Peppers-i u junu u Inðiji

Started by pop, 26-01-2007, 22:33:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

avgogh

i najverovatnije je tako i bilo! ma da, najbolje da imaju svoj tim meteorologa, koji su nanjusili oluju iznad Indjije...
Quote from: Baby Jane on 30-06-2007, 09:34:55
Veruj mi ni ja ne kapiram :hmm al Ameri su to,nezna bica i obicna kisa moze itekako da im naudi :K :K :K...

a nama ni americke bombe ne mogu nista... zato se lose kapiramo sa njima, mozda...

i, nasi bi mogli jos koji put da naprave koncert u nekoj nedodjiji... mis'im, toliko ljudi u jednom danu je trebalo da se transportuje do livade u okolini Indjije...

Masha

Izvinjenje Egzita zbog kolapsa

Udru¾enje Egzit izrazilo je danas ¾aljenje i preuzelo deo odgovornosti za saobraæajni kolaps posle koncerta "Pepersa".
"Izra¾avamo ¾aljenje i preuzimamo svoj deo odgovornosti za gu¾vu u saobraæaju do koje je do¹lo nakon koncerta, iako regulisanje saobraæaja i izlaza nije bilo u na¹oj nadle¾nosti", pi¹e u saop¹tenju Udru¾enja Egzit.
Po zavr¹etku jednog od najveæih rok-koncerata ikada u Srbiji, na kojem se prema saop¹tenju policije okupilo oko 100.000 ljudi, haos u saobraæaju je trajao do ranih jutarnjih sati. Tek ujutro su iz Inðije oti¹li poslednji posetioci.
"Zbog vanrednih okolnosti izazvanih jakim nevremenom, bilo je neophodno da se arena isprazni u ¹to kraæem roku, ¹to je i uèinjeno za 19 minuta. To je uobièajena praksa u svetu, posebno posle nedavne oluje na festivalu u Veneciji kada su se tornjevi sru¹ili na publiku i povredili dvadesetak ljudi", saop¹tili su organizatori.
Udru¾enje Egzit je navelo da je organizacija do zavr¹etka festivala tekla skoro besprekorno i da je 80.000 ljudi prisustvovalo do sad neviðenom rok spektaklu, kao i da je bilo samo 100 zahteva za medicinsku pomoæ i da se nije èekalo na ulazima.
"Izvinjavamo se svima koji su se te veèeri na¹li zaglavljeni u koloni. Od svojih gre¹aka ne be¾imo, kao ¹to ne be¾imo ni od svojih uspeha", pi¹e u saop¹tenju.

BETA

pig_am_am

c c c fini ljudi neki,fini,fini...

Smrda

pa sad su fini kad su pokupili parice...

pig_am_am

ma nisam nasla smajlija za ironiju...smrda.hehe. ti si meni nesto u rodu? :K

Smrda

Quote from: pig_am_am on 02-07-2007, 12:56:11
ma nisam nasla smajlija za ironiju...smrda.hehe. ti si meni nesto u rodu? :K
pa darker nas je vec strpao u isti kos....
i ja se ne bunim...
sta znam da nismo neke sestre od muske tetke...heeee

cvjetic

pex je u pravu i ima provjerene informacije...oni su htjeli da uzmu sto vise para i zbog toga je sve propalo...kisa nema veze sa tim uopste,koncerti se odrzavaju kako god...s tim sto je ovo bio festivalski nastup,a ne koncert kako je najavljivano...zato je i trajao krace,i zato je bio takav izbor pjesama...zao mi je svih koji u bili na koncertu,jer su se napatili svjetski...Peppersi po meni stvaro nisu nista krivi,kriv je iskljucivo organizator! ljudi su odradili posao za koji su bili placeni,profesionalno...to je tako uvijek,njihov repertoar i cijena se znaju...i Aqua je to ljepo rekla...nasamareni oni,nasamareni vi!

Bred

Quote from: aziraphale on 28-06-2007, 18:01:44
Quote from: Bred on 28-06-2007, 12:06:20
----------
[off]kazem ja-Ceca konza [/off]:K

sto?
da nisi mozda bio na peppersima?
a zasto je to bitno?

mikele

Quote from: cvjetic on 02-07-2007, 14:27:52
nasamareni oni,nasamareni vi!
А ови узеше парице :K

zoca

ma tako nam i treba...posle se cudimo zasto niko nece da nam dodje...kada se trudimo da pokrademo svakog koga mozemo!!! uzas!!!

pig_am_am

a taj gradonacelnik indjije,uostalom i exit, vaze za naj u svojoj struci...

Bred

Quote from: zoca on 02-07-2007, 17:43:53
ma tako nam i treba...posle se cudimo zasto niko nece da nam dodje...kada se trudimo da pokrademo svakog koga mozemo!!! uzas!!!
bas, samo se brukamo ...

Anka

Ajde ,ajde nema sad kukanja...bili smo na  koncertu...culi smo ih i ono sto su odsvirali bilo je sjajno...a to sto su nasi organizatori zasrali to se moglo i ocekivati...peppersi nisu imali pojma da je 100.000 ljudi doslo samo njih da cuje al kao sto rekoh to je do nase srpske organizacije!
a za pepperse ...nadam se da ce opet doci ..i da ce nam svirati duze sledeci put :)

yeca

samo se vi nadajte...
Ko se nada, umire u bedi  :K  :K  :K
:cvet

Smrda