Seksa se odrièemo, ali ¹opinga - nikad!

Started by Roben, 07-02-2007, 16:04:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

Seksa se odrièemo, ali ¹opinga - nikad!
(http://img296.nono9.us/my.php?image=v46478p0ry8.jpg)
Veæina ¾ena priznaje da bi mogle da se na 15 meseci odreknu seksa u zamenu za novu garderobu, pokazalo je istra¾ivanje kojim je bilo obuhvaæeno 1.000 ¾ena u 10 amerièkih gradova.

Zarad nove odeæe, dva posto anketiranih spremno je na èak trogodi¹nju apstinenciju, dok je za 61 odsto anketiranih dama gore ostati bez najomiljenijeg odevnog predmeta nego nemati seks mesec dana.

Prema ovom istra¾ivanju, ¾ene izmedju 18 i 54 godine èuvale su svoj najomiljeniji odevni predmet èitavih dvanaest i po godina, odnosno godinu dana vi¹e nego ¹to je trajala njihova najdu¾a veza.
Oko 70 odsto ¾ena ka¾e da veruje u "ljubav na prvi pogled" kad se radi o savr¹enom odevnom predmetu, dok samo 54 odsto njih veruje u tako ne¹to kada su u pitanju mu¹karci.

Blizu polovine uèesnica ankete, 48 odsto, ka¾e da vi¹e raèuna na svoju najomiljeniju odeæu nego na partnera kada je reè o samopozdanju i seksipilnom izgledu, pokazala je anketa, a prenela agencija Rojters.

(Tanjug)


ах те жене ко ће њих разумети  :wall: :wall: :wall:

Dukica

Pa nije ba¹ da bi se odrekla,ali
definitvno OBO®AVAM shoping!
Pogotovo u pravom dru¹tvu... :)

Alnus Glutinosa

a to drustvo se zove pun novcanik!  :K  :K  :K


Dukica

Da,otprilike tako ne¹to.. :K :K
Ali i neka brbljiva drugarica ili sestra,mada i keva mo¾e da poslu¾i... :K :K :K

Darker


Roben

шта рећи то су данашње жене  :ball2:

Maslacak

E ja MRZIM soping! :> :>
garderobu kupujem sezonski...zapravo svake druge sezone...s mamom, posto jedino ona moze na to da me natera...ili mi ona sama kupi ponesto, kad joj se smuci sto meni treba a mrrzi me... :K :K

zoe

Маслачак је именица мушког рода :>

QuoteBlizu polovine uèesnica ankete, 48 odsto, ka¾e da vi¹e raèuna na svoju najomiljeniju odeæu nego na partnera kada je reè o samopozdanju i seksipilnom izgledu

Ово је већ до партнера :luda

Darker


mimil

#9
Onda je i taj mimil :!

Meni shoping nekad tako tesko pada... Nikada se nisam lecila shopingom, cesce se iznerviram, od guzve, nad***nih prodavacica, sto ne mogu da udjem u 2 broja manje farmerke :hmm

Nekad se i obradujem kad nekom dragom kupim nesto lepo ili kad napravim dobar biznis...  :~

mikele

Quote from: mimil on 08-02-2007, 00:26:44
Onda je i taj mimil :!

Meni shoping nekad tako tesko pada... Nikada se nisam lecila shopingom, cesce se iznerviram, od guzve, nadrkanih prodavacica
Алал вера,ово си добро рекла.
Они који се лече шопингом, лече шта? Па комплексе наравно.Мањка им самопоуздања јел? Немам ја ништа против шопинга и крпица,али мало га претераше.Као без секса не знам ни ја колико година,зарад крпица.Ма будалаштине
Мислим,ако им је шопинг пречи од секса,онда нека мењају партнера под хитно  :K :K :K

Roben

Quote from: mikele on 08-02-2007, 00:34:36
Quote from: mimil on 08-02-2007, 00:26:44
Onda je i taj mimil :!

Meni shoping nekad tako tesko pada... Nikada se nisam lecila shopingom, cesce se iznerviram, od guzve, nadrkanih prodavacica
Алал вера,ово си добро рекла.
Они који се лече шопингом, лече шта? Па комплексе наравно.Мањка им самопоуздања јел? Немам ја ништа против шопинга и крпица,али мало га претераше.Као без секса не знам ни ја колико година,зарад крпица.Ма будалаштине
Мислим,ако им је шопинг пречи од секса,онда нека мењају партнера под хитно  :K :K :K
стварно си добар  :Bog  :Bog  :Bog
али ипак то су жене оне не мисле тако

Maslacak

ajde ajde, ne budite tako strogi...

setite se reklame za pivo, gde muskarac izabere fudbalsku utakmicu umesto zanosne devojke... :K :K

Quote from: zoe on 08-02-2007, 00:22:44
Маслачак је именица мушког рода :>

hahaha :lol:
:hmm ocigledno nesto ozbiljno nije u redu samnom

mikele

Quote from: Maslacak on 08-02-2007, 00:44:26
ajde ajde, ne budite tako strogi...
setite se reklame za pivo, gde muskarac izabere fudbalsku utakmicu umesto zanosne devojke... :K :K
Али то је само реклама,а ово су чињенице изражене кроз бројке.То је нешто сасвим друго.
А што се тиче избора између девојке и фудбалске утакмице,мој избор се зна!!!Шта имам ја од утакмице а?Ништа посебно.А од девојке?Ммммм, свашта-нешто,тако да ту уопште нема дилеме  :smekerica: :smekerica: :smekerica:

Roben

ја бих изабрао утакмицу жена може да сачека