Peppers-i u junu u Inðiji

Started by pop, 26-01-2007, 22:33:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Smrda

cini mi se negde oko 2 500 ako je sudeci po dosadasnjim koncertima,mada...nikad se ne zna..

aziraphale

"i gde bas nadjose indjiju...."

lokalni baja u indjiji je neki mladi japi, mega radan i ultra sposoban. bio u dss-u, pa prebegao u ds. gomila para, tako mi kazu ljudi koji tamo nesto i rade, se sliva u taj mali grad (varosica? sokace?).

nesto sumnjam da ce doci, a ako bude, moze anthony da falsira koliko mu dusa iste.... (e, stvarno, darker, gde se pros** tako:)

Darker

Pa to zahvlai neko starijem koncertu koji gledah, stvarno je bilo haos... A onda sam skoro gledao neki noviji i totalno u ¹oku:-) Ali dobro... Pogre¹i èovek...
A i ja mislim da nema ¹anse da bude ispod 2500...

pop

Cenim da ce cena biti stvar procene  :K  :K  :K
Ako stvarno budu planirali koncert na toj poljani, za preko 100 soma ljudi, karta ne bi smela da bude preko 2000. Ako bude planirano manje ljudi, bice minimum 2 500, ali minimum.

P.S. Kad sam burazeru preneo vest da RHCP dolazi u Indjiju, odgovor je bio ' Aha, a Madona dolazi u Staru Pazovu '  :K

mandm

Prema nezvanicnim informacijama karte u pretprodaji ce biti 2000 din. a pred koncert 2800 din. Nije lose, nije lose....

Korisnicko Ime

Karte za RHCP u prodaji od 4. marta


Ulaznice za rock spektakl godine, koncert Red Hot Chili Peppers, biæe pu¹tene u prodaju 4. marta po ceni od 2.000 i 2.800 dinara, prenose elektronski mediji.

Ogranièen broj karata biæe pu¹ten u prodaju po ni¾oj ceni, a kasnije æe cena drugog kontingenta ulaznica "skoèiti", prenosi "Blic".

Dugo oèekivani nastup RHCP u Srbiji izazvao je ogromno interesovanje u celom regionu, pa se procenjuje da ni 80.000 karata neæe biti dovoljno za sve posetioce.

Koncert æe biti odr¾an 26. juna, pored autoputa u blizini Indjije, u "italijanskoj industrijskoj zoni", a organizator je "Udru¾enje EXIT".

Organizatori su najavili da æe Entoni Kidis i ekipa nastupiti na bini "kakva nikada nije vidjena kod nas".

"Bina sti¾e iz Belgije, to su posebni uslovi koje je bend postavio. Mo¾emo samo da ka¾emo da takva bina nikada nije vidjena u Srbiji", istakli su organizatori.

RHCP, najveæi rock bend od sredine osamdesetih, uglavnom æe na koncertu prezentovati materijal sa duplog albuma "Stadium Arcadium", mada mo¾emo oèekivati i da nas "poèaste" starijim hitovima.

Pored "Pepersa", na jednodnevnom Green Festu nastupiæe jo¹ nekoliko bendova, èija æe imena biti poznata uskoro.

(MONDO)

pop

RED HOT CHILI PEPPERS live in Serbia!!!
Wednesday, 28 February 2007

Jedan od najveæih savremenih rok bendova Red Hot Chili Peppers nastupiæe 26. juna u Inðiji na GREEN FEST festivalu koji organizuju EXIT i svetska koncertna agencija Live Nation zajedno sa pivarom Carlsberg. Biæe to jedini nastup RHCP u ovom delu Evrope ove godine, a pored Srbije tokom evropske turneje nastupiæe jo¹ i u Francuskoj, Nemaèkoj, Poljskoj, Italiji i ©paniji. Pro¹logodi¹nji album RHCP „Stadium Arcadium“ prodat je u vi¹e od ¹est i po miliona primeraka. Prema anketama sa prethodnih EXIT festivala, kao i prema nedavnoj anketi Kontra magazina „Na EXITu bih voleo da vidim“, Red Hot Chili Peppers je i najpopularniji i najtra¾eniji strani bend u Srbiji.

Koncert u Inðiji je od pre nedelju dana najavljen i na zvaniènoj internet stranici benda.

Na jednodnevnom GREEN FEST festivalu 26. juna nastupiæe jo¹ i Kasabian, Kiril, Edo Maajka i Ritam Nereda.


Ulaznice za GREEN FEST festival biæe u prodaji od 4. Marta i moæi æete da ih kupite preko ove dve internet adrese:

www.exitfest.org

Info-centar radi svakog radnog dana od 9 do 17 sati, a u nedelju èetvrtog marta od 15 do 20 sati. Telefon Info-centra je +381 21 475 42 22. Od 5. marta preko ovog telefonskog broja moæi æete i da telefonski rezervi¹ete ulaznice. Elektronska adresa Info-centra [email protected] adresa je za¹tiæena od robota. Potreban vam je Java-skripta da bi ste je videli. .

www.ticketline.co.yu

Karte æete takoðe moæi da kupite na prodajnim mestima kompanije Ticketline, kao i da ih naruèite preko Ticketline telefona 011 20 30 570.

Oni koji veæ imaju kupljene ulaznice za EXIT 07 moæi æe ulaznicu za GREEN FEST da kupe po najpovoljnijoj ceni i RHCP gledaju za samo 1590 dinara! Ulaznice po ovoj ceni biæe moguæe kupiti iskljuèivo na www.exitfest.org.

Najbr¾ih 15 000 kupaca moæi æe da kupe ulaznice po ceni od 1990 dinara.

Cena ulaznice u redovnoj prodaji je 2790 dinara.

Cena ulaznice na dan GREEN FEST festivala biæe 3990 dinara.

Najveæi broj ulaznica biæe pu¹ten u prodaju u Srbiji, ali je odreðen i kontigent za posetioce iz zemalja regiona, a odreðeni broj karata distribuiraæe sam bend preko svog fan kluba.

Vidimo se u Inðiji.



izvor www.exitfest.org

pop

#22
sad sam se iscimao najstrashnije, ali dzabe 037  ! karte se rezervisu od 17h, ali nema shanse da ih dobijem na tel. broj, a preko neta ne moze. treba biti baaas uporan...


***

Uspeo sam!!! Yupiiiii  :V  :~  :V  :~
Jedini nacin da dobijes karte za 1990 din je preko sajta www.exitfest.org jer preko tel-a nema teoreme.

zoca

ma super...vec je rasprodato 20000 karata (one od po 2000din)...za dva dana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mikele

Ја сам резервисао карте од 1990 динара :plez :plez :plez

vladimir

Ja sam pro¹ao malo skuplje, 2790 dinara, ali idemo ja i moj brat Pablo!!! :V :V :V
Sad kreæe ¹tednja za karte... :help2:

zoca

a i ja sam prosla sa malko skupljom varijantom...ovom od 2790din...ali nema vze... :~ :loptica

zabica

e super sto svi idete i radujete se koncertu, ali menjajte naziv teme!  :plez

Natza


TweeTy

Danas je poslednji dan za uplatu,za one koji su rezervisali karte preko neta 4. marta!!!!!!