако...Опасни по околину.
Quote from: pop on 28-01-2007, 19:37:48
Bas u istom tom Bicu odakle je ovaj chlanak, pisu o choveku koji je ubio svoju zenu na istom mestu gde je pre tacno 15 god. ubio prethodnu. Onda se chovek zapita sta je taj radio na slobodi uopste, kad ono - pusten ranije zbog dobrog vladanja  :wall:
Ja inace u novinama preskacem crnu hroniku, ali ovo mi je bas bilo upecatljivo.
А ово је још занимљивије,мислим ''занимљивије''!!!Да није ужасно и жалосно,било би јако занимљиво.  :wall: :wall: :wall:
Ма хиљаду пута сам рекао себи не читај црну хронику.И не читам је,али је други читају уместо мене и преносе ми.  :batina :batina :batina

vladimir

Ljudi, ¹ta se, bre, èudite? :namcor
Oni su iz mog kraja, tamo nemaju ljudi 'leba da jedu, moraju da gricnu ne¹to kad ogladne posle rakijice... :igra: