Seksa se odrièemo, ali ¹opinga - nikad!

Started by Roben, 07-02-2007, 16:04:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AquArius

 ... i tako o shopingu (vs. sex  :hmm  :K ) je rech ...

elem, ja uvek povedem decka svoga,
on se smori posle sat i po,
tako da sam i ja pocela da se smaram u nekom trenutku.

a najvise volim kad kupim neplanirano,
e, to se najsladje nosi ...

:happy:


Maslacak

Quote from: mikele on 08-02-2007, 00:49:11
Али то је само реклама,а ово су чињенице изражене кроз бројке.То је нешто сасвим друго.
Pazi, ankete se mogu tumaciti na razlicite nacine, a o reprezentativnom uzorku da ne govorim...to koliko su to "cinjenice" je prilicno diskutabilno... Npr "vecina" (kolika vecina) zena kaze da bi mogle bez sexa 15 meseci u zamenu za novu garderobu...sto ne znaci da bi to uradile pod obavezno :K (zavisi kakvu garderobu, hehe). Ali sta ja znam, mene to ne zanima... valjda imate devojke, pa znate kako je...pitajte njih sta misle o tome :>

cvjetic

Quote from: Roben on 08-02-2007, 00:52:21
ја бих изабрао утакмицу жена може да сачека
nisi nista bolji onda od zena :batina...cekace zena,ali nece dovijeka... :K :K :K

Masha


stef

 Odrekao bih se i Notingema i bancenja, i foruma (ne i forumasica) i TVa, i rukometa i fudbala, zarad  :neee...mmmm i rado ga se secam :K

Kakav Shoping, lecite se! :batina...Malo :neee, i ulazis u 3 broja manje lone

Wolf

Za one koji ne znaju sta im je prece, oni mogu da idu sa partnerom u soping
i da prave  :neee u kabini...Ako se ne stide :stid:

Roben

Quote from: cvjetic on 08-02-2007, 02:02:04
Quote from: Roben on 08-02-2007, 00:52:21
ја бих изабрао утакмицу жена може да сачека
nisi nista bolji onda od zena :batina...cekace zena,ali nece dovijeka... :K :K :K
ово је био шаљив одговор мени је жена увек на првом месту  :wink:

Smrda

e pa ni ja ne volem soping...tako da...ima nas vise takvih...
organski ne mogu da ga podnesem...
tako da nemam zaradi cega da se odreknem....hehe

cvjetic

Quote from: Roben on 08-02-2007, 13:21:05
Quote from: cvjetic on 08-02-2007, 02:02:04
Quote from: Roben on 08-02-2007, 00:52:21
ја бих изабрао утакмицу жена може да сачека
nisi nista bolji onda od zena :batina...cekace zena,ali nece dovijeka... :K :K :K
ово је био шаљив одговор мени је жена увек на првом месту  :wink:

i moj odgovor je bio saljiv... :wink: 
inace,ja kad idem u soping,volim da idem sama,jer idem zato sto mi nesto treba i sa namjerom,na tacno ciljana mjesta,i tad me svi drugi ometaju... puc  a mogu i da gubim vrijeme uzalud hodajuci po buticima,onako bezveze... :K :K :K   ali se nikad ne bih odrekla necega zarad sopinga... :neee i hrane,ni mrtva!!! :lol3: :lol3: :lol3:

mina_v

off:
Quote from: Wolf on 08-02-2007, 10:41:49
Za one koji ne znaju sta im je prece, oni mogu da idu sa partnerom u soping
i da prave  :neee u kabini...Ako se ne stide :stid:
a ovi nasi to rade u kabini ali u wc-u, i oni se ne stide

haha..

Dukica

Ispadoh jedina koja voli shoping!? :hmm
Nikad ga ne bi menjala za sex,ali stvarno uzivam u shopingu.
Skupila sam parice,sestru ili drugaricu pod ruku i shpartanje po gradu gore dole,
pa kafica,pa opet,pa kafica,pa opet...Meni to strasno prija....
Blejaza po gradu,a castis sebe na mnogo nacina..I nekom lepom stvarcicom i caskanjem i setnjom...
Al ajde,ispade da sam ja onih koji su ucestvovali u anketi.. :K :K :K

cvjetic

dukice,i ja volim soping,ali se recimo krkanja ne bih odrekla zarad sopinga... :K :K :K
i volim tako da idem da gubim vrijeme cisto zbog zezanja sa drugaricama... :ziveli
a najvise volim da vodim mamu kad dodje u beograd kod mene da kupi sebi nesto lijepo...
i tad se uvijek rastuzim,jer ona nikad nece da kupi sebi nesto sto je skuplje,kao da bi dala te pare radije bratu i meni...
onda joj mi nesto kupimo,pa to ne smije da odbije... :happy: :happy:

lycos

mozda se odricu zene,muskarci tesko.. ali znam da sam jednom devojku otkacio zbog tekme-bilo je finale u vatrepolu..

leila_bgd

obozavam da idem u shopping ,ali dzaba ti sve krpice, cipele i ostale sitnice, ako cu da budem nezadovoljna i isfrustrirana....

lijepa bosanka

Nièega ne ¾elim da se odrièem,a pogotovo ne sexa...  :nonono:
©oping obo¾avam... :loptica :loptica..najvi¹e idem s bratom ili sama... mada bih voljela  i sa deèkom da idem,ali bez  :neee u kabini.... :wink:
Sve mo¾e da se postigne.... :wink: