Peppers-i u junu u Inðiji

Started by pop, 26-01-2007, 22:33:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Natza

da...jurila sam to danas da uplatim...i jedva sam se odbranila od sluzbenika koji je non stop ponavljao kako mi zavidi :D  :luda :djavo

zoca

a ja sam tamo kada sam rezervisala rekla da di karte posalju na kucnu adresu...sta je sa tim...kada se to placa...

mikele

Quote from: zoca on 14-03-2007, 14:59:49
a ja sam tamo kada sam rezervisala rekla da di karte posalju na kucnu adresu...sta je sa tim...kada se to placa...
Не знам каква је процедура око те кућне доставе јер тамо пише да се то испоручије ДХЛ-ом,тако да ми то није баш јасно коме и где се уплаћује.Јер ти стигла нека уплатница на mail,када си резервисала карте? :`?
Мени је стигла уплатница,коју сам ја уплатио и сада чекам да ми јаве када и где могу да подигнем карте.

Smrda

ako uzimate na kucnu dostavu,
onda ce da vam DHL donese karte,a obavestice vas telefonom dan ranije da budete kuci...
i placaju se i troskove poste(a ja ne mogu sad d ase setim kako se to kaze,pa sam 'vako napisala...),ali to je sica ..
a pare na ruke dostavljacu,i dobijete priznanicu i to je to.

zoca

aaa...hvala...ma daje se 100dindzi za kucnu dostavu...hvala jos jednom...

Natza

pa da... od 100 pa navishe...zavisi odakle ste...i placa se odmah sa uplatom ulaznica .... samo se uplacuje drugom uplatnicom i na drugi ziro racun...ako ste izabrali kucnu dostavu mora da su vam poslali model uplatnice....ako ne...onda chekajte maj mesec :)

Masha

Ja se cuh malopre sa sestrom koja mi rece da je danas 8 sati cekala da uzme kartu koju je rezervisala 4.  :shock

Lence

    Ja sam cekala juèe citavih 20 minuta!  :plez
Padala je ki¹a, pa ljudi verovatno nisu bili raspolo¾eni da izaðu iz kuæe

Enea

drugari, pomagajte... obecala sam mladjem bati da cu mu nabaviti 3 karte.. ako neko cuje gde ih tapkaju, obavezno da mi javi!

pop

Meni je stig'o vaucher na mail, i sad treba da ga odstampam i zamenim za kartu na bilo kom prodajnom mestu, a rok je do 18. juna. Opustencija...  :wink:

Masha

E,pope, sto mi to ne rece ranije, da sestru posredim 8 sati cekanja  :`?

pop

@ masha
Pa napisah ja cim sam rezervisao da je najlakse bilo rezervisati preko www.exitfest.org , dobijes uplatnicu na mail i uplatis.

vladimir

Ja i moj brat Pavle smo èekali par sati, pili pivo i upoznali puno zanimljivih likova u redu za karte.NApravi¹ od svega dobro zezanje. :luda
Biæe ludilo na certu, mogli bi da napravimo neku organizaciju da dosta nas sa foruma ode zajedno na koncert. :hmm

mikele

И мени је стигао ваучер. :loptica :loptica :loptica
Много је било боље да се карте резервишу преко www.exitfest.org,него преко тикетлајна или како се већ зове.
Попе хвала на информацијама јер да не би тебе,ко зна како бих ја резервисао карту :wave:

pop

@ mikele
Velkom and sam adr tajm  :K

P.S. Ja se vec neko vreme drogiram sa Stadium arcadium, odlican je album. Do duse, moji favoriti za koncert su ipak stvari sa Mothers milk ili Blood, sugar, sex, magic.