Na koju utakmicu biste voleli da idete?

Started by hulio_salinas, 09-02-2007, 07:55:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas


Zemunac

na utakmice milwalla i leeds united u engleskoj,  i naravno  derbi  inter-milan !

zabica

ja bih volela da idem na fudbalski derbi ali se plasim  :)):

hulio_salinas

Evo ja te vodim sledece nedelje na jedan takav derbi: Crvena Zvezda - Partizan    :smekerica:

zabica

ali, ali, samo sa stitovima  :roll:
da ne izginemo...

vuksa

mozda neke NBA ili NFL...nesto od ta dva...fudbal me je smorio

hulio_salinas

Quote from: zabica on 17-02-2007, 16:39:44
ali, ali, samo sa stitovima  :roll:
da ne izginemo...

:K :K :K

don't worry, be happy...

mikele

Ти жабице као да не видиш Хулиов аватар.Са њим си безбедна,проверено :wink: :wink:

zabica

Quote from: mikele on 18-02-2007, 17:22:03
Ти жабице као да не видиш Хулиов аватар.Са њим си безбедна,проверено :wink: :wink:

he he ne sumnjam ja u njega, ipak jedan  je kum  :K
hulio  :cvet

hulio_salinas

Ahahahhaa.
Hvala vam, ljudi.

Zabice   :cvet
Mikele   :ziveli


Ajd sad lepo da prestanemo.

Na koju utakmicu biste voleli da odete?

mikele

Хулио ти баш не знаш да се забављаш :K :K :K
Шала :K :K :K
Где смо оно стали? А да,утакмица. :hm :hm :hm
Ја бих рецимо волео да погледам и дерби града Глазгова између Келта,тј.Селтика(католика) и Ренџерса(протестаната). :Bog :Bog :Bog
Ова утакмица је све,само није обична утакмица јер има своју специфичну позадину не? :batina :batina :batina
А тек аргентински дерби између Боке и Ривер Плате.Ееееее то је по мени no.1,дефинитивно.Ја мислим да бих најрадије то одгледао,али са неког безбедног места(ако уопште такво место постоји),рецимо из ложе или тако нешто :smekerica: :smekerica: :smekerica:

vladimir

Ja bih voleo da odem na utakmicu finala Lige Sampiona Radnicki Kragujevac-Manchester United, to su dva tima koja najvise volim na svetu.Samo, sumnjam da ce se to ikada ostvariti, ali niko mi ne moze oduzeti zelje i snove, zar ne? :lol: :lol: :lol:

instructor

Finale Lige Sampiona, nisu bitni timovi... Moze i 1/2 finale, a i 1/4 finale!!!  :> Ali ako pricamo o odabranim timovima na prvom mestu El Clasico: Barsa-Real Madrid, na drugom Barsa-Chealse, zatim Man.UTD-Chealse, pa onda Inter-Milan...  :smekerica:
NFL mi je nekako za devojcice i porodice (s obzirom da takvi i dolaze na te utakmice (nista licno ostalima koji to vole))... Cesto mozete videti celu porodicu na tribinama kako tamane Big Mac i Burger King, uz Coca-Colu naravno...  :K Opet ne tvrdim da je lose, ali NE ZABORAVITE KOJA JE NAJBITNIJA SPOREDNA STVAR U ZIVOTU...?

:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

THE NAME OF THE GAME - FOOTBALL!!!!
:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

Vampire 666

kad se vec masta...voleo bih da budem u Bariju 1991...samo to i nista vise...

Wolf

Quote from: Vampire 666 on 09-03-2007, 14:23:37
kad se vec masta...voleo bih da budem u Bariju 1991...samo to i nista vise...
E to je utakmica :Bog