Vesti iz MTS-a

Started by Bred, 01-02-2007, 10:29:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Girl

Da, i meni stize (sto proslih, sto buducih) 10 meseci 2x100 din i 2x50 poruka (2x sam uplatila) mesecno, za sada je proslo 4 meseca.
:~

tarantulica

Quote from: Bred on 04-12-2007, 08:13:26
QuoteOd danas je moguce proveriti stanje mt:s postpaid racuna USSD kodom *797# pa ok.
<a href="http://www.elitesecurity.org/t299324-0#1784092" rel="nofollow">izvor</a>

Jo¹ uvek ne radi  :nonono:

Enea

akcija dopuna 50% dobija traje do 15. u ponocj  :ball2:

_d.0.t_

#48
[off] ... posle ponocji, moj mobilni cje se pretvoriti u bundevu.lol

mog'o bih se chastiti... [/off]

Bred

Praznièni poklon za prepaid korisnike!

Aktivirajte uslugu „Nula u mt:s mre¾i” i razgovarajte sa vi¹e od 5 miliona prijatelja za 0 din/min, 24 sata dnevno.

Za aktivaciju ove usluge, po¹aljite SMS sa tekstom NULA na broj 7770.

Nakon slanja zahteva za aktivaciju, pod uslovom da na Va¹em raèunu imate dovoljan iznos za naplatu meseène pretplate, usluga æe vam biti aktivirana u roku 24 sata, o èemu æete biti obave¹teni putem SMS poruke. Cena pretplate za 30 dana kori¹æenja je 750 dinara

Akcija traje do 31.1.2008. godine i va¾i za sve prepaid korisnike.
Ukoliko se prijavite, za sve uspostavljene pozive unutar mt:s mre¾e naplaæuje Vam se samo odgovor na poziv u iznosu od 1,77 dinara po pozivu.
Ostali pozivi i usluge naplaæuju se prema tarifnom profilu koji trenutno koristite.

U pretplatu je ukljuèeno 1500 minuta u okviru mt:s mre¾e. Nakon isteka pretplate odnosno perioda od 30 dana, ukoliko imate vi¹e od 750 dinara na svom prepaid raèunu, automatski vam se produ¾ava pretplata pod uslovom da niste poslali zahtev za deaktivaciju usluge.

Uslugu „Nula u mt:s mre¾i” mo¾ete da deaktivirate slanjem SMS poruke sa tekstom STOP na broj  7770 i nakon isteka perioda od 30 dana od dana prijave usluga æe Vam biti deaktivirana. SMS poruke za aktivaciju i deaktivaciju usluge „Nula u mt:s mre¾i” naplaæuju se prema standardnoj ceni SMS-a.

Napomena: Ukoliko ste prijavljeni za uslugu „Omiljeni broj” ne mozete da se prijavite za uslugu „Nula u mt:s mre¾i”  sve dok vam je usluga „Omiljeni broj” aktivirana.

Izvor:http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=22431

Al-Jasmina

 :lol: :lol: :lol: :lol: Koja navlakusa,
NULA a ono 750 dinara   :wall: :)):

maya

Quote from: Al-Jasmina on 17-12-2007, 19:22:37
:lol: :lol: :lol: :lol: Koja navlakusa,
NULA a ono 750 dinara   :wall: :)):

i ne samo to,nego i

Quote from: Bred on 17-12-2007, 10:31:57
Ukoliko se prijavite, za sve uspostavljene pozive unutar mt:s mre¾e naplaæuje Vam se samo odgovor na poziv u iznosu od 1,77 dinara po pozivu.
:shock

Bla_bla_blaaaa

Ja sam koristila ovo Omiljeni broj i skroz je ok 150 dindzi mesec dana...Al ovo je 750 :shock zasu

tarantulica

QuoteU pretplatu je ukljuèeno 1500 minuta u okviru mt:s mre¾e

30 dana kori¹æenja....
25 sati prièe...

Lo¹e po mozak, definitivno....  :roll:

Bred

da, a preko cele naslovne strane u novinama je reklama nesto tipa kako da za 0 din dobijes 5000000?  :batina :wall:

tarantulica

Reklama je va¾na...
Treba je sroèiti da privuèe pa¾nju...

A 1500 minuta stvarno zvuèi primamljivije nego 25 sati  :hm

Bla_bla_blaaaa

bolje da su stavili koliko sekundi   :K

Bred

Quote from: tarantulica on 04-12-2007, 21:30:36
Quote from: Bred on 04-12-2007, 08:13:26
QuoteOd danas je moguce proveriti stanje mt:s postpaid racuna USSD kodom *797# pa ok.
<a href="http://www.elitesecurity.org/t299324-0#1784092" rel="nofollow">izvor</a>

Jo¹ uvek ne radi  :nonono:

Dakle, ovo bi trebalo svima sad da radi.
Ne znam kao je kod vas ali meni se stanje refreshuje izmedju 7-8h ujutru za taj dan?

--
T, naravno da je reklama vazna ali ona ne sme da zavarava korisnika niti da prikazuje netacne informacije. Tj bar ne bi trebala ali kod nas u Srbiji je sve moguce  :wink:

tarantulica

Razlog za¹to mre¾a nije radila kako treba...


Putem mt:s-a poslato 15 miliona èestitki

Korisnici tri mre¾e Mobilne telefonije Srbije, u Srbiji, Crnoj Gori i Republici Srpskoj, poslali su u novogodi¹njoj noæi 15 miliona èestitki, saop¹tila je ova kompanija. Poslednjeg dana pro¹le i prvog dana ove godine, korisnici najbrojnije mre¾e mobilne telefonije u regionu razmenili su do 15 èasova gotovo 38 miliona SMS poruka.

Korisnici mt:s-a su od 20 èasova 31. decembra do tri èasa 1. januara razmenili 10.754.002 èestitki i lepih ¾elja za 2008. godinu, a 30.611 poruka je poslato uz fotografiju.

U m:tel-ovoj mre¾i u Crnoj Gori najlep¹e ¾elje oko ponoæi razmenjene su putem 552.409 SMS èestitki i 292 MMS poruka.

U Repeublici Srpskoj korisnici m:tel-a poslali su tokom najludje noæi 2.448.609 SMS i 4.876 MMS poruka.

(Tanjug)

Bred

#59
Besplatna provera postpaid zadu¾enja

Postpaid i Biznet pretplatnici mogu besplatno da provere svoje trenutno zadu¾enje, kao i broj preostalih besplatnih minuta i SMS poruka iz svog tarifnog paketa:

uno¹enjem koda *797# i pritiskom na taster za pozivanje na Va¹em mobilnom telefonu, u veoma kratkom roku pojaviæe se inforamcija o Va¹em zadu¾enju.

Na ovaj naèin mo¾ete besplatno proveriti trenutno stanje i u romingu kod operatora koji podr¾avaju USSD tehnologiju.

Nova mt:s usluga AUTOTRACK

Nova usluga Autotrack Vam omoguæava potpun nadzor nad kretanjem vozila na podruèju cele Evrope.
Informacije o polo¾aju i statusu vozila koje se a¾uriraju iz minuta u minut i koje su dostupne na internet portalu, dobijate putem GPS tehnologije.
Ova usluga je dostupna svim Biznet i postpaid korisnicima.

http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=202

--
Ne znam za vas, ali ja dobih ovu poruku od mts-a
QuotePostovani, 01.marta se zavrsava promocija u kojoj su SMS i minuti ukljuceni u mesecnu pretplatu prenoseni u tri meseca. Mozete ih iskoristiti do kraja februara!
Totalno bzvz i nekoreknto.
:nonono: