Otvorena Telenorova telefonska prodaja

Started by Korisnicko Ime, 27-01-2007, 11:33:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Beograd, 26. januar – Telenorovi brojevi, tarifni paketi i svi telefoni iz redovne ponude mogu se od skora kupiti i preko kanala direktne telefonske prodaje. Ovaj naèin kupovine posebno je pogodan za graðane koji u blizini nemaju Telenorovu prodavnicu, kao i za sve one kojima je iz bilo kog razloga ugodnije da kupuju od kuæe. Pozivanjem broja 063 39 39 39, koji je besplatan iz mre¾a 062 i 063, graðanima su na raspolaganju operateri za sva obave¹tenja i savete o izboru telefona ili tarifnih paketa. Postupak je brz i jednostavan. Narud¾benica se popunjava veæ tokom telefonskog razgovora, a ugovor se potpisuje u trenutku dostave korisniku. Rok za isporuku je tri radna dana, a tro¹kove isporuke snosi Telenor. Radno vreme direktne telefonske prodaje je radnim danima od od 8 ujutru do 10 uveèe, i vikendom od  7 ujutru do 7 uveèe.

Izvor: benchark.co.yu

xxx

pa to je za svaku pohvalu...svaka cast...borba za trziste...sta mislite da li se isplati preci na postpejd....jer sam cula kao da dosta kradu...pa me interesuje ako je neko na postpejdu,kakvo je njegovo misljenje...

Bred

hm, i dalje kaskaju za mtsom a ranije je bilo obrnuto. Ja ne bih preporucio prelazak na postpaid kod mobtela tj telenora jer su se ranije desavale mnogo nerazjasnjene situacije doduse, ne znam kakvo je sad trenutno stanje. Ali ako stravicno mnogo koristis telefon, bilo za razgovore bilo za sms onda ti se definitivno isplati preci na postpaid bilo kod telekoma bilo kod telenora, trenutno nisam u toku kakvi su paketi kod jednih i kod drugih. Ja licno koristim mts etc postpaid karticu i ok  zadovoljan sam s obzirom da mi je razgovor u etc mrezi 1.2din/min i imam 10mb gprs-a free.

xxx

hvala bred...a kakva ti je to etc kartica...jel placas nesto mesecno ili koliko potrosis toliko platis...

AquArius

@xxx

http://www.etc.org.yu/telekom.htm


Pogledaj link, sve pise.

:happy: