Farmakoterapijski pristup

Started by jov@n, 31-01-2007, 07:15:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

jov@n

Dragi forumasi,
u pripremi je ovogodisnji Drugi susret studenata medicine i farmacije, Farmakoterapijski pristup, te bih vas zamolio da uticete svojim glasovima i predlozima na izbor teme ovogodisnjeg susreta. Molio bih vas da ukoliko zelite, to ucinite sto pre, ove nedelje, da bi se tim pre  pocelo sa promocijom dogadjaja pod temom koja bude izabrana. na konacnu temu susreta osim vas, nasih studenata, naravno uticu i studenti Medicinskog fakulteta. Anketu, kao i vise informacija o samom dogadjaju mozete naci na www.napser.org, ili pisati meni licno na [email protected]. Hvala vam unapred!

Bred

Hm, koliki je broj ljudi koji je polozio farmakologiju i koji ce moci to da prati? treba o tome razmisljati :hm:

pereca

Prosle godine se odazvalo zaista puno ljudi.
ne verujem da se situacija sa farmakologijom u velikoj meri razlikuje ove godine.

Dukica

A koji je postupak?
Kako da se prijavimo i to sve?

tarantulica

Da se ne brukamo..... Ispravite labAratoruju u anketi "Koja oblast farmacije vas najvi¹e interesuje"...  :cvet 

jov@n

Uz malo izvinjenje sto nisam brze odgovorio tvrdim da prvo nikakav problem nije sto vecina studenata nije polozilo farmakologiju, jer izmedju ostalog ovaj dogadjaj je tu pre svega da bi se nesto naucilo, tako da im slusanje ovih predavanja moze uneti vise smisla u ono sto bi inace ucili bez ijednog posecenog redovnog predavanja iz farmakologije, naravno u krajnjoj liniji. Smisao svega je da je ucesce na seminarskom delu, odnosno predavanjima svima dozvoljen, cak bi sto vise ljudi sa razlicitih godina trebalo da prisustvuje, s tim da ce blagu, ali ponavljam blagu prednost imati studenti pete i cetvrte godine, jer ce broj ucesnika biti ogranicen. Sto se prijave tice, sve ce biti na vreme receno i objasnjeno, za sada je primarno da u saradnji sa profesorima, a pre svega sa studentima, odredimo temu susreta. zato bih vas zamolio da svi koje interesuje ovaj nastupajuci dogadjaj, odu na napserov site www.napser.org i glasaju za temu ili da kao sto su vec neki uradili(pohvale!) meni na adresu iz proslog pisma posalju svoje sugestije, predloge i komentare. Pozdrav, raja!

Natasa

hvala za prijavljivanje greske....lapsus....to je to kad se radi previse kasno :)
ako imate neki predlog ankete, javite

na sajtu ce biti i on line aplikacija za Farmakoterapijski pristup, cim bude vreme

Natasa

Samo mi recite da li mozete normalno da glasate? posto je podesavam anketu, jer svaki glas je vazan :)

Smrda

da li je moguce da je samo 2 glasalo?
ili meni nesto ne radi komp?
ja sam ok glasala....

AquArius

#9
taj drugi sam ja  :wink:

U principu smatram da su sve navedene teme veoma ineresantne!

cvjetic

ja ne mogu da glasam!pokusala sam i juce i danas,i ne mogu!! :hmm :hmm

AquArius

ja sam veceras glasala bez problema,
ali jedino me zacudilo sto sam bila prvi glas,
to je najverovatnije zbog azuriranja

pokusaj sad
http://www.napser.org/srpska-verzija/dogadjaji/dogadj_index.htm
pa desno

cvjetic

hvala aquice,uspjela sam sad... :~ :~ :~

mikele

И ја сам сада успео да гласам и ''моја тема'' води са 3 према 1  :wink:

AquArius

#14
veoma nam je drago zbog "tvoje teme"  :wink:

Mene interesuju i teme vezane za CNS.
Onkologija takodje.