Predstavljeni takmièari „Beovizije

Started by Bred, 09-02-2007, 13:55:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Narodnjaci ¾ele na „Evroviziju“

Srbija æe ove godine prvi put samostalno nastupiti na „Evroviziji“ 10. i 12. maja u Helsinkiju. Dobra vest je da æemo uprkos pro¹logodi¹njim problemima zbog neslanja predstavnika SCG, ipak uèestvovati, a lo¹a je da æe na¹ predstavnik zbog toga morati prvo da se takmièi u polufinalu 10. maja, pa tek ako proðe prvi krug, u finalu 12. maja.

Kroz polufinale, od zemalja iz kom¹iluka, moraju da proðu i Crna Gora, Hrvatska, Makedonija i Slovenija. Jedino æe BiH iæi pravo u finale, zbog odliènog pro¹logodi¹njeg plasmana Harija Mata Harija, kome je pesmu pisao ®eljko Joksimoviæ i tom prilikom bio progla¹en za najboljeg kompozitora „Evrosonga 2006“.

Na¹ predstavnik biæe izabran na „Beoviziji“ 7. i 8. marta u Centru „Sava“. Prve veèeri je polufinale i od 20 pesama publika i struèni ¾iri, sa po 50 odsto glasova, biraju 10 najboljih meðu kojima æe sutradan, 8. marta, biti izabran predstavnik Srbije na „Evroviziji“.

Da bi se publika ¹to bolje upoznala sa pesmama koje æe takmièiti na „Beoviziji“, RTS æe od 21. februara do 6. marta emitovati sve kompozicije u specijalizovanim emisijama koje æe iæi svakog radnog dana. Kako je „Blic“ u ponedeljak ekskluzivno najavio, u trci za „Evrosong“ pored pop pevaèa (Ivana Jordan, Miki Periæ, Maja Nikoliæ) na¹lo se i nekoliko folk izvoðaèa - Mira ©koriæ, Tanja Saviæ i Bane Mojiæeviæ. Biæe vruæe na polufinalnoj veèeri 7. marta u Centru „Sava“.

S. S.

blic

hulio_salinas

Haha.
Dobre stvari:
  • ucestvujemo iako smo prosle godine "blistali" na biranju
  • kompozicije ce biti emitovane ranije, pa ce publika i ziri moci "natenane" (ne znam kako se pise ova rec) da preslusaju sve

    Losa stvar:
  • Grand Parada   :wall:

zabica

koji ce ovo pis da bude  :K

inace citam juce u novinama kako se no name nece pojaviti na monteviziji kao nemaju para za kompoziciju  :plez hahaahahahaha

hulio_salinas

Pa kad su ih prosle godine pretukli i oteli im pare!  :K :K :K

Salim se.

Masha

MAMBO JUMBO SERBIJANO

Betmen, Supermen, Matriks, Spajdermen
Roki I Brus Li, Tarzan, Rambo tri
Ej, ko su bre ti

Brena, Slatki greh, Piksi, Divac eh
Èola, Brega, D¾ej, Ceca evrey day
Ej, to smo bre mi.

Mambo jumbo serbiano
Prokleta si ej kafano
Ej D¾igili bu, dodji malo tu
Bejbi, na d¾a ili bu

Viski, Marlboro, Guèa I kolo
Prase, BMW, Sira, Rakije
Ej, sve je okej

Mambo jumbo…

Ovo je tekst pesme koju na Beoviziji izvode Blizanci. Ljudi, zeludac mi se prevrce. Da li ce se ovo stvarno nekome dopasti? Da biste imali potpuni utisak evo i linka da oslusnete refren. Fuuujjj!!!!!  :bljak:
http://ww1.rts.co.yu/euro/bv-07-demo/blizanci.mp3

mikele

Quote from: masha on 22-02-2007, 18:55:12
MAMBO JUMBO SERBIJANO

Betmen, Supermen, Matriks, Spajdermen
Roki I Brus Li, Tarzan, Rambo tri
Ej, ko su bre ti

Brena, Slatki greh, Piksi, Divac eh
Èola, Brega, D¾ej, Ceca evrey day
Ej, to smo bre mi.

Mambo jumbo serbiano
Prokleta si ej kafano
Ej D¾igili bu, dodji malo tu
Bejbi, na d¾a ili bu

Viski, Marlboro, Guèa I kolo
Prase, BMW, Sira, Rakije
Ej, sve je okej

Mambo jumbo…
Ово ће бит ХИТ,гарантовано
Да није смешно,било би трагично.
И сада ће на РТС као да представљају ову песму и биће посебна емисија јел? :wall: :wall: :wall:
Људи,ајде мало да се уозбиљимо.Јер мене неко овде ложи или...? :hm :hm :hm
Па ако дозволе да се ова песма такмичи,онда смо дотакли само дно.Па ово би мој братанац од 7 година боље написао.Дође ми да :bljak: :bljak: :bljak: :bljak:

zabica

Quote from: masha on 22-02-2007, 18:55:12
MAMBO JUMBO SERBIJANO

Betmen, Supermen, Matriks, Spajdermen
Roki I Brus Li, Tarzan, Rambo tri
Ej, ko su bre ti

Brena, Slatki greh, Piksi, Divac eh
Èola, Brega, D¾ej, Ceca evrey day
Ej, to smo bre mi.

Mambo jumbo serbiano
Prokleta si ej kafano
Ej D¾igili bu, dodji malo tu
Bejbi, na d¾a ili bu

Viski, Marlboro, Guèa I kolo
Prase, BMW, Sira, Rakije
Ej, sve je okej

Mambo jumbo…

Ovo je tekst pesme koju na Beoviziji izvode Blizanci. Ljudi, zeludac mi se prevrce. Da li ce se ovo stvarno nekome dopasti? Da biste imali potpuni utisak evo i linka da oslusnete refren. Fuuujjj!!!!!  :bljak:
http://ww1.rts.co.yu/euro/bv-07-demo/blizanci.mp3

zali Boze lude Srbe! ooooooo maj gad! ne mogu da shvatim potrebu za ovakvim blamiranjem...  :bljak:

anaj

udru¾imo se ne dozovolimo .grins.
da ova bljuvotina prodje
a sto je najgore kolko je nas narod lud postace hit :smekerica:

nasty girl


AquArius

He, he mikele ili - da nije tragicno - bilo bi smesno  :wall: ---->  :K

Meni je ovo na nivou one Severinine Afrike - paprike ili kako vec.
Ako tu o nivou mozemo pricati!

mikele

#10
Quote from: anaj on 23-02-2007, 09:47:56
udru¾imo se ne dozovolimo .grins.
da ova bljuvotina prodje
a sto je najgore kolko je nas narod lud postace hit :smekerica:
Ма не може ово да прође,нема шансе. :nonono: :nonono: :nonono:
Него срамота је да се ова песма појави на ТВ-у.Да ли уопште постоји неко ко контролише песме које се пријављују? :hm :hm :hm
Нешто сам скептичан по том питању,али...
Quote from: AquArius on 23-02-2007, 12:15:01
He, he mikele ili - da nije tragicno - bilo bi smesno  :wall: ---->  :K

Meni je ovo na nivou one Severinine Afrike - paprike ili kako vec.
Ako tu o nivou mozemo pricati!
Може и тако,али ја сам прво црко од смеха,читајући текст овог ''хита'',па сам зато оно написао.
Али када боље размислим ово је стварно трагедија


Људи ја сам синоћ чуо ову песму на РТС и могу вам рећи да није лоша.
Мммммммммммммммммм :bljak: :bljak: :bljak:
Нисам могао да издржим. :face: :face: :face:
Наравно да се шалим.
Оно је траги-комедија.Па још као имају неки перформанс :wall: :wall: :wall:
Морам да обратим пажњу када буде било гласање,баш ме занима да ли ће неко да гласа за ово сра**.




spojila poruke
AquA

Bred

pesmaje :bljak: ali garant ce biti popularna kao i ona njihova prethoda "laki" ili kako vec. Jeza.

Marija Serifovic mozda ima sanse a i pesma je malo ozbiljnija od ovih tralalala

Smrda

ma sta se cudite,bre??
ne verujem d ace da prodje na beozviziji,
ali garant postaje hit,....
seca li se neko VIKI-i njenog hita?
bese to hit,pre jedno 10ak godina...
a mislim da ide nesto ovako...
"Cocacola,malboro,suzuki...
nananana....buzuki...."
bla,bla..
a bese to neki hit,
znam da je odzvanjalao od radija sve do GSPa,kafica....

mislim da smo mi talentovani za glupe tekstove...
a sem toga,
ovo me blago asocira na kopiju ludog letnjeg plesa od Flamingosa...
samo bezuspesnu..

Bred

#13
Marija Serifovic-Molitva
extra pesma

Bred

Veèeras polufinale „Beovizije“
Gostuju „Flamingosi“

Prvo polufinalno veèe festivala „Beovizija“ na kojem se bira predstavnik Srbije za „Evroviziju“, odr¾aæe se veèeras u 21 sat u Centru „Sava“, a direktan prenos æe biti na Prvom programu RTS.

Veèeras æe biti izvedeno 20 takmièarskih pesama od kojih 10 ulazi u sutra¹nje finale. U revijalnom delu nastupiæe pro¹logodi¹nji pobednici „Beovizije“ grupa „Flamingosi“, a biæe im uruèena i specijalna nagrada za najveæi hit u pro¹loj godini: „Ludi letnji ples“.

Sutra uveèe, takoðe u 21 sat, jeste finale na kom æe meðu deset finalista biti izabran na¹ predstavnik za „Evroviziju“ koja se 10. i 12. maja odr¾ava u Helsinkiju. Predstavnika biraju struèni ¾iri i publika (telefonskim glasanjem) sa po 50 odsto glasova. U revijalnom delu biæe dodeljene nagrade najboljima iz sveta muzike u pro¹loj godini. Interesantno je da Sergej Æetkoviæ, pevaè godine, iste veèeri ima koncert u Novom Sadu, pa æe mu tamo, na bini, nagrada biti uruèena, ¹to æe gledaoci RTS-a i publika u Centru „Sava“ moæi da vide u direktnom prenosu. U finalu æe uèestvovati i predstavnici „Pesme Evrovizije“ iz republika biv¹e Jugoslavije: Dado Topiæ, Karolina Goèeva, Alenka Gotar i Marija ©estiæ, dok jedino predstavnik Crne Gore Stevan Fedi zbog pro¹logodi¹njih evrovizijskih razmirica izmeðu dve republike nije pozvan u Centar „Sava“.

Kao ¹to to uvek biva, i ove godine se ¹u¹ka o favoritima, pa su, po tim prièama, u Helsinkiju „veæ viðeni“: Marija ©erifoviæ ili Maja Markoviæ, odnosno Mira ©koriæ... A mo¾da to bude i neko èetvrti.

S. S.

blic