Serbonovi sinovi

Started by Korisnicko Ime, 27-01-2007, 15:11:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Darker

ne ne ne ne, NAS SU ugnjetavali, bla bla bla...:-)

Alnus Glutinosa

Macani, ne znam zasto se uopste trudite...  :cvet

Roben

Ja ne razumem vas jer to nesto ruzno biti PATRIOTA

Korisnicko Ime

Da li je neko od nas napisao da je ruzno biti patriota?

Alnus Glutinosa

Samo nije bilo, ni vreme ni mesto, da se to u tolikoj meri iskazuje i PRETERUJE!

Roben

Tacno ali je on znao gde ide i nije trebao da ide. Mene samo nervira komentar da su akademici fasisti

Darker

Pa razumem za¹to je preterao, a jeste malo preterao

pop

Kad bolje razmislim, i ne cudi me kad neko G.Markovica nazove antiSrbinom jer isto su tako i Divca etiketirali kad je podrzao Tadica na predsednickim izborima protiv Tome grobara. Ta dva coveka (Markovic i Divac) su toliko pozitivnog marketinga za nas narod uradili u svetu, da im treba dici biste na sred Kneza. To su PATRIOTE, a ne ovi sto pricaju (ili jos gore - veruju) da su prvo nastali Srbi, pa onda amebe  :help2:.

Darker

Ljudi me¹aju patriotizam sa pljuvanjem i mr¾njom... Patriotizam JE LJUBAV!!!

Roben

Ljudi vi samo treba da procitate sta je on napisao i to tumacite. Nisam reko da je on antisrbin nego da je preterao sa akademici=fasisti a o patritizmu mislite sta hocete ja znam sta je

dissolved girl

Quote from: Darker on 28-01-2007, 23:39:49
Ljudi me¹aju patriotizam sa pljuvanjem i mr¾njom... Patriotizam JE LJUBAV!!!

voleti svoju zemlju po svaku cenu a mrzeti sve ostale..e to. :roll:


mikele

Могао би ''господин'' Марковић мало да смањи доживљај и да обрати пажњу мало на свој речник.Јер те ''декице и бакице'' које он спомиње нису случајно тамо где јесу.А ако му је сметало то што човек не воли Хрвате и што је изнео своја лоша искуства са њима(мада се слажем да ово није било право место за то),могао је то на неки другачији начин да искаже,а не да се посмева и са дотичним господином,а и са целом САНУ.То нису манири једног господина,а ја сам Марковића сматрао управо господином.Али...
Јесте он добар редитељ и на томе свака му част,али као човек је јако прост.Стварно срамота за САНУ што позивају такве људе тамо.

Roben

Quote from: dissolved girl on 28-01-2007, 23:45:15
Quote from: Darker on 28-01-2007, 23:39:49
Ljudi me¹aju patriotizam sa pljuvanjem i mr¾njom... Patriotizam JE LJUBAV!!!

voleti svoju zemlju po svaku cenu a mrzeti sve ostale..e to. :roll:


po tebi je mrzeti svoju zemlju i narod a voleti sve ostale

Darker

E jbg... Opet se kuva... Ajde lepo smirite strasti vas dvoje da vas ne bacim lavovima!! puc

Roben

samo odgovaram na prozivke a kad prestane da proziva i ja cu prestati da odgovaram na taj nacin :djavo