Tragedija - nema Cece na Pinku!

Started by Masha, 02-02-2007, 01:33:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Smrda

Quote from: Bred on 09-02-2007, 13:06:19
pa nadimak Srpska majka nije dobila zbog oruzja :K
ej,bre,Brede!!
nemoj da me nerviras...znas na sta mislim...
dobila ga je nakon sto je rekla da cuva suvenire iz rata...
znas,moj deda kad je ratovao za suvenire su se dobijali pojedinacni primerci...a ne sanduci...
i zanemarimo to da je ona pevacica....
ali ipak moras priznati da je sve ovo vec malo revise simptomaticno...
a da je mnogo ,mnogo je..

Bred

mora da bude simptomaticno kad je imala muza koji je ucestvovao u ratu i bavio se time cime se bavio. :wink:

Smrda

Quote from: Bred on 09-02-2007, 13:17:14
mora da bude simptomaticno kad je imala muza koji je ucestvovao u ratu i bavio se time cime se bavio. :wink:
jao,bred,..znaci ne verujem da si me sad navuko na diskusiju,ali ajde..
znas za onu....
Sa kim si,takav si....
A ona naivna nije znal za koga se udaje...i dokle uvek d su drugi krivi za to...
Nije valjda da to sto je optuzuju je zbog njenog muza...
Mozda jednom,ali ba da se tako cesto dize prasina...ili,gde ima dima....

Sto ce reci,u njihovom slucaju....
Nasla krpa zakrpu...itd....
pun srpski jezik takih poslovica za srpsku majku!!!

Bred


Smrda

Quote from: Bred on 09-02-2007, 13:36:16
pa ljubav je slepa jbg :)
da,ali zato se ide kod ocnog,
a ne u zatvor.... :> :>
if me kapish?!?!?

Bred

pa, vazna je ljubav a posledice su manje bitne, kapis? :>

Roben

пустите човека да воли  :loptica

Masha

Brede, svaka cast za lojalnost!  :wink:

Bred


vgaga80

bilo je krajnje vreme da je zabrane

Roben

Quote from: vgaga80 on 09-02-2007, 17:38:13
bilo je krajnje vreme da je zabrane
комунизам је одавно мртав свако има право да слуша оно што воли и то је демократија
теби ако се нешто не слуша не мораш нико те не тера  :nene:

mikele

Видим да овде многи спомињу те овај наркоман,те ова наркоманка.
Па пустите људе нека се ''баве'' чиме хоће,то је њихова приватна ствар и то уопште није битно за ову дискусију.
Што се тиче саме забране,то је сасвим логичан потез ружичастих јер после оне Багзијеве изјаве свако би тако поступио.
Моје лично мишљење је да ова ситуација неће баш претерано да утиче на њену популарност која је,хтели то ми да признамо или не,заиста велика.Хоћу да кажем да год воли да је слуша,тај ће се већ некако снаћи.  :T :T
А Пинк?
Па Пинк има своје звезде Гранда  :bljak: :bljak: :bljak:
Ја Пинк не гледам,а Цецу не слушам,тако да... :ball2: :ball2: :ball2:

pekmez

I ja mislim da zena treba biti u zatvoru, narocito sada kada je i rekla da je saucesnik odnosno da je pristala da bude alibi, sto je verovatno posle i uradila, ccim nije detaljisano.

Darker

QuoteПа пустите људе нека се ''баве'' чиме хоће,то је њихова приватна ствар и то уопште није битно за ову дискусију.
Pa vidi ovako, kad neko ¹mrèe, to je njegov i samo njegov problem... Kad neko dr¾i punu kuæu oru¾ja i daje alibi ubicama premijera to je problem ove dr¾ave koja jo¹ uvek ¾ivi Titovo vreme :wink:
Quotepa nadimak Srpska majka nije dobila zbog oruzja
Ne nego zbog sisurina, kojima bi vola umlatila kada zamahne njima... U stvari sisurine su vrlo moæno oru¾je, eeee da je Marko Kraljeviæ imao takve pored topuza puc

Bred

hahahaha. pa mnogo je znacajnije kad jedan narkoman u razvoju zeli da vodi zemlju nego sto jedna pevacica prica krimosima ko ima love[ sto i nije tesko zakljuciti, jelte :) ] :wink: