Tragedija - nema Cece na Pinku!

Started by Masha, 02-02-2007, 01:33:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

darusaz

Боље да не почињемо о томе на какве су све "демократске методе" узимане изјаве од људи за време Ч. Јовановића, Д. Михајловића, В. Батића и Н. Мичић.  :namcor Њихово "ванредно стање" не може да се пореди ни са чим из периода бившег режима.

А то како неко пева и да ли се то певање некоме свиђа или не, никако не треба да буде повезано са осталим радњама којима се извођач бави.   :a

Bred

masho, ne interesuje me. verujem da su u sablji mogli nesto da joj nakace - da bi to i uradili.

Masha

Brede, ona je to i u novinama potvrdila, no nije ni bitno. Evo tebi jedan  :cvet jer si ti meni beskrajno simpatican tako da ti oprastam Cecu  :wink:.

jeca87

E da je pozivala Legiju da joj dodje u kucu SAMO za rodjendan.... :)

Darker

Quote from: Bred on 07-02-2007, 14:45:23
masho, ne interesuje me. verujem da su u sablji mogli nesto da joj nakace - da bi to i uradili.
Ne bi to uradeli, zato ¹to je na jbi si mater sa svima iz vlasti, zato shto joj je Velja kucni ortak, ma shta hocesh...
QuotePope kad se sve to DOKAZE na sudu ne sumnjam da ce Ceca kriminale u bajbokanu. Ako se dokaze. Do tad sealedlips
Jeste, a zato æemo da opanjkavamo Èedu"¹mrka"jer to zaboga, ne mora da se dokazuje na sudu, èovek je dokazani narkoman, a sesily je samo pru¾ala alibi Legiji... :wink:
A da smo mi ¾ivi i zdravi sa istim ar¹inima i zdravom logikom

Roben

ја имам исте аршине између Цеце и Чеде шмрка нема никакве разлике обоје су иста гов**

mikele

Quote from: Darker on 08-02-2007, 00:04:05
A da smo mi ¾ivi i zdravi sa istim ar¹inima i zdravom logikom
Мало ћу да одем у  :OFF ,али овај смајли је екстра и могли би да га убаците  :cvet :cvet :cvet
Морао сам то да кажем,а ви сада бришите поруку ако хоћете  :box :box :box

Bred

Necemo, za Cedu smrka postoje indicije za Cecu ne. U Sablji su mogli da joj prikace sta god su 'teli al nisu verovatno u nedostatku dokaza.

cvjetic

#38
mi smo mnogo zaludjen narod..to je moj komentar..ko razumije,shvatice...
a lazni masonizam ''nazovi'' medijskih licnosti u ovoj zemlji pociva na temeljima naivnosti naroda...

Korisnicko Ime

Mislim da bih imao materijala za temu Najsrecniji dan u zivotu
kada bi Cecu ukinuli u Srbiji. Nju i sve ostale "majke".
Da se deca ne ugledaju na takve persone.
Cini mi se da je neko spomenuo upadanje na party radi provere muzike koja se slusa u pijanom stanju.
Neka upadne, moja vrata su otvorena...

Bred

Svetlana Ra¾natoviæ negira optu¾be
Izvor: Beta
Beograd -- Pevaèica Svetlana Ra¾natoviæ negirala da je posticala kriminalce da otmu vlasnika TV Pink ®eljka Mitroviæa.

Udovica ®eljka Ra¾natoviæa je izjavila da je za sve je kriv koncert pred Skup¹tinom Srbije 13. januara u organizaciji koalicije Demokratske stranke Srbije i Nove Srbije. "Glupo je verovati da sam podsticala kriminalce na otmicu Mitroviæa, kao da niko ne zna da on ima novac", rekla je Svetlana Ra¾natoviæ za Narodne novine.

Ona je najavila da æe se danas vratiti u Srbiju i razjasniti mnoge stvari.

Svedok-saradnik Dejan Milenkoviæ rekao je, na suðenju pripadnicima Zemunskog klana, da je Svetlana Ra¾natoviæ voðama klana rekla da Mitroviæ ima mnogo novca i da ga iznosi u vreæama, a da su potom oni poèeli da planiraju otmicu vlasnika TV Pink.

Posle tog svedoèenja, Mitroviæ je zabranio gostovanja i emitovanje pesama Svetlane Ra¾natoviæ na TV Pink.

Smrda

KI...cccc..
ne diraj nam "srpsku majku"!!!! :luda :luda :luda
jao,bre....nije li vec mnogo...
slazem se sa Kijem i Cvjetkom...
skroz na skroz....
ne smeta meni njena muzika,toliko :roll:
ali nekako ona nikad nije tu kad je neka frka,nego sve objasnjava iz dijaspore...
kako pogodan tajming za odmor...
Ine branim Cedu,ali ako za njega ima indicija ima i za nju...
uostalom,mene je ona iznervirala kad su joj nasli gomilu oruzja u kuci,prilikom proslog hapsenja...
ej...pored dvoje dece!!?!?!?!?!
ali...da....to behu ratni suveniri  :roll:

Bred

Smrdo bre a mislis da bi ona to oruzje upotrebila? O Boze :wall: Ceca Croft :K

Smrda

ne...najbolje da je dala klincima  da se igraju kauboja i indijanaca...

ali je malo paradoksalno da neko ko drzi,ne znam koliko,sanduka oruzja u kuci sa decom,dobije nadimak "srpska majka"...mislim da je cvjetic to lepo rekla...
zaludjen narod...

Bred

pa nadimak Srpska majka nije dobila zbog oruzja :K