Pedofilija u Srbiji i svetu

Started by Bred, 08-02-2007, 14:57:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

darusaz

Само је дистрибуција кривично дело.  :hmm  :help:  :box Код нас......  :run

mikele

Quote from: smrda on 09-02-2007, 13:10:22
ja sam skoro cula za neki snimak klinaca iz 8og razreda...akcija u wc..koji kruzi po netu,mobilnim telefonima...
i zaprepastila se koliko ljudi u tome nalaze nesto zanimljivo!?!?!?
eeeej... :wall: :wall: :wall: :wall:
Ови из 8-ог разреда су још и добри.Има и горих(читај млађих).
Ја сам прошлог лета чуо причу,поуздану.Као причају три клинкице,8 разред,пред малу матуру која ће шта да обуче.И утом се покрене тема којој ће који дечко бити пратилац на малој матури.И очигледно је једна од њих имала проблема са својим ''изабраником'' и само је узвикнула ''Па ко га је*е, ако хоће невину,нека иде у 5 разред!!!!''  :wall: :wall: :wall:
Што би рекао један мој друг ''Куд плови овај брод??''  :wall: :wall: :wall:

cvjetic

boze sacuvaj... :roll: sve gore od goreg... :bljak:

vuksa

bas sam slusao o ovome pre neki dan na tv...STRASNO

Roben

подсети ме микеле
кад сам гледао слике мале матуре једне београдске ОШ нисам могао да верујем
девојчице су дошле буквално голе а кад је директорка позвала родитеље да им каже како су се девојчице обукле они је напушили
и увек ћу стајати иза тога да је проблем у васпитању јер та деца од некога морају то да науче  :ohwell:

nasty girl

znaci ne mogu da verujem...koliko bolestan reba da budes za ovako nesto....  :ohwell: :ohwell: :ohwell:

Darker

©ta vam je, pa deca su danas zrelija... U americi postoji organizacija numbla(ko je gledao South park zna o èemu prièam) koja se zala¾e za ozakonjavanje veze izmeðu èika i bata... U Holandiji  islim da postoji i politièka partija;-)
Prièao sam, biæe to kao sa gey-evima, za nekih 30 godina, 7 i po je sjajan film...
P.S. Taman æu za tih 30 godina i ja da postanem èika, buhahahahhahah

hulio_salinas

Quote from: Roben on 09-02-2007, 23:22:57
подсети ме микеле
кад сам гледао слике мале матуре једне београдске ОШ нисам могао да верујем
девојчице су дошле буквално голе а кад је директорка позвала родитеље да им каже како су се девојчице обукле они је напушили
и увек ћу стајати иза тога да је проблем у васпитању јер та деца од некога морају то да науче  :ohwell:

slazem se! I ja krivicu dajem roditeljima!!

lane

Quote from: hulio_salinas on 10-02-2007, 10:24:11
Quote from: Roben on 09-02-2007, 23:22:57
подсети ме микеле
кад сам гледао слике мале матуре једне београдске ОШ нисам могао да верујем
девојчице су дошле буквално голе а кад је директорка позвала родитеље да им каже како су се девојчице обукле они је напушили
и увек ћу стајати иза тога да је проблем у васпитању јер та деца од некога морају то да науче  :ohwell:
slazem se! I ja krivicu dajem roditeljima!!
I ja se sla¾em!!!
Jeste da dosta udela mo¾e da ima i dru¹tvo i sredina uop¹te, ali ni¹ta od toga ne bi moglo da prevagne da deca imaju bazalno vaspitanje!!!

Smrda

negde sam vec u nekoj temi napisala da nam je potrebna skola za roditeljstvo,pa ako polozis razred,onda pravi decu....
no,ovde je ipak rec o pedofiliji....
neusmerena i zalutala deca postoje,za njih cemo roditelje da lincujemo...
a sta cemo sa onima sto gledaju...i najgore,zlostavljaju...
i ne zaboravite da i ti sto imaju te snimke na mobilnom imaju svoju decu...i sta onda...zacaran krug...od cega se meni povraca...

Bred

a opet roditelji misle da skola treba da vaspitava decu :wall:

Smrda

Quote from: Bred on 12-02-2007, 14:15:33
a opet roditelji misle da skola treba da vaspitava decu :wall:
pazato sto tako misle,ja bih ih poslala u skolu...
skola je za edukaciju dece a ne za vaspitanje..

mikele

Родитељи мисле да то око васпитања требају да одраде у школи,а у школи мисле да то није њихов посао и све тако у круг. :wall: :wall: :wall:
Мада када човек мало боље погледа,деца више времена проведе у школи него са родитељима,а већину учитељица боли уво,само гледају да одраде посао.Тако да и не треба да нас чуди што су деца све гора и гора.

Smrda

Quote from: mikele on 12-02-2007, 20:42:22
Родитељи мисле да то око васпитања требају да одраде у школи,а у школи мисле да то није њихов посао и све тако у круг. :wall: :wall: :wall:
Мада када човек мало боље погледа,деца више времена проведе у школи него са родитељима,а већину учитељица боли уво,само гледају да одраде посао.Тако да и не треба да нас чуди што су деца све гора и гора.

pa ne treba da nas cudi,jer najlakse je prebaciti loptu i odgovornost na druge,i u njima traziti krivce...
ne kazem da su skole savrsene,ali su tek neka treca karika u svemu ovome...
u suprotnom,najbolje decu ne vaspitavati kod kuce,nego sacekati da napune 7 godina,pa da uciteljice odrade posao...?!?!?!?

Darker

Pa ¹ta se bunite, deca se i vaspitaju i nauèe u ¹koli, samo sa vremana na vreme to zable¾e mobilnim telefonom:-)