I kolokvijum iz patofize

Started by Kamicak, 05-02-2007, 13:58:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

katarina

E dobro, to sam htela da cujem! Vidim da je vise onih koji predlazu ceo ispit, nego kolokvijume... Koja je poenta onda sa kolokvijumima? Jel na njih izlaze samo oni koji nisu preneli farmaceutsku, koji imaju vremena da uce?
I nek mi neko odgonetne: gde se uci vise bolesti, za ceo ispit ili za kolokvijume?

Bred

Quote from: Darker on 30-09-2007, 20:53:22
Ne, takva odredba je bila u suprotnosti sa Statutom (predavanja nisu obavezna :wink:)
:shock
ciji je onda propust sto se ranije nije videlo da je to u suprotnosti sa statutom??

tarantulica

Za prvi kolokviju uèi¹ 2 bolesti i obe pi¹e¹, a za drugi uèi¹ 15 od kojih dobije¹ 2.
Za ceo ispit uèi¹ 17 bolesti, 2 pi¹e¹...

E sad, gde se vi¹e uèi, ne znam...

Meni je znaèilo ¹to te dve nisam spremala za drugi kolokvijum...

Ali i ja preporuèujem ceo ispit odjednom  :cvet

MiKy

manje detaljisu na celom ispitu...na kolokvijumima imas 2x20 pitanja a na ispitu 40

tarantulica

Na kolokvijumima ima¹ 2x30 pitanja  :hm

MiKy


Darker

Quote from: Bred on 01-10-2007, 12:19:10
:shock
ciji je onda propust sto se ranije nije videlo da je to u suprotnosti sa statutom??

Lenjih, nezainteresovanih, neanga¾ovanih i neosve¹æenih studenata :wink:
Trebalo je samo da o istom obaveste predstavnika godine, studenta prodekana, studentske organizacije. Mnogi ne znaju gde se iste nalaze :hm

Bred

D, toliko dugo ta praksa traje da je gotovo nemoguce da i sami predstavnici nisu znali  :F

Darker

Ok, èim su saznali-praksa je promenjena, ok?

MiKy

verujem da im sada nema 10 ljudi na predavanjima...

Darker

Ima :wink: I pored hm, nelagode u u¹ima dok slu¹ate predavanje, znaju da budu jako korisna i re¹avaju nedoumice koje recimo ima Bred oko Mg i konstipacije...

katarina

 :lol: pomuti mi se vid od farmaceutske, pa procitah-"opstipacije" umesto "konstipacije"...

E pa dobro, onda cu da idem na predavanja i da ne polazem kolokvijume!
O skriptama, o tom po tom.valjda se ovako pise

Bred

Bred je isao na predavanja  :1 :F

sandric

Predavanja su korisna a ja mislim da je bolje polagati ceo ispit,ja sam polagala kolokvijume i to te natera da ucis redovno ali je ipak tezi put

Darker