Serbonovi sinovi

Started by Korisnicko Ime, 27-01-2007, 15:11:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

 :OFF  :OFF  :OFF

Darker

To Roben konkuri¹e za mesto mod-a?:-)
Masho :Bog
U stvari, Ivo Andriæu :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog
I to je sr¾ cele prièe, alal mu vera, pre 50 godina je to pisao...
Quote"Kad god sam i gde god sam naisao na ljude koji su pokazivali suvise razvijenu brigu za nacionalni ponos i opsti interes ili preteranu osetljivost za licnu cast i dostojanstvo, uvek sam, gotovo po pravilu, nailazio i na ogranicen um, nerazvijene sposobnosti, tvrdo srce i grubu, kratkovidu sebicnost."


Masha

Pa, Darkeru, meni mozes  :Bog jer sam ja to isto rekla samo malo manje poeticno, a Ivi Andricu, kao sto sam rece, svaka cast i milion istih ovakvih  :Bog. Tacno tako, srz cele price!

Roben

bravo bas ste to lepo rekli :pljes: :pljes: :pljes:

Masha


Roben

ali me mnogo vise nerviraju ljudi koji mrze moj narod

Masha

#66
Pogresno si nas razumeo  :cvet. Ne znam zasto samo dosli do toga moj - tvoj, ali nema ni veze. Ja sam Roben u poslednje 2 godine zivela od Turske, preko Ceske, Austrije, do Amerike i na kraju sam ipak ovde i znam da sam svuda gde sam bila mnogo ljudi naucila o Srbiji i da su svi oni rekli da ne mogu da veruju da na TV - u slusaju to sto slusaju. Pa ti sam zakljuci da li sam ili ne patriota.

lijepa bosanka

Voli svoje,postuj tudje!!!!
I ja time sto kazem da su Hrvati mnogo mudri ne kazem da ih ne postujem,cisto kao ziva bica,jednu od nacija...ali ne mogu da ih volim...iz onih razloga koje Krestic spominje....zbog svega sto je moja bliza rodbina prozivela,sto sam procitala...
Mada iskreno....voljela bih da nadjem neki snimak toga sto je rekao....

Masha

Potpuno se slazem sa ovim voli svoje, postuj tudje.

Roben

ali ne mozete da krivite samo srbe i da tvrdite da je to sto stranci misle automatski ispravno
za ratove i za sva sra.. su krivi i drugi isto koliko i mi u tome je poenta onog sto hocu da kazem

Darker

Pa i ja isto:)
Okili, nadam se da smo se izduvali...

wolfeitzckie

 ма мислим да је најбоље да се политика у потпуносту избаци са форума. ово је само идеја , наравно, али мислим да није тешко увидети да нам је стварност превише исполитизирана. проблем са политиком је да, што је човек мање разуме, више осећања укључује у исту. ово је фармацеутски форум  и мислим да је политика овде вишак, има пуно места где се воде политичке расправе тако да нема разлога да се то и овде дешава. има пуно ствари које нас спајају (фарм. фак. нпр.), зашто би инсистирали на стварима које нас раздвајају и покушавали да убедимо једни друге у исправност сопствених идеја. дакле предлог мод-у, без политике!

Roben

svako bira teme koje ga interesuju ako te neka tema ne interesuje ne posecuj to je tvoje pravo i niko ti ga ne moze oduzeti

AquArius

Quote from: wolfeitzckie on 03-02-2007, 23:55:52има пуно ствари које нас спајају (фарм. фак. нпр.), зашто би инсистирали на стварима које нас раздвајају и покушавали да убедимо једни друге у исправност сопствених идеја.

Ne mozemo politiku (nazalost) hirurski otkloniti sa foruma.
Po principu - sto se ne sme ili ga nema - to je i najsladje.
Od politike se (ocigledno) ne moze pobeci!

Ali gornji citat razoruzava,
zato me je i "prevario" da se i ja oglasim u ovoj temi.
:cvet

Darker