Vesti iz MTS-a

Started by Bred, 01-02-2007, 10:29:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Bred

#30
pa da, logicno, darusaz me zbuni :F :K


-----------

MTS prodaje brojeve koji poèinju nulom
Petak, 14. septembar 2007. 13:20

Mobilna telefonija Srbije (MTS) poèela je u petak da prodaje pripejd kartice za mobilnu telefoniju sa
numeracijom koja poèinje nulom.

Kako se navodi u saop¹tenju, uvdjenjem nove numeracije, od sada, prvi put na tr¾i¹tu korisnik æe moæi da odabere brojeve od 064/0000000, pa navi¹e.

Navodeæi da je to uradjeno zbog velikog interesovanja korisnika za pripejd brojeve, MTS istièe da je u avgustu prodala 116.000 pripejd brojeva.

mtsmondo.com

tarantulica

Do 30. novembra, sa svakom uplatom dobijate 50% vi¹e od uplaæenog iznosa!  :>

josefina87

eeeee..meni je mama uplatila danas i stigla mi je ta poruka i 150 din vise!! :K
bravo za mts!! :happy: :pljes: :pljes:

tarantulica

: Novogodi¹nja BEL promocija


Buduæi da predstoje novogodi¹nji i bo¾iæni praznici, vreme èestitanja i dugih razgovora, omoguæavamo Vam jedinstvenu priliku da tokom decembra i januara produ¾ite razgovore. U ¾elji da ¹to vi¹e osetite praznièno raspolo¾enje, darujemo vam dodatne besplatne minute razgovora i besplatne poruke u promotivnom periodu od 1. decembra do 31. januara, tako da se broj besplatnih minuta i poruka poveæava za èak 40 odsto

Op¹irnije (http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2036)

darusaz

Мени су јавили SMS-ом негде око поднева данас. Супер. Сад да чекамо "теленор" одговор на овај есктра додатак порукица и минута.  :>

tarantulica

Jo¹ kad bi smanjili cenu poruka, po¹to je to jedino ¹to prekoraèim svakog meseca...  :shy:

*

A kakvo je ono placanje uspostavljanja veze 1.9 din BEZ PDV-a, sto znaci 2.4dinara otprilike????

tarantulica

I to, i tarifiranje po sekundi posle 1. minuta  :hmm

*

Ne znam sta im bi odjednom... Nije ovako bilo. Do sada je samo telenor naplacivao to uspostavljanje veze sto je po meni bas bzvz... Ne znam da li to racunaju i dok jos kao imamo te tzv. besplatne minute :hmm

tarantulica

Sad sam ih zvala, to uspostavljanje veze se plaæa tek kad se istro¹e svi minuti  :happy:

*

O, tarantnulo :Bog
Pametni ljudi zovu i pitaju, a ljudi kao ja nagadjaju :K

darusaz

Quote from: tarantulica on 01-12-2007, 20:29:33
Sad sam ih zvala, to uspostavljanje veze se plaæa tek kad se istro¹e svi minuti  :happy:
i kod vip-a tek kada isteknu free minuti. mada je kod vip-a uspostava veze najskuplja. a prvi minut se placa u celini, bez obzira na duzinu razgovora.  .blah.

mina-L

Divno je sto su ovih dodatnih 50% od onog sto uplatis produzili i do 15.decembra! Jupiiiii! :~

Enea

meni stize bonus do kraja godine od one akcije 480+ & 980+ 

uplaticju kredu tek 2008 :>

eh shta radi konkurencija

Bred

QuoteOd danas je moguce proveriti stanje mt:s postpaid racuna USSD kodom *797# pa ok.
<a href="http://www.elitesecurity.org/t299324-0#1784092" rel="nofollow">izvor</a>