Tragedija - nema Cece na Pinku!

Started by Masha, 02-02-2007, 01:33:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Masha

#60
Brede, ali "narkoman u razvoju" ne vodi ovu zemlju. To sto neko zeli da vodi ovu zemlju je njegova stvar, a nasa da li cemo ga izabrati ili ne. Slazem se da nije tesko zakljuciti ko ima love da plati otkup, a ko ne, ali mi onda nije jasno zasto je Ceca sa njima o tome uopste pricala? Nije tesko zakljuciti ni da je ona puna love, ali je ipak svih prethodnih godina bila zasticena ko beli medved. Daleko od toga da ja zelim da joj nekoga od clanova porodice otimaju.

Bred

ali pazi, ceda smrkator se ipak nekad moze dograbiti vlasti a onda :wall:

Masha

Vidim da za Cedu "pouzdano" znas da je narkoman, ali to da Ceca i nije neki moralni uzor i ne bas pravi primer srpske majke neces ni da uzmes u razmatranje. Ako se Ceda ipak nekada dograbi vlasti imacemo temu o tome.

Bred

To i kazem, Ceca je manje opasna a i to s kim se druzi i prica je njena privatna stvar. :wink:

Masha

Rekoh ja negde, simpaticna je meni tvoja lojalnost. I to da li je neko narkoman ili ne je njegova privatna stvar.  :wink:

vladimir

A Bred je cecoman, sto mu dodje na podjednako opasno! :luda

Smrda

Quote from: vladimir on 12-02-2007, 16:45:05
A Bred je cecoman, sto mu dodje na podjednako opasno! :luda
i tvrdoglav...uzasno...tako da dzabe raspravljati...
i sta cemo sad kad nema cece na pinku,a brede?

zabica

ma ljudi pljujte vi po ceci, ali niko  d nas ne zna pouzdano ko je sve umesan u to i ko je sve znao da ce slicne stvari da se dese pre nego sto smi mi i saznali... mozda neko koga srecete svaki dan, sa kim se rukujete i pricate isto ima neke veze kao i ona ali nisu poznati javnosti i nemaju br do para i zavidnu popularnost pa ih niko ne spominje i ne blati po njima...
zato vam samo kazem da nismo kompeten tni da pricamo o ovim stvarima!  :nene:

ajd pljujemo nekog drugog  :wink:

Bred

zabice :cvet
i opet cu da kazem mashi-ceca nepretenduje da vodi vlast u ovoj zemlji dok Ceda smrkator pretenduje. :wink:

vladimir

Ali, kako æemo bez Cece na Pinku? a005 a005 a005 a005
Na ¹ta æe sad lièiti na¹i ¾ivoti? :PI puc :help: :neee :ziveli :hmm :B :PI :namcor

Darker


zabica

glupi su jer prenos njenog koncerta im je podigao rejting tako da ce biti uskraceni za to  :K

mada bice koncert za 3 do 4 godine, pa se mozda i izmire :hm

Masha

Pa i doticna televizija je njoj reklamirala koncert na sva zvona tako da me ne cudi to sto je ona dozvolila da ista prenosi njen koncert. U svakom slucaju mene nisu regostrovali na piplometru.

Dukica

Hmmm....
Mislim da je uticaj Sese mnogo losiji nego uticaj Cede...
,jer kao prvo,Duze je na sceni,i koliko vidimo tesko je maknuti je sa iste
jer propagira shund i smece,drugo,njen uticaj na omladinu i drugu zaostalu
populaciju,je anormno veliki..Nemam predastavu kako cu svojoj cerki objasniti da ne treba da
izgleda kao Sesa i da nije poneta imati dobre s*ise i udati se za kriminalca...
Ne znam ni kako cu svom sinu objasniti,da ne trazi devojke koje lice na Sesu..
A da ne pricam kako cu da ima objasnim da je ta muzika smece....
Ceda je mala beba za nju... :roll:


Roben

Quote from: Dukica on 18-02-2007, 21:40:42
Hmmm....
Mislim da je uticaj Sese mnogo losiji nego uticaj Cede...
,jer kao prvo,Duze je na sceni,i koliko vidimo tesko je maknuti je sa iste
jer propagira shund i smece,drugo,njen uticaj na omladinu i drugu zaostalu
populaciju,je anormno veliki..Nemam predastavu kako cu svojoj cerki objasniti da ne treba da
izgleda kao Sesa i da nije poneta imati dobre s*ise i udati se za kriminalca...
Ne znam ni kako cu svom sinu objasniti,da ne trazi devojke koje lice na Sesu..
A da ne pricam kako cu da ima objasnim da je ta muzika smece....
Ceda je mala beba za nju... :roll:
као прво ко одређује шта је шунд и смеће  :`?
како можеш да говориш да су људи који воле Цецу заостала популација то значи да је 70% људи заостала популација(сад ће још да испадне како волим Цецу  :hmm што нема везе са животом)
Чеда се ко шеф посланичког клуба дружио с криминалцима с којима се дружила и она, последице његовог дружења с њима смо видели (убиство Ђинђића)а последице њеног дружења с њима смо исто видели(провела је 2 месеца у ЦЗ-у)па упореди које су штетније по ову земљу и народ